Raw lékořicové donuty s karobem, kokosem a pepermintovou polevou

raw donuty

Jsem věčný optimista a většinou beru věci s nadhledem. Nerada ztrácím čas čímkoli neefektivním. A protože už léta čelím všemožným nejen potravinovým alergiím, přecitlivělé pokožce a poslední dobou i histaminové intoleranci, vím, jak důležité je dělat všechno promyšleně. Včetně přípravy jídla a péče o sebe sama. A přesně v tom vám ráda poradím ve svých článcích

Jako malé mi lékořice moc nevoněla. Ale jak čas plyne a chuťové buňky se mění, moc ráda jí teď občas do nějakého pečení či nepečení používám. Tyhle mini raw donutky jsou skvělá dodávka energie a taková hitparáda chutí lékořice s karobem. A peprmintová poleva na to? Vynikající.

 

Raw lékořicové donuty s karobem a pepermintovou polevou

Ingredience:

raw donuty recept

Peprmintová poleva:

Blendea koupit

Postup:

Všechny uvedené ingredience na donuty pořádně rozmixujte ve food procesoru, nebo, máte – li, v Thermomixu. Dochuťte agáve sirupem, když budete chtít. Z hotového těsta potom tvořte donutky, velikost podle sebe.
Ingredience na peprmintovou polevu rozmixujeme v mixéru, necháme chvilku ztuhnout a poté donutky z jedné strany do polevy namočíme.

raw donuty

Zdravotní účinky ingrediencí:

 

Naučte se i svěží smoothies na každý den…

nektarinkove_smoothie_s_limetkou

 

Raw lékořicové donuty s karobem, kokosem a pepermintovou polevou
5 (100%) 2 hlas[ů]

Přidejte komentář

XHTML: Můžete použít tyto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

NOVÝ PRODUKT

Blendea
SUPERPROTEIN

Pořiďte si kvalitní zdroj rostlinných bílkovin se superpotravinami.

Zjístit více