Jak jsme dokázali vyrobit tak kvalitní produkt?

Jak jsme dokázali vyrobit tak kvalitní produkt?

Jak napovídá název Blendea SUPERGREENS, získáte z ní super zdravotní benefity

Superpotraviny jsou potraviny bohaté na živiny, které vašemu zdraví poskytují výjimečné benefity. Některé mohou pomoci s rakovinou, jiné se srdečními problémy, cukrovkou nebo například trávením, hubnutím či zvýšením energie. Pochází zpravidla z rostlinných zdrojů. Patří mezi ně mnohé exotické ovoce a zelenina, ale i například česnek z “obyčejné” české zahrádky.

Mladý ječmen, detoxikace

Mezi superpotraviny rozhodně patří i takováhle „tráva“ – jde o mladé výhonky ječmene, které mimo jiné čistí cévní stěny a udržují srdce v kondici

 

Supersměsi Blendea z těch nejkvalitnějších surovin

Abyste ze superpotravin vytěžili co nejvíc, je potřeba vybírat ty nejlepší a užívat je dlouhodobě. Cílem naší značky Blendea je vám to co nejvíce usnadnit. Přinášíme vám proto ty nejkvalitnější směsi superpotravin, které stačí jednoduše smíchat s vodou.

Zakládáme si na tom, že naše výrobky neobsahují chemické vycpávky, lepek, cukr, laktózu, syntetické přídavky a dochucovadla, sóju, barviva, aromata, ani konzervanty. Pěstovány jsou pod přímým sluncem, bez užívání jakékoli chemie.

 

Blendea SUPERGREENS v BIO kvalitě

Směs 5 zelených superpotravin SUPERGREENS v BIO kvalitě mícháme z chlorelly a spiruliny z panenských horských vod Taiwanu, lístků mladé pšenice a zeleného ječmene z nejčistších polí Německa.

Nabije vás energií, nakopne imunitu, upraví trávení, vyčistí a omladí pleť, sníží tlak i cholesterol, zkvalitní spánek a celkově podpoří váš organismus.

Blendea SUPERGREENS maska

Blendea SUPERGREENS vám udělá dobře uvnitř i navenek

 

Blendea je přínosem pro vaše zdraví, místní přírodu i farmáře

Protože to s kvalitou myslíme vážně, současného výrobce našich superpotravin jsme pro vás vybírali vskutku pečlivě. Můžete se spolehnout, že náš prověřený výrobce slovinská firma PlanetBIO d.o.o. splňuje ty nejvyšší a nejpřísnější podmínky. Na výrobu produktů značky Blendea dohlíží odborný biotechnolog i kontrolor kvality.

Blendeu jsme vyvinuli tak, aby vám přinášela zdraví přímo z přírody. Staráme se nejen o to, aby měla co nejvyšší možnou výživovou hodnotu – záleží nám také na tom, aby byla udržitelná pro životní prostředí a byla přínosem i pro místní farmáře.

Věříme, že kvalitu směsí Blendea významně ovlivňují také spravedlivé vztahy, etika a férové peněžní ohodnocení v celém výrobním procesu, péče o přírodu, výroba i zpracování. O tom, jak se my i náš výrobce PlanetBIO d.o.o. staráme nejen o vaše zdraví, ale také ochranu životního prostředí, kvalitu života dodavatelů surovin i zemědělců se dočtete v tomto článku.

Výroba, pěstování, kultivace chlorelly

Pečujeme nejen o kvalitu dodávaného zboží, ale i o přírodu a pracovní podmínky farmářů a dodavatelů surovin

 

Zachováváme původní enzymy i výživovou hodnotu

Při zpracovávání směsí Blendea klademe důraz na to, aby žádné bioaktivní látky (vitamíny, minerály, mastné kyseliny a bílkoviny) a účinky obsažených superpotravin nezničila vysoká teplota.

Spirulina, zelené potraviny - prášek

Staráme se o to, aby byly naše produkty vyráběny pouze z roslinných zdrojů s využitím těch nejmodernějších technologií. Přínosem jsou pro vaše zdraví, místní farmáře i životní prostředí

 

Dodnes bez reklamací – zákazníci jsou velice spokojení a vracejí se

Jsme důvěryhodným prodejcem a vaše spokojenost je pro nás prvořadá. Pokud Blendea nesplnila vaše očekávání, nebojte se ozvat. Jak při reklamaci postupovat se dozvíte na této stránce.

 

Důkazy místo slibů

O kvalitě směsí Blendea se můžete přesvědčit také podle referencí našich zákazníků na této stránce. Nejlepší ale bude, když si zdravotní účinky Blendey ověříte sami na sobě 🙂

zákaznický průzkum infografika

 

Blendeu přísně kontrolujeme, abyste měli jistotu v její čistotě a bezpečnosti

Na vavřínech neusínáme. Přestože jsou výrobci a pěstitelé našeho dodavatele kontrolováni a ekologicky certifikovaní, pravidelně jej testujeme laboratorním rozborem. Kvalitu surovin zaručuje mimo jiné certifikát SI-EKO Veritas

Nad složením přísně dohlíží kontrola Evropské směrnice stanovující maximální povolené množství kontaminantů. Protože ověřujeme přítomnost 310 možných škodlivých pesticidů, ručíme za to, že Blendea je zcela bez reziduí chemických postřiků a těžkých kovů.

Slibujeme pouze to, co vám Blendea skutečně přinese. Výrobky se řídí povolenými zdravotními tvrzeními Státní potravinářské inspekce.

Každou šarži a každou obsaženou látku našich prémiových směsí Blendea necháváme vždy znova testovat. Jen tak si můžeme být skálopevně jistí, že od nás dostanete skutečně to nejlepší. Že je složení každé Blendey opravdu kvalitní, dokonale čisté a té nejvyšší kvality, potvrzuje také evropské značení BIO logo.

Výrobky Blendea řádně eviduje Ministerstvo zdravotnictví, máme certifikát BIO kvality i o zdravotní bezpečnosti ze Státního zdravotního ústavu.

Všechny certifikáty si můžete prohlédnout na této stránce

 

Přesvědčte se o zdravotních benefitech Blendey na vlastní kůži

Blendeu můžete nyní vyzkoušet s 10% slevou. Stačí, když v objednávkovém formuláři použijete slevový kód 10SLEVA. Objednejte si Blendeu ještě dnes a do 2 dnů je u vás.objednat blendeu

Soubory cookie používáme pro správné fungování naší stránky, přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a pro analýzu návštěvnosti. Informace o používání naší stránky také sdílíme s našimi sociálními médii, reklamními a analytickými partnery.