Často se nás ptáte

O superpotravinách

Má konzumace zelených superpotravin nějaký význam?

Zelené superpotraviny obsahují komplex zdraví prospěšných živin. Současný životní styl spojený se špatným stravováním způsobuje některým lidem zdravotní komplikace, nebo přispívá k rozvoji civilizačních chorob. Blendea SUPERGREENS doplňuje cenné přírodní látky, které mnozí přijímají ve stravě nedostatečně, nebo vůbec. Na úplný seznam živin mrkněte do sekce Složení.

Dokážu s Blendeou zhubnout?

Blendea není přípravek na zhubnutí, takže její konzumace nemá přímý vliv na váhu. Složky přípravku však urychlují metabolismus, zlepšují zažívání a čistí trávicí soustavu. Vysoký obsah vlákniny navíc tlumí pocity hladu. Blendea stimuluje tělo k lepšímu hospodaření s živinami, takže určitý váhový úbytek očekávat můžete.

V čem je Blendea lepší než ostatní výrobky ze superpotravin?

Jedná se o unikátní kombinaci 4 zelených superpotravin, kterou v žádném jiném doplňku stravy nenajdete. Poměr chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene i mladé pšenice jsme vyvážili tak, abyste nemuseli brát žádné podobné přípravky navíc. Navíc má Blendea svěží chuť, a to díky kousku máty.

Jaké komplikace přináší špatné stravování?

Lidské tělo potřebuje kvalitní výživu. Pokud jídlo zanedbáváte, hladovíte, nebo se přejídáte nezdravými potravinami, brzy se to někde projeví. Hladovění podporuje vznik žaludečních vředů, trvale zvýšený přísun cukru způsobuje diabetes. Tučná jídla a polotovary zvyšují hladinu cholesterolu, který zanáší cévy a zhoršuje kondici srdce. Neřízená redukční dieta obírá tělo o svalovinu, dochází k řídnutí kostí a snižuje se elasticita kloubů. Blendea pomáhá měnit vaši životosprávu k lepšímu, postupně a bez dramatických výkyvů.

Složení

Je Blendea 100% BIO?

Ano. Veškeré suroviny pochází z kvalitních zdrojů. Každý pěstitel splňuje přísná kritéria ekologického zemědělství. Blendea neobsahuje žádná rezidua chemických postřiků, ani těžkých kovů. Jde o čistě přírodní přípravek, bez syntetických přísad.

Jak zajišťujete šetrné a eko pěstování rostlin?

Dbáme na prvotřídní jakost surovin. Náš výrobce trvale kontroluje vybrané pěstitele, rostliny prochází pečlivým laboratorním rozborem. Veškeré testy se pravidelně opakují. Kvalitu surovin zaručuje také certifikát SI-EKO Bureau Veritas.

Blendea se vyrábí pouze ve formě prášku?

Ano, jedná se totiž o nejpraktičtější způsob zpracování. Po sklizni se rostliny rychle kazí, stejně tak šťávy z nich vylisované. Raději je tedy ihned sušíme a zpracováváme na prášek. Jen tak lze zachovat maximální množství živin. Prodlouženou trvanlivost místo konzervantů zajišťuje nepropustně uzavřený obal.

Přidává se do směsi Blendea ještě něco kromě superpotravin?

Vůbec nic. Blendea představuje pouze čisté spojení 4 zelených superpotravin a kousku máty. Žádná barviva, aromata, syntetická dochucovadla, či konzervanty.

Užívání

Jak se Blendea užívá?

Velice jednoduše. Ideálně ráno nalačno smíchejte 1 - 2 čajové lžičky s alespoň 2 dcl čisté vody, džusu, šťávy nebo smoothie. Konzumace nalačno je ideální pro maximální vstřebání živin. Doporučujeme Blendeu rychle vypít, aby se na dně sklenice nezačala usazovat sedlina.

Pro koho je Blendea vhodná?

Téměř pro každého. Suroviny v BIO kvalitě, šetrné zpracování a vysoká výživová hodnota proměňují Blendeu v univerzální potravinu pro všechny. Do jídelníčku ji mohou zařadit příznivci zdravé výživy i lidé se zdravotními komplikacemi, či dietním omezením (diabetici, celiaci, jedinci citliví na laktózu). Ocení ji také vegani, vegetariáni, vitariáni i příznivci paleo a RAW stravování.

Kdo by se měl přípravku Blendea raději vyhnout?

Detoxikace organismu se nehodí jak pro těhotné a kojící ženy, tak pro děti do 3 let věku. Ojediněle se u některých osob může objevit alergická reakce, v takovém případě užívání přípravku přerušte (viz sekce Nežádoucí účinky).

Jak Blendeu užívají děti?

Blendeu jako součást vyváženého jídelníčku můžete podávat dětem od 3 let. Připravte jim nápoj z poloviny čajové lžičky směsi. Děti nad 15 let mohou Blendeu užívat stejně jako dospělí.

Mohu Blendeu kombinovat s dalšími výživovými doplňky?

Záleží na typu používaného doplňku. Výrobky s podobným složením neužívejte zároveň s Blendeou. Pokud pravidelně berete nějaké předepsané léky, poraďte se o vhodnosti zelené směsi s vaším lékařem. Pokud užíváte pravidelně léky, kombinaci doporučujeme konzultovat s lékařem.

Co dělat, když si zapomenu vzít denní dávku?

Blendea je pouze výživový doplněk, jeho vynechání nepředstavuje žádné zdravotní riziko. Pouze přijdete o denní dávku cenných živin, případně zpomalíte proces detoxikace.

Mohu se Blendeu předávkovat?

Při užívání podle návodu předávkování nehrozí. Velikost jednotlivých dávek přesně odpovídá ideálnímu poměru živin, které denně potřebujete. Zvýšená konzumace přípravku (tj. nad doporučené množství) může způsobit průjem, zácpu, nebo bolesti břicha.

Mohu během užívání přípravku Blendea kouřit a pít alkohol?

V podstatě můžete, ale pak se zamyslete nad tím, proč vlastně Blendeu užíváte. Chcete si přece očistit tělo a zlepšit svůj zdravotní stav, že? A v tom vám alkohol a cigarety rozhodně nepomohou. Naopak, způsobují spoustu potíží, proti kterým se s Blendeou snažíte bojovat.

Praktické informace

Jak se Blendea skladuje?

Přípravek skladujte při pokojové teplotě a nevystavujte ho přímému slunečnímu světlu. Po otevření dodržujte datum spotřeby.

Mohu na Blendeu uplatnit nějakou slevu?

Ano. Stabilně poskytujeme množstevní slevy při objednávce dvou a více kusů. Naše věrné zákazníky navíc oceňujeme slevovým kupónem, který přikládáme ke každé objednávce. Kód na slevu využijete při další objednávce.

Kolik stojí poštovné?

Kompletní ceník a způsoby doručení najdete v sekci Doprava a platba

Jak Blendeu zaplatím?

Platit můžete buď hotově poštovnímu doručovateli, nebo kurýrovi DPD. Umožňujeme také platbu převodem na účet. Detailní informace hledejte v sekci Doprava a platba

Mohu při osobním odběru platit kartou?

Bohužel ne. Platba je možná pouze hotově, anebo převodem na účet.

Při doručování zásilky mě nezastihli doma, co teď?

V takové případě pošta uloží zásilku na nejbližší pobočce, kde si ji můžete vyzvednout po dobu následujících 14 dní. DPD kurýr vás kontaktuje telefonicky a domluví si s vámi termín dalšího doručení.

Mohu Blendeu vrátit?

Samozřejmě, máte na to nárok, ale byla by to škoda. Neotevřená balení nám můžete vrátit a my vám pošleme vaši platbu zpět. Blendeu buď posílejte na adresu eMarkest, s.r.o., Olšanská 55/5, 13000 Praha, anebo nám ji přineste osobně tamtéž. Podle reklamačního řádu vracíme peníze pouze převodem na váš bankovní účet.