Dokonale křupavá granola v 5 příchutích

Vylaďte si svou snídani do dokonalosti s naší novou, ručně vyráběnou granolou. Bez syntetiky, pouze kvalitní ingredience v lahodných kombinacích.

Přejít na nabídku granol

Dny dopravy ZDARMA přes službu Zásilkovna

Vaše balíčky plné zdravých Blendea pochoutek nyní doručíme do vaší nejbližší Zásilkovny zcela ZDARMA. Akce platí pouze do 15. 10. 2021

Do obchodu

Hormony v rovnováze díky směsi SUPERBALANCE

Rozházené hormony s námi ženami mohou občas skutečně zatočit. Zkroťte je pomocí naší nové 100% přírodní směsi.

Víc info

Zakousněte se do něčeho zdravého

Datle, oříšky a superfoods - přírodní ingredience, které vám dodají energii bez zbytečných chemikálií, aditiv či rafinovaných cukrů.

Do obchodu

Pohoda, klídek a SUPERCHILL

Nalaďte se na relax s novou směsí superpotravin a bylinek na zklidnění, odbourání stresu a zlepšení kvality spánku. Odteď můžete relaxovat tím nejchutnějším způsobem. SUPERCHILL totiž chutná jako banánové kakao.

Detail balíčku

Novinka pro pevnou imunitu

Směs superovoce a silných adaptogenů podpoří organismus při zvýšené fyzické, psychické nebo klimatické zátěži. Čistě rostlinná, 100% BIO, bez přidaných látek, zbytečných vyplňovačů nebo sladidel.

Více info o produktu

Přírodní iontový nápoj

Směs přírodních elektrolytů pro hydrataci. Slouží na rychlé doplnění důležitých minerálů při větší fyzické aktivitě.

Více info o produktu

Protože krásná pleť začíná uvnitř

Zapomeňte na drahé krémy. Pokud chcete mít skutečně čistou a zářivou pleť, třeba začít uvnitř. Hormonální rovnováha, trávení a přísun antioxidantů - s tím vším vám pomohou produkty v novém výhodném BEAUTY balíčku.

Více info o produktu