Často se nás ptáte

Produkty značky Blendea

Má konzumace superpotravin nějaký význam?

Superpotraviny obsahují komplex zdraví prospěšných živin. Současný životní styl spojený se špatným stravováním způsobuje některým lidem zdravotní komplikace, nebo přispívá k rozvoji civilizačních chorob. Blendea doplňuje cenné přírodní látky, které mnozí přijímají ve stravě nedostatečně, nebo vůbec.

Jaké komplikace přináší špatné stravování?

Lidské tělo potřebuje kvalitní výživu. Pokud jídlo zanedbáváte, hladovíte, nebo se přejídáte nezdravými potravinami, brzy se to někde projeví. Hladovění podporuje vznik žaludečních vředů, trvale zvýšený přísun cukru způsobuje diabetes. Tučná jídla a polotovary zvyšují hladinu cholesterolu, který zanáší cévy a zhoršuje kondici srdce. Neřízená redukční dieta obírá tělo o svalovinu, dochází k řídnutí kostí a snižuje se elasticita kloubů. Blendea pomáhá měnit vaši životosprávu k lepšímu, postupně a bez dramatických výkyvů.

Blendea se vyrábí pouze ve formě prášku?

Ano, jedná se totiž o nejpraktičtější způsob zpracování. Po sklizni se rostliny rychle kazí. Raději je ihned sušíme a zpracováváme na prášek. Jen tak lze zachovat maximální množství živin. Prodlouženou trvanlivost místo konzervantů zajišťuje nepropustně uzavřený obal.

Obsahuje Blendea těžké kovy, mykotoxiny, pesticidy, ionizující radianty nebo GMO látky?

Blendea je naprosto čistá a bezpečná. Složení je pod přísnou kontrolou Evropské Směrnice. Ta ustanovuje maximální povolené hodnoty obsahu některých kontaminantů a kontaminujících látek v potravinách. Blendea směrnici plně dodržuje a maximální povolené hodnoty nepřekračuje.

Jak dlouho se Blendea užívá?

Blendeu doporučujeme užívat dlouhodobě. Tělo každého člověka je jiné, a stejně tak jsou odlišné každého cíle a potřeby. Někteří zákazníci dosáhnou požadovaného zlepšení již po dvou měsících užívání a někteří naopak užívají Blendeu nepřetržitě. Závisí tedy na zdravotním benefitu, kterého potřebujete dosáhnout a na současném zdravotním stavu. Doporučujeme se v tomto případě řídit dle vašeho pocitu.

Mohu Blendeu kombinovat s dalšími výživovými doplňky?

Záleží na typu používaného doplňku. Výrobky s podobným složením neužívejte zároveň s Blendeou. Pokud pravidelně užíváte nějaké předepsané léky, poraďte se o vhodnosti Blendey s vaším lékařem.

Mohu se Blendeu předávkovat?

Při užívání podle návodu předávkování nehrozí. Velikost jednotlivých dávek přesně odpovídá ideálnímu poměru živin, které denně potřebujete. Zvýšená konzumace přípravku (tj. nad doporučené množství) může způsobit průjem, zácpu nebo bolesti břicha.

Co dělat, když si zapomenu vzít denní dávku?

Blendea je pouze výživový doplněk, jeho vynechání nepředstavuje žádné zdravotní riziko. Pouze přijdete o denní dávku cenných živin, případně zpomalíte proces detoxikace.

Mohu během užívání přípravku Blendea kouřit a pít alkohol?

V podstatě můžete, ale pak se zamyslete nad tím, proč vlastně Blendeu užíváte. Chcete si přece očistit tělo a zlepšit svůj zdravotní stav, že? A v tom vám alkohol a cigarety rozhodně nepomohou. Naopak, způsobují spoustu potíží, proti kterým se s Blendeou snažíte bojovat.

Mohu Blendeu užívat během chemoterapie a ozařování?

Obecně se užívání výživových doplňků během léčby rakoviny nedoporučuje. Bližší informace vám poskytne ošetřující lékař.

Může Blendeu užívat i moje děťátko?

Ve všeobecnosti se žádné doplňky nedoporučují jak dětem do 3 let, tak ani těhotným a kojícím maminkám. Užívání není nebezpečné, ale u tak mladého organismu může ojediněle dojít k alergické reakci.

Mohu Blendeu užívat když jsem těhotná/kojím?

Všeobecně se nedoporučují žádné doplňky stravy ani těhotným, ani kojícím ženám. Některé ženy mají však opačný názor a v průběhu těhotenství/kojení Blendeu užívájí nepřetržitě. Proto vždy doporučujeme poradit se s vaším ošetřujícím lékařem.

Jak se Blendea skladuje?

Přípravek skladujte při pokojové teplotě a nevystavujte ho přímému slunečnímu světlu. Po otevření dodržujte datum spotřeby.

Mohu na Blendeu uplatnit nějakou slevu?

Ano. Stabilně poskytujeme množstevní slevy při objednávce dvou a více kusů. Naše věrné zákazníky navíc oceňujeme slevovým kupónem, který přikládáme ke každé objednávce. Kód na slevu využijete při další objednávce.

Potřebuji inspiraci, jak Blendeu užívat kromě smíchání s čistou vodou.

Přesně pro vás jsme zavedli sekci Smoothie recepty a Zdravé recepty . Blendeu můžete smíchat každý den jinak a my se postaráme, že nedostatkem inspirace rozhodně trpět nebudete.

Jaká je doba expirace?

Blendea, kterou vám pošleme, má standardně roční dobu spotřeby, pokud ne déle.

Blendea SUPERGREENS

Zhubnu díky Blendee SUPERGREENS?

Blendea není přípravek na hubnutí, takže její konzumace nemá přímý vliv na váhu. Složky přípravku však urychlují metabolismus, zlepšují zažívání a čistí trávicí soustavu. Vysoký obsah vlákniny navíc tlumí pocity hladu. Blendea SUPERGREENS stimuluje tělo k lepšímu hospodaření s živinami, takže určitý váhový úbytek očekávat můžete.

V čem je Blendea SUPERGREENS lepší než konkurenční výrobky ze superpotravin?

Jedná se o unikátní kombinaci 4 zelených superpotravin, kterou v žádném jiném doplňku stravy nenajdete. Poměr chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene i mladé pšenice jsme vyvážili tak, abyste nemuseli brát žádné podobné přípravky navíc. Navíc má Blendea SUPERGREENS svěží chuť, a to díky kousku máty.

Je Blendea SUPERGREENS 100% BIO?

Ano. Veškeré suroviny pochází z kvalitních zdrojů. Každý pěstitel splňuje přísná kritéria ekologického zemědělství. Blendea SUPERGREENS neobsahuje žádná rezidua chemických postřiků, ani těžkých kovů. Jde o čistě přírodní přípravek, bez syntetických přísad.

Jak zajišťujete šetrné a eko pěstování rostlin?

Dbáme na prvotřídní jakost surovin. Náš výrobce trvale kontroluje vybrané pěstitele, rostliny prochází pečlivým laboratorním rozborem. Veškeré testy se pravidelně opakují. Kvalitu surovin zaručuje také certifikát SI-EKO Bureau Veritas.

Přidává se do směsi Blendea SUPERGREENS ještě něco kromě superpotravin?

Vůbec nic. Blendea SUPERGREENS představuje pouze čisté spojení 4 zelených superpotravin a kousku máty. Žádná barviva, aromata, syntetická dochucovadla, či konzervanty.

Mohu Blendeu SUPERGREENS užívat, pokud trpím autoimunitním onemocněním?

Zelené superpotraviny jsou skvělým povzbuzením přirozené imunity a mají co dělat v jídelníčku lidí se slabou imunitou. Pokud vás lékař vysloveně před superpotravinami nevaroval, Blendeu můžete s klidem užívat.

Jak Blendea SUPERGREENS chutná? Podobá se chuť na jiné výrobky?

Na vyladěnou chuť Blendey jsme obzvlášť hrdí. Superpotraviny obecně mají svou specifickou chuť, na kterou je nutné si zvyknout. Právě proto do směsi přidáváme špetku svěží máty, která chuť Blendey vylepší. Blendeu můžete užívat samotnou nebo jako přísadu do smoothie či jiných zdravých receptů.

Jak může být Blendea SUPERGREENS bez lepku, když obsahuje pšenici a ječmen?

Lepek obsahují pouze zralé klasy. Blendeu SUPERGREENS vyrábíme z mladého, zeleného ječmene a pšenice. Jsou to svěží zelené výhonky plné živin, které žádný lepek neobsahují. Opatrně je sušíme a meleme na jemný prášek.

Dochází u chlorelly k rozbití buněčné stěny?

Ano, samozřejmě. Bez procesu dezintegrace by tělo nedokázalo využít cenné látky uvnitř buňky. Existují dva procesy zpracování. Při tradičním postupu je míra stravitelnosti 40 % až 50 %. Náš dodavatel využívá proces nízkotlakového rozpínání, díky čemuž je míra stravitelnosti téměř dvojnásobná. Při této metodě nízkotlaký expanzivní blesk rozbijí buněčný proces, což má za následek rozpad buněčné stěny během tří sekund. Poté se na povrchu objevují póry, které můžeme přirovnat k prasknutí kukuřice. Stoupající záření jako následek procesu zapříčiní vyloučení vlhkosti v chlorelle a teplota se snižuje zpět k normálu. Data této narušené buněčné stěny vykazují míru stravitelnosti až 80 %.

Obsahuje Blendea SUPERGREENS alergeny?

Ne, ačkoliv při zpracování máty v potravinářské fabrice může dojít ke kontaktu s mikroskopickými stopami ořechů. Jde pouze o stopové množství, se kterým se setkáváte prakticky nepřetržitě i v jiných výrobcích.

Je Blendea bez nebezpečných pesticidů?

Ano, zcela bez. Výrobce složky testuje na přítomnost až 310 různých škodlivých pesticidů. Složení Blendey je dokonale čisté a vysoce kvalitní. Blendea SUPERGREENS také získala evropské označení BIO logo jako výrobek nejvyšší kvality.

Jak vysoká je teplota při sušení trav a řas použité v Blendea SUPERGREENS?

Chlorella a spirulina se suší metodou rozprašování. Při této metodě je v jedné fázi zvýšená teplota na 130 – 150 ℃, a to na pouhé 3 sekundy. Díky krátkému času procesu zůstávají zachovány veškeré enzymy a výživové hodnoty surovin. Při sušení mladé pšenice a zeleného ječmene se teplota vzduchu pohybuje v jednotlivých fázích od 40°C – 100°C, i přesto je zachována RAW kvalita, protože vnitřní část rostliny nepřesáhne 42°C.

Jak Blendeu SUPERGREENS užívají děti?

Blendeu jako součást vyváženého jídelníčku můžete podávat dětem od 3 let. Připravte jim nápoj z poloviny čajové lžičky směsi. Děti nad 15 let mohou Blendeu užívat stejně jako dospělí.

Je Blendea SUPERGREENS vyrobená ze sušené mleté rostliny, nebo z dehydrované šťávy?

Blendea SUPERGREENS je ze sušených celých rostlinek, které jsou mleté na jemný prášek. Šetrným sušením při nízké teplotě se uchovávají všechny bioaktivní látky a nesníží se tak jejich účinek.

Které druhy superpotravin Blendea SUPERGREENS obsahuje?

Používáme pouze čisté a kvalitní suroviny: prášek z lístků mladé pšenice Triticum aestivum, prášek z mladých lístků zeleného ječmene Hordeum vulgare, prášek ze spiruliny Arthrospira platensis a prášek z chlorelly Chlorella pyrenoidosa. Směs dochucujeme svěží mátou Mentha piperita.

Co je to Certificate of Analysis?

Tento ověřený dokument garantuje, že Blendea SUPERGREENS poctivě plní všechny předepsané specifikace na kvalitu produktu. Certifikát vydává oddělení pro zajišťování kvality společnosti PlanetBIO d.o.o. Aby bylo vše vždy na 100 %, certifikaci necháváme dělat pro každou šarži a pro každou její složku znova.

Certifikaci aktuálně prodávané Blendey SUPERGREENS šarže 0118180-1401 (prášek z mladé pšenice BL 010-14, mladého ječmene BL 012-20, spiruliny 201802007 02, chlorelly 201802007 001 a máty peprné 80) ze dne 6. listopadu 2018 si můžete prohlédnou v tomto PDF dokumentu.

Jak se Blendea SUPERGREENS užívá?

Velice jednoduše. Ideálně ráno nalačno smíchejte 1 – 2 čajové lžičky s alespoň 2 dcl čisté vody, džusu, šťávy nebo smoothie. Konzumace nalačno je ideální pro maximální vstřebání živin. Doporučujeme Blendeu rychle vypít, aby se na dně sklenice nezačala usazovat sedlina.

Pro maximální využití veškerých živin doporučujeme Blendeu užívat bez jakékoliv úpravy, ideálně nalačno smíchanou s vodou, džusem či do smoothie. Veškeré rostlinné suroviny vlivem tepelné úpravy mohou ztrácet část svých živin. Především při teplotě nad bodem varu se znehodnocuje velká část vitamínů. Připravili jsme pro vás proto sekci zdravých receptů, do kterých zařazujeme kromě smoothie právě i raw recepty jako alternativu tepelné úpravy pokrmů.

Kdo by se měl přípravku Blendea SUPERGREENS raději vyhnout?

Detoxikace organismu se nehodí jak pro těhotné a kojící ženy, tak pro děti do 3 let věku. Ojediněle se u některých osob může objevit alergická reakce, v takovém případě užívání přípravku přerušte.

Pro koho je Blendea SUPERGREENS vhodná?

Téměř pro každého. Suroviny v BIO kvalitě, šetrné zpracování a vysoká výživová hodnota proměňují Blendeu v univerzální potravinu pro všechny. Do jídelníčku ji mohou zařadit příznivci zdravé výživy i lidé se zdravotními komplikacemi, či dietním omezením (diabetici, celiaci, jedinci citliví na laktózu). Ocení ji také vegani, vegetariáni, vitariáni i příznivci paleo a RAW stravování.

Blendea SUPERPROTEIN

Jak SUPERPROTEIN chutná a jak ho zařadit do běžného jídelníčku?

Blendeu SUPERPROTEIN je škoda míchat jen s obyčejnou vodou. Díky neutrální chuti s ním vylepšíte každé jídlo i nápoj, od smoothies, přes koktejly, až po sladké i slané recepty. Protože není 100% rozpustný ve vodě, třeba smoothie trošku zahustí a dodá mu lahodnou strukturu.

Jaké dávky SUPERPROTEINU doporučujete?

Doporučená denní dávka SUPERPROTEINU Blendea je 25 – 50g.

Kolik porcí je v jednom balení SUPERPROTEINU?

V jednom 500 gramovém balení SUPERPROTEINU je až 25 porcí.

K čemu je užívání SUPERPROTEINU dobré?

Blendea SUPERPROTEIN je rostlinný protein, který posiluje svaly, šlachy, klouby, vlasy, nehty i pokožku. Dodává také energii, vyrovnává hormonální nerovnováhu, zvyšuje ohebnost těla a zabraňuje předčasnému stárnutí.

Z čeho se SUPERPROTEIN vyrábí?

Blendea SUPERPROTEIN vyrábíme z kompletního rýžového a hrachového proteinu z Číny, lucumy, macy a yaconu z Peru a MSM z Kanady.

Má Blendea SUPERPROTEIN certifikát COA?

Ano. Certifikaci COA (Certificate of Analysis) aktuálně prodávané Blendey SUPERPROTEIN šarže 0210180-1401 (prášek z hráškového proteinu BL 010-14, rýžového proteinu BL 089-11 macy M-0106F01-16-240218, z yaconu Y-0352F09-16-181116, MSM 93403 a lucumy L-0308F16-16-051116) ze dnů 12. listopadu a 12. prosince 2018 je k nahlédnutí v tomto PDF dokumentu.

Tento ověřený dokument garantuje, že Blendea SUPERPROTEIN důsledně splňuje všechny předepsané specifikace na kvalitu produktu. Necháváme jej dělat vždy pro každou šarži a každou složku znova – jedině tak vám můžeme poskytnout 100% záruku, že je složení každé Blendey bezchybné. Certifikát vydává oddělení pro zajišťování kvality společnosti PlanetBIO d.o.o.

Doprava, platba za zboží a osobní odběr

Kdy zásilka dorazí?

Záleží nám na tom, aby jste měli zboží co nejdříve doma. Proto balíčky odesíláme hned druhý pracovní den od přijetí objednávky. Zboží čekejte poštou nebo kurýrem do 2 pracovních dnů. Zákazníci ze Slovenska obdrží zásilku do 5 pracovních dnů. Vyberte si z několika způsobů doručení.

Kolik stojí doprava a za jak dlouho mi balíček dorazí?

Doprava po České republice

 • Česká pošta – Balík do ruky – 119 Kč –Česká pošta doveze balík až k Vám domů. O plánovaném doručení Vás budou informovat SMS zprávou. Předpokládaná doba doručení: 2 pracovní dny.
 • Kurýr DPD – 99 Kč – zásilková služba DPD doručuje rychleji a příjemce informuje SMS zprávou a e-mailem. S kurýrem lze po telefonu termín nebo místo doručení dodatečně měnit. Předpokládaná doba doručení: 2 pracovní dny.
 • Osobní odběr – pro Blendeu si můžete přijet i osobně. Výdejní místo sídlí na adrese: Domažlická 1232/3, 130 00, Praha 3 – Žižkov, Česká republika. Příchod prosíme hlásit 30 minut předem na čísle 607 657 370.

Pokud neobdržíte zásilku do 5 pracovních dnů, kontaktujte nás a my ji ihned dohledáme.

Můžete mi objednávku poslat na Slovensko? Kolik zaplatím a kdy přijde?

Doprava na Slovensko:

 • Slovenská pošta – Expres kurýr– 99 Kč (4 €) – Slovenská pošta Vám Blendea doručí dobírkou. Předpokládaná doba doručení: do 2 pracovních dnů.
 • Kurýr SPS – 99 Kč (4 €) – kurýr doručuje rychleji. O doručení Vás bude informovat SMS správou a e-mailem. S kurýrem lze telefonicky změnit čas nebo místo doručení. Předpokládaná doba doručení: 2 pracovní dny.

Pokud neobdržíte zásilku do 3 pracovních dnů, prosíme, kontaktujte nás.

Jak mám zásilku zaplatit?

 • Dobírka – zboží uhradíte hotově přímo doručovateli (České nebo Slovenské poště, případně kurýrovi DPD). Za dobírku se nedoplácí.
 • Bankovním převodem – po odeslání objednávky Vám přijde potvrzovací e-mail s postupem pro platbu na náš účet.
 • PayU – je elektronická platební brána pro platbu platební kartou. Systém je chráněný a naprosto bezpečný. K Vašim platebním údajům se nedostaneme.

Osobní odběr (Domažlická 1232/3, Praha) – lze platit předem nebo přímo na místě (pouze v hotovosti). Akceptujeme i platbu v eurech dle aktuálního kurzu ČNB (01.01.2018: kurz 25,5 Kč / EUR). V případě platby v eurech doporučujeme mít připravenou přesnou částku.

Můžu si zboží vyzvednout osobně?

Navštivte nás osobně (Domažlická 1232/3, 130 00, Praha 3 – Žižkov, Česká republika) po předešlé telefonické dohodě(stačí 30 minut předem zavolat +420 607 657 370).

Jak se k vám dostanu?

MHD: Tramvaj – zastávka Biskupcova
Od metra trasy A – tramvaj č. 11, 16 ze zastávky Flora (7 min)
Od metra trasy B – tramvaj č. 10, 16 ze zastávky Palmovka (5 min)
Od metra trasy C – tramvají č. 9 ze zastávky Hlavní nádraží (10 min)
Autobus – zastávka Černínova
Od metra trasy A – bus č. 136 ze zastávky Florenc (5 min)
Od metra trasy B – bus č. 133, 207 ze zastávky Florenc (5min)
Autem
Parkovat můžete v ulici Jeseniova.
U hlavního vchodu najdete zvonek eMarkest, s. r. o. nebo rovnou zavolejte na tel. číslo +420 607 657 370.
Zeptáme se vás na příjmení a poté balíček přivezeme až ke dveřím.

Jaké je bankovní spojení pro platbu převodem?

 • Bankovní spojení pro zákazníky z České republiky: 2700320709 / 2010 (FIO Banka, a.s.)
 • Bankovní spojení pro zákazníky ze Slovenska: IBAN: CZ4920100000002700320709| SWIFT: FIOBCZPPXXX
 • Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

VARIABILNÍ SYMBOL při platbě předem: číslo vaší objednávky

Mohu při osobním odběru platit kartou?

Ano.

Při doručování zásilky mě nezastihli doma, co teď?

V takové případě pošta uloží zásilku na nejbližší pobočce, kde si ji můžete vyzvednout po dobu následujících 14 dní. DPD kurýr vás kontaktuje telefonicky a domluví si s vámi termín dalšího doručení.

Mohu Blendeu vrátit?

Samozřejmě, máte na to nárok, ale byla by to škoda. Neotevřená balení nám můžete vrátit a my vám pošleme vaši platbu zpět. Blendeu buď posílejte na adresu eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, 13000 Praha, anebo nám ji přineste osobně tamtéž. Podle reklamačního řádu vracíme peníze pouze převodem na váš bankovní účet.

NOVÝ PRODUKT

Blendea
SUPERPROTEIN

Pořiďte si kvalitní zdroj rostlinných bílkovin se superpotravinami.

Zjístit více