Náš tým

tym2

Jsme malý tým se sídlem v Praze, ve kterém panuje rodinná atmosféra. Spojuje nás především zájem o zdravý životní styl a přírodní léčivé prostředky. A protože nás to baví, chceme pomáhat ke zdravějšímu životu také ostatním.

Blendea je náš produkt, za nímž si stojíme a jsme o jeho pozitivních účincích přesvědčeni.

peter

 

Peter je certifikovaný výživový poradce, který jako první přišel s nápadem vytvořit Blendeu. Vymyslel její unikátní složení a našel pro výrobu ty nejlepší přírodní zdroje.

 

 

 

matej

 

Matej je druhý jednatel firmy eMarkest. Pomáhal při vývoji produktu a nyní má na starosti vztah s dodavatelem. Zajišťuje, aby byla Blendea stále k dispozici na našem skladě.

 

 

 

sona

 

Soňa je naše grafička, která se stará o vizuální stránku celého projektu. Spoluvytvářela webové stránky a stále přispívá osobitými obrázky i videi.
 

 

lukas

 

Lukáš je náš šéfredaktor a pečuje o náš blog, kde najdete zajímavé články o zelených superpotravinách, rady a tipy k pevnějšímu zdraví.

 

 

 

henrich

 

Henrich vyřizuje veškeré objednávky, komunikuje se zákazníky a řeší všechny vaše dotazy a požadavky. Při osobním vyzvednutí vaší objednávky se potkáte s největší pravděpodobností právě s ním.