Často se nás ptáte

Produkty naší značky Blendea

Co konzumací superpotravin získám?

Superpotraviny obsahují komplex zdraví prospěšných živin. Blendea vám doplní cenné přírodní látky, které mnozí přijímají ve stravě nedostatečně, nebo vůbec.

Vyrábí se Blendea se pouze ve formě prášku?

Ano, jedná se totiž o nejpraktičtější způsob zpracování. Po sklizni se rostliny rychle kazí. Ihned je sušíme a zpracováváme na prášek. Jen tak lze zachovat maximální množství živin.

Obsahuje Blendea těžké kovy, mykotoxiny, pesticidy, ionizující radianty nebo GMO látky?

Blendea je naprosto čistá a bezpečná. Složení je pod přísnou kontrolou Evropské Směrnice stanovující maximální povolené hodnoty obsahu některých kontaminantů a kontaminujících látek v potravinách. Prodlouženou trvanlivost místo konzervantů zajišťuje nepropustně uzavřený obal.

Obsahuje Blendea chemické přídavky?

Ne. Všechny produkty Blendea jsou bez rafinovaného cukru, umělých přídavků, barviv a konzervantů.

Jak dlouho se Blendea užívá?

Blendeu doporučujeme užívat dlouhodobě. Tělo každého člověka je jiné, a stejně tak jsou odlišné každého cíle a potřeby. Závisí na tom, čeho chcete díky Blendee dosáhnout, i na vašem současném zdravotním stavu.

Mohu Blendeu kombinovat s dalšími výživovými doplňky?

Pokud pravidelně užíváte nějaké léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti Blendey s vaším lékařem.

Mohu se Blendeu předávkovat?

Při užívání podle návodu předávkování nehrozí. Konzumace nad doporučené množství může způsobit průjem, zácpu nebo bolesti břicha.

Co dělat, když si zapomenu vzít denní dávku?

Při vynechání nehrozí žádné zdravotní riziko. Můžete si ji vzít, až si vzpomenete, a další den pokračovat v běžném užívání.

Mohu během užívání přípravku Blendea kouřit a pít alkohol?

Můžete. Avšak zdravé to není ani s Blendeou.

Mohu Blendeu užívat během chemoterapie a ozařování?

Obecně se užívání výživových doplňků během léčby rakoviny nedoporučuje. Bližší informace vám poskytne ošetřující lékař.

Mohou Blendeu užívat i děti?

Ve všeobecnosti se žádné doplňky nedoporučují jak dětem do 3 let, tak ani těhotným a kojícím maminkám. Dětem nad 3 roky doporučujeme podávat poloviční dávky a od 15 let stejné dávky jako u dospělých.

 

Mohu Blendeu užívat když jsem těhotná nebo kojím?

Všeobecně se nedoporučují žádné doplňky stravy ani těhotným, ani kojícím ženám. Pokud přesto chcete Blendeu užívat, poraďte se s vaším ošetřujícím lékařem.

Jak mám Blendeu skladovat?

Přípravek skladujte při pokojové teplotě, nevystavujte ho přímému slunečnímu světlu a  dodržujte datum spotřeby.

Jaká je doba expirace?

Blendea má standardně alespoň roční dobu spotřeby. Datum spotřeby je vždy uvedeno na obale.

Mohu na Blendeu dostat slevu?

Ano. Množstevní slevy poskytujeme při objednávce 2 a více kusů. Ke každé objednávce od nás navíc dostanete slevový kupón, který můžete využít při dalším nákupu.

Potřebuji inspiraci, jak Blendeu užívat kromě smíchání s čistou vodou.

Blendeu můžete každý den užívat jinak. Inspirovat se můžete našimi Smoothie a Zdravými recepty.

Máte nějaké certifikáty o bezpečnosti obalů?

Ano, samozřejmě. Můžete si je prohlédnout ZDE (PDF, 5 MB).

Blendea SUPERGREENS

Jak může být Blendea SUPERGREENS bez lepku, když obsahuje pšenici a ječmen?

Lepek obsahují pouze zralé klasy. Blendeu SUPERGREENS vyrábíme ze zeleného ječmene a mladé pšenice. Jsou to svěží zelené výhonky plné živin, které žádný lepek neobsahují.

Zhubnu díky Blendee SUPERGREENS?

Blendea není přípravek na hubnutí, určitý váhový úbytek však očekávat můžete: Chlorella a máta zlepšují zažívání a čistí trávicí soustavu, zelený ječmen vám dodá důležité vitamíny a minerály, kterých při hubnutí přijímáte méně, rostlinná vláknina z pšenice seté snižuje chuť k jídlu a spolu se spirulinou vám může s kontrolou hmotnosti skutečně pomoci.

V čem je Blendea SUPERGREENS lepší než konkurenční výrobky ze superpotravin?

Jedná se o unikátní kombinaci 4 zelených superpotravin, kterou v žádném jiném doplňku stravy nenajdete. Poměr chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene i mladé pšenice jsme vyvážili tak, abyste nemuseli brát žádné další podobné přípravky. Navíc má Blendea SUPERGREENS díky kousku máty výjimečnou svěží chuť (a další zdravotní benefity).

Je Blendea SUPERGREENS 100% BIO?

Ano. Veškeré suroviny pochází z kvalitních zdrojů. Každý pěstitel splňuje přísná kritéria ekologického zemědělství. Blendea SUPERGREENS neobsahuje žádná rezidua chemických postřiků, ani těžkých kovů. Jde o čistě přírodní přípravek bez syntetických přísad.

Jak zajišťujete šetrné a eko pěstování rostlin?

Dbáme na prvotřídní jakost surovin. Náš výrobce trvale kontroluje vybrané pěstitele, rostliny prochází pečlivým laboratorním rozborem. Veškeré testy se pravidelně opakují. Kvalitu surovin zaručuje také certifikát SI-EKO Bureau Veritas.

Přidává se do směsi Blendea SUPERGREENS ještě něco kromě superpotravin?

Vůbec nic. Blendea SUPERGREENS představuje pouze čisté spojení 4 zelených superpotravin a kousku máty. Žádná barviva, aromata, syntetická dochucovadla, či konzervanty.

Jak Blendea SUPERGREENS chutná? Podobá se chuť na jiné výrobky?

Superpotraviny obecně mají svou specifickou chuť, na kterou je nutné si zvyknout. Do směsi přidáváme špetku svěží máty, která chuť vylepší. Na vyladěnou chuť Blendey jsme obzvlášť hrdí.

Mohu Blendeu SUPERGREENS užívat, i když trpím autoimunitním onemocněním?

Záleží na konkrétním autoimunitním onemocnění. Při autoimunitních onemocněních doporučujeme užívání Blendey SUPERGREENS (zelených superpotravin obecně) konzultovat nejdříve s lékařem.

Dochází u chlorelly k rozbití buněčné stěny?

Ano, jinak by lidské tělo cenné látky uvnitř buněk chlorelly nedokázalo využít. Náš dodavatel využívá proces nízkotlakého rozpínání, díky němuž je míra stravitelnosti oproti tradičním metodám téměř dvojnásobná. Takto zpracovaná chlorella má míru stravitelnosti až 80 %.

Obsahuje Blendea SUPERGREENS alergeny?

Ne. Avšak při zpracování máty může dojít ke kontaktu se stopovým množstvím ořechů.

Je Blendea bez nebezpečných pesticidů?

Ano, zcela bez. Výrobce složky testuje na přítomnost až 310 různých škodlivých pesticidů. Složení Blendey je dokonale čisté a vysoce kvalitní. Blendea SUPERGREENS získala evropské označení BIO logo jako výrobek nejvyšší kvality.

Jak vysoká je teplota sušení trav a řas při výrobě Blendea SUPERGREENS?

Chlorella a spirulina se suší metodou rozprašování. Při této metodě je v jedné fázi na pouhé 3 sekundy teplota zvýšená na 130 – 150 ℃. Díky krátkému času procesu zůstávají zachovány veškeré enzymy a výživové hodnoty surovin. Při sušení mladé pšenice a zeleného ječmene se teplota vzduchu pohybuje v jednotlivých fázích od 40°C – 100°C, i přesto je zachována RAW kvalita, protože vnitřní část rostliny nepřesáhne 42°C.

Jak Blendeu SUPERGREENS užívají děti?

Blendeu jako součást vyváženého jídelníčku můžete podávat dětem od 3 let. Připravte jim nápoj z poloviny čajové lžičky směsi. Děti nad 15 let mohou Blendeu užívat stejně jako dospělí.

Je Blendea SUPERGREENS vyrobená ze sušené mleté rostliny, nebo z dehydrované šťávy?

Blendea SUPERGREENS je ze sušených celých rostlinek, které jsou mleté na jemný prášek. Šetrným sušením při nízké teplotě se uchovávají všechny bioaktivní látky a nesníží se tak jejich účinek.

Které druhy superpotravin Blendea SUPERGREENS obsahuje?

Používáme pouze čisté a kvalitní suroviny: prášek z lístků mladé pšenice Triticum aestivum, prášek z mladých lístků zeleného ječmene Hordeum vulgare, prášek ze spiruliny Arthrospira platensis a prášek z chlorelly Chlorella pyrenoidosa. Směs dochucujeme svěží mátou Mentha piperita.

Co je to Certificate of Analysis?

Tento ověřený dokument garantuje, že Blendea SUPERGREENS poctivě plní všechny předepsané specifikace na kvalitu produktu. Certifikát vydává oddělení pro zajišťování kvality společnosti PlanetBIO d.o.o. Aby bylo vše vždy na 100 %, certifikaci necháváme dělat pro každou šarži a pro každou její složku znova.

Certifikaci aktuálně prodávané Blendey SUPERGREENS šarže 0118180-1401 (prášek z mladé pšenice BL 010-14, mladého ječmene BL 012-20, spiruliny 201802007 02, chlorelly 201802007 001 a máty peprné 80) ze dne 6. listopadu 2018 si můžete prohlédnou v tomto dokumentu (PDF, 4 MB).

Jak se Blendea SUPERGREENS užívá?

Smíchejte 1-2 čajové lžičky Blendey SUPERGREENS s alespoň 2 dcl čisté vody, džusu, šťávy nebo smoothie. Doporučujeme nápoj rychle vypít, aby se na dně sklenice nezačala usazovat sedlina.

Pro maximální využití veškerých živin doporučujeme Blendeu užívat bez jakékoliv úpravy, ideálně ráno nalačno. Připravili jsme pro vás sekci zdravých receptů, do kterých zařazujeme kromě smoothie právě i raw recepty jako alternativu tepelné úpravy pokrmů.

Kdo by se měl přípravku Blendea SUPERGREENS raději vyhnout?

Detoxikace organismu se nehodí jak pro těhotné a kojící ženy, tak pro děti do 3 let. Ojediněle se u některých osob může objevit alergická reakce, v takovém případě užívání přípravku přerušte.

Pro koho je Blendea SUPERGREENS vhodná?

Téměř pro každého. Suroviny v BIO kvalitě, šetrné zpracování a vysoká výživová hodnota proměňují Blendeu v univerzální potravinu pro všechny. Do jídelníčku ji mohou zařadit příznivci zdravé výživy i lidé se zdravotními komplikacemi, či dietním omezením (diabetici, celiaci, jedinci citliví na laktózu). Ocení ji také vegani, vegetariáni, vitariáni i příznivci paleo a RAW stravování.

Všiml jsem si, že je v Blendea SUPERGREENS opravdu hodně vitamínu A. K čemu je dobrý?

Vitamín A přispívá k normálnímu metabolismu železa, zdraví sliznic, pokožky, očí, obranného systému a podílí se na procesu specializace buněk.

K čemu hlavně je zelený ječmen dobrý?

Zelený ječmen je antioxidant. Zároveň je také tonikem vitamínů i minerálních doplňků z přírodního zdroje pro vaše celkové zdraví a povzbuzení organismu. Pomůže vám také se správnou funkcí jater a žlučníku.

Pomůže mi zelená pšenice zhubnout?

Rostlinná vláknina z pšenice kontroluje tělesnou hmotnost a snižuje chuť k jídlu. Navíc vám doplní důležité vitamíny a minerály, které při hubnutí nejspíš přijímáte méně než obvykle.

Je chlorella dobrá pro detoxikaci?

Ano. Chlorella podpoří vaši přirozenou obranyschopnost, vitalitu, zdravé trávení a funkci jater i pročištění organismu. Je to antioxidant, který vás nabije vás energií, dá do pořádku mikrobiální rovnováhu a navíc vám pomůže s hubnutím.

Proč bych měl jíst spirulinu?

Spirulina je významný antioxidant, udržuje normální hladinu cukru v krvi a zdravé napětí ve tkáních, povzbudí vaši imunitu i vitalitu. Navíc potlačí chuť k jídlu a pomůže vám s kontrolou tělesné hmotnosti.

Proč do Blendey SUPERGREENS přidáváte mátu peprnou?

Mátu peprnou do SUPERGREENS přidáváme zejména pro její svěží chuť. Má však také spoustu zdravotních benefitů: Nakopne vaši imunitu, dá do pořádku činnost trávicí soustavy, jater, močové soustavy, prostaty. Pomůže vám také s nadýmáním, pamětí, relaxací i duševní pohodou a bude se vám díky ní lépe spát.

Blendea SUPERPROTEIN

Jak SUPERPROTEIN chutná a jak ho zařadit do běžného jídelníčku?

Blendeu SUPERPROTEIN je škoda míchat jen s obyčejnou vodou. Díky neutrální chuti s ním vylepšíte každé jídlo i nápoj, od smoothies, přes koktejly, až po sladké i slané recepty. Protože není 100% rozpustný ve vodě, třeba smoothie trošku zahustí a dodá mu lahodnou strukturu.

Jaké dávky SUPERPROTEINU doporučujete?

Doporučená denní dávka SUPERPROTEINU Blendea je 25 – 50g.

Kolik porcí je v jednom balení SUPERPROTEINU?

V jednom 500 gramovém balení SUPERPROTEINU je až 25 porcí.

K čemu je užívání SUPERPROTEINU dobré?

SUPERPROTEIN obsahuje mimo jiné velké množství bílkovin. Ty přispívají k růstu a udržení svalové hmoty i zdraví kostí.

Podpoří maca obsažená v SUPERPROTEINU plodnost?

Maca (řeřicha peruánská) podpoří vaše fyzické i duševní zdraví, vytrvalost, vitalitu, sexualitu i plodnost. Je zdrojem fytoestrogenu a zejména v menopauze vám pomůže s vyrovnáním hormonálního systému.

Z čeho se SUPERPROTEIN vyrábí?

Blendeu SUPERPROTEIN vyrábíme z kompletního rýžového a hrachového proteinu z Číny, lucumy, macy a yaconu z Peru a MSM z Kanady.

Má Blendea SUPERPROTEIN certifikát COA?

Ano. Certifikaci COA (Certificate of Analysis) aktuálně prodávané Blendey SUPERPROTEIN šarže 0210180-1401 (prášek z hráškového proteinu BL 010-14, rýžového proteinu BL 089-11 macy M-0106F01-16-240218, z yaconu Y-0352F09-16-181116, MSM 93403 a lucumy L-0308F16-16-051116) ze dnů 12. listopadu a 12. prosince 2018 je k nahlédnutí v tomto dokumentu (PDF, 1 MB).

Tento ověřený dokument garantuje, že Blendea SUPERPROTEIN důsledně splňuje všechny předepsané specifikace na kvalitu produktu. Necháváme jej dělat vždy pro každou šarži a každou složku znova – jedině tak vám můžeme poskytnout 100% záruku, že je složení každé Blendey bezchybné. Certifikát vydává oddělení pro zajišťování kvality společnosti PlanetBIO d.o.o.

Doprava, platba a osobní odběr

Kdy mi zásilka dorazí?

Zboží poštou nebo kurýrem čekejte do 2 pracovních dnů. Zákazníci ze Slovenska obdrží zásilku do 5 pracovních dnů. Pro více informací klikněte SEM

Kolik stojí doprava a za jak dlouho mi balíček dorazí?

Balíček k vám Českou poštou za 119 nebo kurýrem GLS za 99 Kč dorazí do 2 pracovních dnů. Zboží si můžete vyzvednou také osobně na adrese Domažlická 1232/3, 130 00, Praha 3 – Žižkov, Česká republika. Pro více informací klikněte SEM

Můžete mi objednávku poslat na Slovensko? Kolik zaplatím a kdy přijde?

Na Slovensko vám balíček Slovenskou poštou nebo kurýrem SLS za 99 Kč (4 €) dorazí do 2 dnů. Pro více informací klikněte SEM

Jak mám zásilku zaplatit?

Zboží můžete zaplatit dobírkou, bankovním převodem nebo přes PayU. Při osobním odběru je možné platit předem nebo přímo na místě (hotově, eurem i kartou). Pro více informací klikněte SEM

Můžu si zboží vyzvednout osobně?

Ano, můžete. Osobní odběr zabezpečuje služba Zásilkovna s více než 1500 pobočkami po celé ČR, i blízko vašeho bydliště.

Při doručování zásilky mě nezastihli doma, co teď?

V takovém případě pošta uloží zásilku na nejbližší pobočce, kde si ji můžete vyzvednout po dobu následujících 14 dní. DPD kurýr vás kontaktuje telefonicky a domluví si s vámi termín dalšího doručení.

NOVÝ PRODUKT

Blendea
SUPERPROTEIN

Pořiďte si kvalitní zdroj rostlinných bílkovin se superpotravinami.

Zjístit více