Náš tým

tym2

Jsme malý tým se sídlem v Praze, ve kterém panuje rodinná atmosféra. Spojuje nás především zájem o zdravý životní styl a přírodní léčivé prostředky. A protože nás to baví, chceme pomáhat ke zdravějšímu životu také ostatním.

 

Za kvalitou doplňků stravy z řady naší značky Blendea si stojíme. Jsme hrdí na pozitivní účinky, které mají na zdraví.

peter

 

Peter je certifikovaný výživový poradce, který jako první přišel s nápadem vytvořit Blendeu. Vymyslel její unikátní složení a našel pro výrobu ty nejlepší přírodní zdroje. Čtěte i zajímavý rozhovor s Petrem.

 

 

 

 

matej

 

Matej je druhý jednatel firmy eMarkest. Pomáhal při vývoji produktu a nyní má na starosti vztah s dodavatelem. Zajišťuje, aby byla Blendea stále k dispozici na našem skladě.

 

 

 

 

sona

 

Soňa je naše grafička, která se stará o vizuální stránku celého projektu. Spoluvytvářela webové stránky a stále přispívá osobitými obrázky i videi. Čtěte, kde všude bere motivaci a inspiraci.

 

 

 

 

lukas

 

Lukáš je náš šéfredaktor a pečuje o náš blog, kde najdete zajímavé články o zelených superpotravinách, rady a tipy k pevnějšímu zdraví. Čtěte, jak taková práce redaktora vypadá.

 

 

 

 

Marta SvačinováMartička je Lukášova pravá ruka, která denně připravuje zajímavé, a hlavně užitečné články pro vaše zdraví a motivaci k pozitivní změně životosprávy.

 

 

 

 

 

 

henrich

 

Henrich vyřizuje veškeré objednávky, komunikuje se zákazníky a řeší všechny vaše dotazy a požadavky. Při osobním vyzvednutí vaší objednávky se potkáte s největší pravděpodobností právě s ním.

 

 

 

 

Květa Bezuchová

 

Květka má na starost celý marketing. Stará se o blendeácký Facebook, Instagram a Youtube kanál, komunikuje s influencery a stále vymýšlí kreativní nápady, jak Blendeu posunout dál. V rozhovoru s Květkou se dovíte, jak se stát Blendea ambassadorem nebo influencerem.

 

 

 

Lívia

 

Lívia se stará o affiliate program pro Blendeu. Komunikuje s partnery a zajišťuje jim potřebné materiály pro propagaci. Chtěli byste se do našeho affiliate programu také zapojit?

 

 

 

 

A jak vypadá takový Blendea meetup s blogerkami a ambassadorkami?

Blendea influenceři

Určitě v hezkém prostředí a veselé náladě…

občerstvení na Blendea meetupu

.. se spoustou zdravého jídla a pití…

welcome drink Blendea

… nesmí chybět milovaná Blendea 

dárky od Blendea.cz

… dárečky a překvápka… 

Blendea influenceři

… a vzájemné seznamování, nová přátelství a skvělé vzpomínky 🙂

 

 

NOVÝ PRODUKT

Blendea
SUPERPROTEIN

Pořiďte si kvalitní zdroj rostlinných bílkovin se superpotravinami.

Zjístit více