Zelená čtyřka pro vaše zdraví

Blendea SUPERGREENS, která kombinuje přírodní sílu 4 superpotravin, obsahuje:

Složení: 30% mladé pšenice; 20% spiruliny; 30% zeleného ječmene; 15% chlorelly; malý kousek máty

BIO mladá pšenice (Triticum aestivum)

Mladá pšenice (sušený prášek) obsahuje 17 aminokyselin a množství proteinů. Snižuje chuť k jídlu, pomůže vám s kontrolou hmotnosti a poskytne vašemu tělu důležité vitamíny a minerály.

               

Země původu: Německo

BIO zelený ječmen (Hordeum vulgare)

Zelený ječmen (sušený prášek) chrání lidské tkáně před karcinogeny. Vaše tělo celkově povzbudí vitamíny a minerály z přírodního zdroje. Je antioxidantem chránícím vaše buňky před volnými radikály. Navíc napomáhá normální funkci jater a žlučníku.

Země původu: Německo

BIO spirulina (Arthrospira platensis)

Spirulina má vysoký podíl rostlinných bílkovin (50-70 %). Spirulina je antioxidant, dává do pořádku hladinu cukru v krvi, podpoří vaši imunitu i vitalitu. Pomůže vám také s kontrolou tělesné hmotnosti, snižováním chuti k jídlu a hubnutím.

Země původu: Taiwan

BIO chlorella (Chlorella pyrenoidosa)

Nastartuje přirozenou obranyschopnost, pročistí váš organismus, trávení, střevní trakt a funkci jater dá do normálu. Podpoří vaši vitalitu, mikrobiální rovnováhu, nakopne imunitu a povzbudí energii. Oceníte ji i při hubnutí.

Země původu: Taiwan

A navíc malý kousek voňavé máty

pro skvělou chuť

Máta peprná (Mentha piperita) je antioxidant, posílí vaši imunitu, dá do pohody střeva, trávicí soustavu a játra. Pomůže vám také s močovými cestami a ledvinami, srdcem, prostatou, dýchacím systémem, žlučníkem, nadýmáním i pamětí. Přispívá k duševní pohodě a relaxaci a bude se vám díky ní lépe spát.

Nutriční informace o přípravku Blendea

Celou etiketu si můžete stáhnout zde.

Certifikaci COA (Certificate of Analysis) aktuálně prodávané Blendey SUPERGREENS šarže 0118180-1401 (prášek z mladé pšenice BL 010-14, mladého ječmene BL 012-20, spiruliny 201802007 02, chlorelly 201802007 001 a máty peprné 80) ze dne 6. listopadu 2018 si můžete prohlédnout v tomto PDF dokumentu.

Co v zelené směsi Blendea chybí

 • Lepek

  Blendea je přirozeně bezlepková. Hodí se pro celiaky i jedince, kteří se z jakýchkoli důvodů vyhýbají lepku.

 • Chemie

  Do směsi Blendea se nepřidávají žádná chemická aditiva (barviva, konzervanty, či jiné syntetické přísady). Všechny rostliny se pěstují v čistých oblastech, bez umělých hnojiv a postřiků.

 • Cukr

  Blendea má přírodní chuť. Neobsahuje žádný přidaný cukr, sladidla ani podobná dochucovadla. Vyhovuje tedy diabetikům a podporuje redukci váhy.

 • Laktóza

  Ve směsi Blendea se nenachází žádná laktóza. Mohou si ji tedy dopřát i vegani a lidé s intolerancí laktózy.

NOVÝ PRODUKT

Blendea
SUPERPROTEIN

Pořiďte si kvalitní zdroj rostlinných bílkovin se superpotravinami.

Zjístit více