Doprava a platba za zboží

Záleží nám na tom, aby jste měli zboží co nejdříve doma. Proto balíčky odesíláme hned druhý pracovní den od přijetí objednávky. Zboží čekejte poštou nebo kurýrem do 2 pracovních dnů. Zákazníci ze Slovenska obdrží zásilku do 5 pracovních dnů. Vyberte si z několika způsobů doručení.

Kolik stojí doprava a za jak dlouho mi balíček dorazí?

Doprava po České republice

 • Česká pošta – Balík do ruky – 119 Kč – Česká pošta doveze balík až k Vám domů. O plánovaném doručení Vás budou informovat SMS zprávou. Předpokládaná doba doručení: 2 pracovní dny.
 • Kurýr DPD – 99 Kč – zásilková služba DPD doručuje rychleji a příjemce informuje SMS zprávou a e-mailem. S kurýrem lze po telefonu termín nebo místo doručení dodatečně měnit. Předpokládaná doba doručení: 2 pracovní dny.
 • Osobní odběr přes Zásilkovnu – 49 Kč – Vaši zásilku si můžete osobně vyzvednout ve více než 500 pobočkách po celé České republice. O plánovaném doručení Vás budou informovat SMS zprávou. Předpokládaná doba doručení: 2 pracovní dny.

Pokud neobdržíte zásilku do 5 pracovních dnů, kontaktujte nás a my ji ihned dohledáme.

Doprava na Slovensko:

 • Slovenská pošta – Expres kurýr– 99 Kč (4 €) – Slovenská pošta Vám Blendea doručí dobírkou. Předpokládaná doba doručení: do 2 pracovních dnů.
 • Kurýr SPS – 99 Kč (4 €) – kurýr doručuje rychleji. O doručení Vás bude informovat SMS správou a e-mailem. S kurýrem lze telefonicky změnit čas nebo místo doručení. Předpokládaná doba doručení: 2 pracovní dny.

Pokud neobdržíte zásilku do 3 pracovních dnů, prosíme, kontaktujte nás.

 • Dobírka – zboží uhradíte hotově přímo doručovateli (České nebo Slovenské poště, případně kurýrovi DPD). Za dobírku se nedoplácí.
 • Bankovním převodem – po odeslání objednávky Vám přijde potvrzovací e-mail s postupem pro platbu na náš účet.
 • PayU – je elektronická platební brána pro platbu platební kartou. Systém je chráněný a naprosto bezpečný. K Vašim platebním údajům se nedostaneme.

Osobní odběr (Domažlická 1232/3, Praha) – lze platit předem nebo přímo na místě (pouze v hotovosti). Akceptujeme i platbu v eurech dle aktuálního kurzu ČNB (01.01.2018: kurz 25,5 Kč / EUR). V případě platby v eurech doporučujeme mít připravenou přesnou částku.

MHD: Tramvaj – zastávka Biskupcova

Od metra trasy A – tramvaj č. 11, 16 ze zastávky Flora (7 min)

Od metra trasy B – tramvaj č. 10, 16 ze zastávky Palmovka (5 min)

Od metra trasy C – tramvají č. 9 ze zastávky Hlavní nádraží (10 min)

Autobus – zastávka Černinova

Od metra trasy A – bus č. 136 ze zastávky Florenc (5 min)

Od metra trasy B – bus č. 133, 207 ze zastávky Florenc (5min)

Autem

Zaparkovat můžete v ulici Jeseniova.

U hlavního vchodu najdete zvonek eMarkest, s. r. o. nebo rovnou zavolejte na tel. číslo +420 608 255 816.

Zeptáme se vás na příjmení a poté balíček přineseme až ke dveřím.

 • Bankovní spojení pro zákazníky z České republiky: 2700320709 / 2010 (FIO Banka, a.s.)
 • Bankovní spojení pro zákazníky ze Slovenska: IBAN: CZ4920100000002700320709| SWIFT: FIOBCZPPXXX
 • Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

VARIABILNÍ SYMBOL při platbě předem: číslo vaší objednávky

V takové případě pošta uloží zásilku na nejbližší pobočce, kde si ji můžete vyzvednout po dobu následujících 14 dní. DPD kurýr vás kontaktuje telefonicky a domluví si s vámi termín dalšího doručení.

Samozřejmě, máte na to nárok, ale byla by to škoda. Neotevřená balení nám můžete vrátit a my vám pošleme vaši platbu zpět. Blendeu buď posílejte na adresu eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, 13000 Praha, anebo nám ji přineste osobně tamtéž. Podle reklamačního řádu vracíme peníze pouze převodem na váš bankovní účet.

Produkty značky Blendea

Zelené superpotraviny obsahují komplex zdraví prospěšných živin. Současný životní styl spojený se špatným stravováním způsobuje některým lidem zdravotní komplikace, nebo přispívá k rozvoji civilizačních chorob. Blendea doplňuje cenné přírodní látky, které mnozí přijímají ve stravě nedostatečně, nebo vůbec.

Lidské tělo potřebuje kvalitní výživu. Pokud jídlo zanedbáváte, hladovíte, nebo se přejídáte nezdravými potravinami, brzy se to někde projeví. Hladovění podporuje vznik žaludečních vředů, trvale zvýšený přísun cukru způsobuje diabetes. Tučná jídla a polotovary zvyšují hladinu cholesterolu, který zanáší cévy a zhoršuje kondici srdce. Neřízená redukční dieta obírá tělo o svalovinu, dochází k řídnutí kostí a snižuje se elasticita kloubů. Blendea pomáhá měnit vaši životosprávu k lepšímu, postupně a bez dramatických výkyvů.

Ano, jedná se totiž o nejpraktičtější způsob zpracování. Po sklizni se rostliny rychle kazí. Raději je ihned sušíme a zpracováváme na prášek. Jen tak lze zachovat maximální množství živin. Prodlouženou trvanlivost místo konzervantů zajišťuje nepropustně uzavřený obal.

Blendea je naprosto čistá a bezpečná. Složení je pod přísnou kontrolou Evropské Směrnice. Ta ustanovuje maximální povolené hodnoty obsahu některých kontaminantů a kontaminujících látek v potravinách. Blendea směrnici plně dodržuje a maximální povolené hodnoty nepřekračuje.

Blendeu doporučujeme užívat dlouhodobě. Tělo každého člověka je jiné, a stejně tak jsou odlišné každého cíle a potřeby. Někteří zákazníci dosáhnou požadovaného zlepšení již po dvou měsících užívání a naopak někteří užívají Blendeu nepřetržitě. Závisí tedy na zdravotním benefitu, kterého potřebujete dosáhnout a na současném zdravotním stavu. Doporučujeme se v tomto případě řídit dle Vašeho pocitu.

Záleží na typu používaného doplňku. Výrobky s podobným složením neužívejte zároveň s Blendeou. Pokud pravidelně berete nějaké předepsané léky, poraďte se o vhodnosti zelené směsi s vaším lékařem. Pokud užíváte pravidelně léky, kombinaci doporučujeme konzultovat s lékařem.

Při užívání podle návodu předávkování nehrozí. Velikost jednotlivých dávek přesně odpovídá ideálnímu poměru živin, které denně potřebujete. Zvýšená konzumace přípravku (tj. nad doporučené množství) může způsobit průjem, zácpu, nebo bolesti břicha.

V podstatě můžete, ale pak se zamyslete nad tím, proč vlastně Blendeu užíváte. Chcete si přece očistit tělo a zlepšit svůj zdravotní stav, že? A v tom vám alkohol a cigarety rozhodně nepomohou. Naopak, způsobují spoustu potíží, proti kterým se s Blendeou snažíte bojovat.

Ve všeobecnosti se žádné doplňky nedoporučují jak dětem do 3 let, tak ani jejich těhotným a kojícím maminkám. Užívání není nebezpečné, ale u tak mladého organismu může ojediněle dojít k alergické reakci.

Všeobecně se nedoporučují žádné doplňky stravy ani těhotným, ani kojícím ženám. Některé ženy mají však opačný názor a v průběhu těhotenství/kojení Blendeu užívájí nepřetržitě. Proto vždy doporučujeme poradit se s vaším ošetřujícím lékařem.

Přípravek skladujte při pokojové teplotě a nevystavujte ho přímému slunečnímu světlu. Po otevření dodržujte datum spotřeby.

Ano. Stabilně poskytujeme množstevní slevy při objednávce dvou a více kusů. Naše věrné zákazníky navíc oceňujeme slevovým kupónem, který přikládáme ke každé objednávce. Kód na slevu využijete při další objednávce.

Přesně pro vás jsme zavedli sekci Smoothie recepty a Zdravé recepty. Blendeu můžete smíchat každý den jinak a my se postaráme, že nedostatkem inspirace rozhodně trpět nebudete.

Blendea, kterou vám pošleme, má standardně roční dobu spotřeby, pokud ne déle.

Podívejte se na naše produkty

máme je tady pro vás za jedinečné ceny

Prohlédnout si produkty