5 BIO zelených superpotravin v 1 produktu

Lepek obsahují pouze zralé klasy obilovin. Ty ale Blendea neobsahuje.

Blendeu SUPERGREENS vyrábíme ze zeleného ječmene a mladé pšenice. Jsou to svěží zelené výhonky plné živin, které žádný lepek neobsahují.

Blendea není přípravek na hubnutí, určitý váhový úbytek však není vyloučený.

Chlorella a máta zlepšují zažívání a čistí trávicí soustavu, zelený ječmen vám dodá důležité vitamíny a minerály, kterých při hubnutí přijímáte méně, rostlinná vláknina z pšenice seté snižuje chuť k jídlu a spolu se spirulinou vám může s kontrolou hmotnosti skutečně pomoci.

Jedná se o unikátní kombinaci 5 zelených superpotravin, kterou v žádném jiném doplňku stravy nenajdete.

Poměr chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene i mladé pšenice jsme vyvážili tak, abyste nemuseli užívat žádné další podobné přípravky.

Navíc má Blendea SUPERGREENS díky špetce máty výjimečnou svěží chuť a další zdravotní benefity.

Ano. Veškeré suroviny pochází z kvalitních zdrojů. Každý pěstitel splňuje přísná kritéria ekologického zemědělství.

Blendea SUPERGREENS neobsahuje žádné zbytky a stopy chemických postřiků, ani těžkých kovů. Jde o čistě přírodní přípravek bez syntetických přísad.

Dbáme na prvotřídní jakost surovin. Náš výrobce trvale kontroluje vybrané pěstitele, rostliny prochází pečlivým laboratorním rozborem.

Veškeré testy se pravidelně opakují. Kvalitu surovin zaručuje také certifikát SI-EKO Bureau Veritas.

Superpotraviny obecně mají svou specifickou travnatou chuť, na kterou je nutné si zvyknout.

Do směsi přidáváme špetku svěží máty, která chuť vylepší. Na vyladěnou chuť Blendey jsme obzvlášť hrdí a z ohlasů zákazníků již víme, že se nám mixtura povedla.

Neobsahuje, avšak při zpracování máty může dojít ke kontaktu se stopovým množstvím ořechů.

Chlorella a spirulina se suší metodou rozprašování. Při této metodě je v jedné fázi na pouhé 3 sekundy teplota zvýšená na 130 – 150 ℃.

Díky krátkému času procesu zůstávají zachovány veškeré enzymy a výživové hodnoty surovin.

Při sušení mladé pšenice a zeleného ječmene se teplota vzduchu pohybuje v jednotlivých fázích od 40°C – 100°C, i přesto je zachována RAW kvalita, protože vnitřní část rostliny nepřesáhne 42°C.

Téměř pro každého. Suroviny v BIO kvalitě, šetrné zpracování a vysoká výživová hodnota proměňují Blendeu v univerzální superpotravinu pro všechny.

Do jídelníčku ji mohou zařadit příznivci zdravé výživy i lidé se zdravotními komplikacemi, či dietním omezením (diabetici, celiaci, jedinci citliví na laktózu). Ocení ji také vegani, vegetariáni, vitariáni i příznivci paleo a RAW stravování.

Detoxikace organismu se nehodí jak pro těhotné a kojící ženy, tak pro děti do 3 let. Ojediněle se u některých osob může objevit alergická reakce, v takovém případě užívání přípravku přerušte.

Tento ověřený dokument garantuje, že Blendea SUPERGREENS poctivě plní všechny předepsané specifikace na kvalitu produktu.

Certifikát vydává oddělení pro zajišťování kvality společnosti PlanetBIO d.o.o. Aby bylo vše vždy na 100 %, certifikaci necháváme dělat pro každou šarži a pro každou její složku znova.

Certifikaci aktuálně prodávané Blendey SUPERGREENS šarže 0118180-1401 (prášek z mladé pšenice BL 010-14, mladého ječmene BL 012-20, spiruliny 201802007 02, chlorelly 201802007 001 a máty peprné 80) ze dne 6. listopadu 2018 si můžete prohlédnou v tomto dokumentu (PDF, 4 MB).