Affiliate program

Blendea je unikátní směs 5 zelených superpotravin s pozitivním vlivem na organismus. Uživatelům dodává prospěšné látky, které jim při nesprávné životosprávě chybí.

Pomozte nám s prodejem a zákazníkům k získání ztracené vitality. Nabízíme vám výdělek 20 % z ceny každého balení Blendea SUPERGREENS, které prodáte.

ZDE se ihned zaregistrujete do partnerského programu

Obecné podmínky partnerského programu Blendea.cz

  • 20 % provize z ceny bez DPH každé uhrazené objednávky
  • platnost cookies prodloužená na 90 dní! (provize i z opakujících se objednávek)
  • výplata již od 500 Kč
  • okamžité vyplácení provize do 5 dnů od doručení faktury
  • 200 Kč registrační bonus
  • detailní přehledy a statistiky
  • podpora online na hello@affial.com

Chci začít vydělávat!

Registrace do affiliate programu je velice jednoduchá. Vyplňte ji ZDE. Najdete v ní všechny propagační prvky. Každý z prvků nese unikátní kód (tracking kód), na základě kterého vám budeme připisovat provize.

Musím mít živnost nebo firmu?

Bohužel ano. Vyplácení je možné jenom na základě platné faktury (živnost nebo firma). Víme uhradit i slovenské faktury přes slovenskou firmu.

Musím mít vybudované vlastní stránky?

Vůbec ne. Je na vás, jakou formou budete Blendeu propagovat. Sociální sítě, e-mailové kampaně, YouTube… Propagujte tak, jak sami nejlépe umíte. (POZOR – nespamovat!)

Co když nevím, jak dál?

Nemějte strach. Manager partnerského programu má letité zkušenosti s affiliate marketingem a ihned pomůže se vším, s čím budete potřebovat. Napište mu klidně ihned na hello@affial.com

Pro jakou cílovou skupinu budu blendea propagovat?

Naše cílovka jsou zejména ženy, ale i muži ve věku 25 – 40 se zájmem o zdravou životosprávu, doplňování chybějících živin, udržování dobré kondice a s nechutí k průmyselně zpracovaným polotovarům současnosti.

Vzájemná spokojenost je pro nás velice důležitá. Uvítáme jakýkoliv podnět pro zlepšení. Přihlašte se ještě dnes!

Soubory cookie používáme pro správné fungování naší stránky, přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a pro analýzu návštěvnosti. Informace o používání naší stránky také sdílíme s našimi sociálními médii, reklamními a analytickými partnery.