Hledáme kolegu do marketingu

Pracovní pozice: E-commerce & marketing specialist

Do týmu hledáme posilu pro podporu a tvorbu marketingových kampaní, zahraniční expanzi, analýzu dat pro správu online marketingových kampaní… Zkrátka hledáme „e-shopistu“, který ví, jak to v e-commerce prostředí funguje, jak jsou propojeny jednotlivé platformy a jak je (i pomocí dat) zefektivnit. Zároveň hledáme týmového hráče, který bude komunikovat nejen s členy týmu od marketingu, přes logistiku, programování až po produktový vývoj, ale i s externími agenturami a partnery.

Náplň práce:

  • Monitoring a analýza marketingových a prodejních dat, tvorba reportů (GA4)
  • Monitoring trendů z oblasti zdravé výživy v rámci ČR a evropského trhu
  • Plán a exekuce zahraniční expanze
  • Práce s online platformami (Google, Seznam, Heuréka) a XML feedy
  • Podpora a tvorba marketingových kampaní
  • Průzkum a implementace nových online kanálů a platforem
  • Práce s marketplaces (Heuréka, Kaufland, Allegro)
  • Komunikace s externí agenturou pro správu výkonových kampaní

Určitě se nám ozvi, pokud:

  • máš aspoň 2 roky zkušeností se správou e-shopu nebo online marketingem,
  • Tě baví práce s daty a rád/a vymýšlíš, jak díky nim posunout business dále,
  • se orientuješ v oblasti zdravého životního stylu a doplňků stravy,
  • umíš plynule česky,
  • ti angličtina v psané formě nedělá problém,
  • jsi produktivní a orientovaný/á na výsledky,
  • se rád/a se učíš a posouváš dál každý den,
  • jsi týmový hráč,
  • se nebojíš vzít iniciativu do vlastních rukou.

Co Ti nabízíme?

  • férové finanční ohodnocení (domluvíme se na pohovoru),
  • pracoviště podle Tvých představ – remote nebo kancelář v Praze 3,
  • práci na skvělých, zdravých a smysluplných produktech, které zákazníci milují,
  • maximální volnost a samostatnost při práci,
  • podporu nových nápadů, které můžeš ihned realizovat,
  • podporu osobního rozvoje (proplatíme konferenci, školení, kurzy a studijní materiály),
  • nové zkušenosti a šikovný tým milých kolegů.

Vše ostatní s Tebou rádi domluvíme, tak se určitě ozvi na email sona@blendea.cz 🙂

Těšíme se na Tebe.

Tým Blendea

tým Blendea a příběh značky