Všechno o značce Blendea

Blendea je naprosto čistá a bezpečná. Složení je pod přísnou kontrolou Evropské Směrnice stanovující maximální povolené hodnoty obsahu některých kontaminantů a kontaminujících látek v potravinách. Prodlouženou trvanlivost místo konzervantů zajišťuje nepropustně uzavřený obal. Všechny produkty Blendea jsou také bez rafinovaného cukru, umělých přídavků, barviv a konzervantů.

Ano, jedná se totiž o nejpraktičtější způsob zpracování. Po sklizni se rostliny rychle kazí. Ihned je sušíme a zpracováváme na prášek. Jen tak lze zachovat maximální množství živin.

Blendeu doporučujeme užívat dlouhodobě. Tělo každého člověka je jiné, a stejně tak jsou odlišné každého cíle a potřeby. Závisí na tom, čeho chcete díky Blendee dosáhnout, i na vašem současném zdravotním stavu.

Pokud pravidelně užíváte nějaké léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti Blendey s vaším lékařem.

Při užívání podle návodu předávkování nehrozí. Konzumace nad doporučené množství může způsobit průjem, zácpu nebo bolesti břicha.

Ve všeobecnosti se žádné doplňky nedoporučují jak dětem do 3 let, tak ani těhotným a kojícím maminkám. Pokud přesto chcete v těhotenství nebo při kojení Blendeu užívat, poraďte se s vaším ošetřujícím lékařem.

Dětem nad 3 roky doporučujeme podávat poloviční dávky a od 15 let stejné dávky jako u dospělých.

Přípravek skladujte při pokojové teplotě, nevystavujte ho přímému slunečnímu světlu a  dodržujte datum spotřeby.

Blendea má standardně alespoň roční dobu spotřeby. Datum spotřeby je vždy uvedeno na obale.

Ano. Množstevní slevy poskytujeme při objednávce 2 a více kusů. Ke každé objednávce od nás navíc dostanete slevový kupón, který můžete využít při dalším nákupu.

Blendeu můžete každý den užívat jinak. Inspirovat se můžete našimi Smoothie a Zdravými recepty.