• Domov
 • Recepty
 • Rozhovory
 • “Dělám prostě to, co dělá dobře tělu i hlavě,” rozhovor se spokojenou zákaznicí Terezou Horníčkovou

“Dělám prostě to, co dělá dobře tělu i hlavě,” rozhovor se spokojenou zákaznicí Terezou Horníčkovou

Máme tu pro Vás další rozhovor ze série reálných zákaznických zkušeností s Blendeou.

Tentokrát se o svůj příběh podělila slečna Tereza Horníčková, která je lektorkou jógy, výživová poradkyně a milovnice zelených superpotravin - doslova! :) 

Dozvíte se, proč vyzkoušela téměř všechny zelené ječmeny na českém trhu, jaké problémy mohou spustit špatně fungující střeva a jaké byly její výsledky známého programu Whole30.

Dobrý den, Terezo, představíte se nám?
Jsem Tereza Horníčková, lektorka jógy a majitelka jógového studia v Břeclavi, výživová poradkyně a hlavně zarytá vášnivá objevovatelka fungování lidského těla.

Jak už bylo zmíněno, bydlím v Břeclavi a ačkoliv mám vystudovanou politologii a veřejnou politiku, pohyb a zdravá strava bylo to, co mě nakonec učarovalo a už nepustilo.

Když necvičím, tak píšu, vymýšlím jídelníčky, chodím dlouho a často do lesa, no prostě dělám to, co dělá dobře tělu i hlavě.

Proč jste si pořídila balení Blendey?
Byla jsem milovnicí “zelených potravin” – chlorelly a ječmene už delší dobu. Dneska to můžou být tak tři roky, kdy je baštím denně a neodjedu bez nich na dovolenou.

První problémy přišly po operaci střev, protože jsem toho mohla po operaci jíst pramálo zdravého, žádnou zeleninu či ovoce, ládovala jsem do sebe zelený ječmen horem spodem.

Od té doby jsem zelených potravin vyzkoušela nespočet. Vlastně jednou jsem to spočítala, to číslo se blížilo ke dvaceti různým značkám a prostě jsem hledala to nejlepší u čeho už zůstanu. Nic z to to nebylo.

Prakticky každý ječmen či chlorellu, kterou jsem zahlédla na internetu nebo v obchodě, jsem vyzkoušela. No a zkrátka jsem jednoho dne zahlédla Blendeu. A u ní jediné jsem už zůstala. Opravdu, jako u jediné.

Trápily Vás před užíváním nějaké potíže?
Jak jsem psala, zelené potraviny přišly po operaci střev. Tři roky poté to pořád nebylo dobré a střevní potíže mě trápily hodně, i když se o nich špatně mluví, je to přece jenom takové intimnější téma 🙂

Se špatným fungováním střev ale bohužel souvisí i spoustu dalších obtíží. Ruku v ruce s tím jde špatná pleť, nekvalitní vlasy, nehty, výkyvy nálad, únava, oslabená imunita.

To všechno se na mě projevilo v okamžiku, kdy jsem měla zase nějaké horší období. Zdravé zažívání rovná se zdravé tělo.

Řešila jste s odborníkem? Zkoušela jste jinou léču či doplňky?
Ano a ano. Samozřejmě jsem podstoupila hodně vyšetření, ale doktoři nepomohli a neporadili.

Řekli, že mi nic není a že jim není jasné, proč akutní stav pro operaci nastal a tak jsem začala ve velkém studovat a radit si sama.

Věřím, že jídlo je lék. Zkoušela jsem vysadit všechny možné alergeny v potravě (podstoupila tzv. program Whole30), ale neukázal mi nic převratného.

Mám menší nesnášenlivost cukru, který v mém jídelníčku ale nemá pravidelné místo už pár let. Vyzkoušela jsem křemelinu, MSM, zařadila jsem pickles a jak jsem psala, spousty ale opravdu spousty druhů zeleňuchů.

Změnilo se něco po užívání Supergreens?
Abych řekla pravdu, byla jsem tak zvyklá na baštění zelených potravin, že jsem si nevšimla a nestihla zaznamenat, kdy změna přišla.

Každopádně s jistotou mohu říct, že na konci piksličky Blendea (což je cca po měsíci užívání), jsem se pozastavila nad tím, který výrobek si koupím dál.

Přišla jsem na to, že mám výrazněji kvalitnější vlasy, čistší pleť a že se trávení ustálilo. Objednala jsem potom ještě dvě balení.

To se stalo vůbec poprvé 😀 Potom tři 😀 Potom jsem na okamžik zkusila přeci jen naposled jiné zelené výrobky, ale ani jsem je nedojedla a objednala Blendea balení hned třikrát.

Jak dlouho vám vydrží balení Blendey?
Nejsem si jistá, ale je to o něco dýl než měsíc.
Jak dlouho směs používáte?
Asi třičtvrtě roku.

Změnu jsem zaznamenala až po měsíci, ale možná, že přišla mnohem dřív 😀

Používáte i Superprotein Blendea?
Ano, vyzkoušela jsem, ale abych byla upřímná, nevyhovuje mi chuťově.

Přesto oceňuju jeho špičkové složení a tak piju. Piju to, co je pro mě dobré 🙂

Jak SUPERGREENS užíváte nejraději?
Mám oblíbené pitíčko, na které nedám dopustit. Půl vymačkaného citronu, odměrku Blendea a čtvrt lžičky kelpu (pozn.: kelp je mořská řasa).

Občas hodím Blendeu do smoothie se špenátem, banánem, avokádem a třemi datlemi.

Co byste vzkázala budoucím zákazníkům?
Asi trpělivost. Výsledky se dostaví, ale nemůžu to čekat po první skleničce.

Taky někoho může odradit chuť. Taky mi přišla poprvé zvláštní, ale teď mi to chutná. Jeden zelený ječmen od nejmenované firmy byl dokonce slazený.

Fuj, byla jsem zvyklá na přírodní chuť a slazený mi ani nešel přes krk. 😀 Opravdu, potom už si bez té chuti nebudete umět představit den!

Sledujete některého z naši ambasadorů?
Ano, miluju radikálně upřímnou Bagniari a jako jogínka taky Tomáše Strnada.

TIP: Klikněte na instagramové profily ambasadorů značky Blendea. Katarína Bagniari a Tomáš Strnad.

Kdo je pro vás inspirací?
Všichni, kteří se snaží splnit si svoje sny. Vážně, nejde říct tady jedno jméno. 🙂
Životní motto, heslo?
Mám, ale je osobní a nerada ho prozrazuji.
Květka Bezuchová

Máte i vy svůj příběh, o který se chcete podělit? Máte reálnou zkušenost s našimi produkty?

Napište mi na kveta@blendea.cz a pojďme to předat dalším zákazníkům v podobě rozhovoru. Odměna vás nemine 🙂

Další inspirativní a motivující rozhovory

Fitness maminka Eva Tóth: "Jak zhubnout po novém roce díky stravě?"
Výživová specialistka Ing. Hana Střítecká, Ph.D.: Přerušovaný půst – kompletní MANUÁL pro začátečníky
Influencerka Simona Dočkalová: "Nestydím se za to, že jsem blázen"
Pacientka Niki Musilová: "Rakovina útočí na symboly vašeho ženství"
Fitness maminka Eva Tóth: "Poslouchejte své tělo. Vždy dá tu nejlepší zpětnou vazbu, zda jsme si vybrali správnou cestu"
„Náš organismus nemůže být nikdy zcela vyčištěn,“ rozhovor se specialiskami na výživu z NE HLADU
autor

  Květa Bezuchová

  Baví mě sepisovat poznatky do užitečných článků a rozhovorů, které mají přidanou hodnotu. S mým tělem budu až do konce života, a tak mi rozhodně není lhostejné, čím ho vyživuji. Základ informací jsem načerpala z kurzu pro výživové poradce zakončený certifikační zkouškou MŠMT. Mám ráda inspiraci, která je všude kolem v podobě zajímavých životních příběhů a ráda tyto zkušenosti sepisuji a předávám lidem v podobě inspirativních rozhovorů.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Kdo hodně čte, hodně se dozví 🙂

  Čtěte další užitečné články

  “Zadýchal jsem se i u vázání tkaniček,” rozhovor se zakladatelem značky Blendea Petrem Chodelkou, MSc.

  13.05.2020

  My v týmu Blendea nechceme působit pouze jako anonymní prodejci doplňků výživy. O zdravé stravě píšeme a mluvíme pořád, a proto jsme se rozhodli naše stravovací návyky, které ale nejsou vždy úplně ukázkové, sepsat veřejně v sérii rozhovorů s námi. Ve 2. díle odpovídá zakladatel značky Blendea Peter Chodelka, MSc., který razí cestu zdravé stravy, ale […]

  Číst celý článek

  “Je to poprvé, co nedělám něco podobného pro hubnutí, ale pro své zdraví,” rozhovor se Símou Dočkalovou o detoxu na štávách

  13.11.2019

  Simona Dočkalová je ambassadorkou značky Blendea. V dnešním rozhovoru ale budeme rozebírat její očistnou kůru na zeleninových a ovocných šťávách, kterou nedávno absolvovala.  Jak dlouho detox držela, jaké výsledky díky němu dosáhla, zda se jí povedlo zhubnout, co pro ni bylo nejtěžší a zda se ke šťávám ještě někdy vrátí se dozvíte v dnešním milém […]

  Číst celý článek

  Na tento recept byl použit produkt - Blendea SUPERGREENS

  “Díky zdravotním problémům bych nebyla tam, kde jsem”, rozhovor s Barčou Millerovou

  22.10.2019

  Vyzpovídala jsem Barču Millerovou, mladou studentku, která by svým zdravím a zodpovědným přístupem k životu mohla inspirovat nejednoho dospěláka. Usměvavá a pozitivní Barča se také pochválila, jak ji Blendea SUPERGREENS pomohla s kvalitou pleti a trávením.

  Číst celý článek

  Na tento recept byl použit produkt - Blendea SUPERGREENS

  “Firmy zatím náhrady plastu netrápí, časem to budou muset řešit,” rozhovor se studentskou firmou EkoBrko

  31.07.2019

  Říkáte si, co ty dnešní mlaďochy v dnešní době vlastně baví? My jsme narazili na studentskou firmu Ekobrko a nestačíme se divit! Firmička vznikla pod záštitou neziskové organizace JA Czech, která dává studentům možnost vyzkoušet si podnikání přímo v praxi.  Parta mladých lidí šla do toho po hlavě a co víc! Vymysleli skvělý ekologický koncept […]

  Číst celý článek

  “Pokud nad koupí váháte kvůli chuti, je opravdu svěží, mátová a lahodná”, rozhovor se spokojenou zákaznicí Dášou

  26.07.2019

  Dnes jsem si s naší zákaznicí Dášou popovídala o tom, jak ji Blendea pomohla zbavit se trápení s věčně nafouknutým bříškem. Pokud často nosíte volná trička právě kvůli problémům s nafouknutím a trpíte bolestmi, tenhle rozhovor je přímo pro vás. 

  Číst celý článek

  Na tento recept byl použit produkt - Blendea SUPERGREENS

  “Náš organismus nemůže být nikdy zcela vyčištěn,” rozhovor se specialiskami na výživu z NE HLADU

  09.07.2019

  Ing. Mgr. Veronika Pourová a Mgr. Andrea Jakešová jsou nutriční terapeutky a nutriční specialistky, které absolvovaly studium na 1. lékařské fakultě UK. Jsou členkami České asociace nutričních terapeutů a zakladatelkami nutriční poradny Ne hladu. Co se svými klienty nejčastěji řeší, co si myslí o jarním detoxu, přerušovaném půstu a jak se podle nich udržíte fit po celý […]

  Číst celý článek

  “Původně byl pro mě sport sprosté slovo,” rozhovor s lektorkou jógy Šárkou Simonidesovou

  23.05.2019

  Hormonální jógu a její benefity jsme vám přiblížili už v našem minulém úspěšném článku, četli jste? Proto mě těší, že vám mohu přinést hodnotný a velmi výživný rozhovor se Šárkou Simonidesovou. Šárka je certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues a současně i akreditovanou jógy, jin jógy a lektorkou školy pánevního dna. V poutavém […]

  Číst celý článek

  “Okolí mi tipuje tak o 10 let méně,” rozhovor se spokojenou zákaznicí Andy Jankovskou

  09.05.2019

  Zákaznice Andy a její instagramový profil @andysjankovska nás bohatě a pravidelně zásobuje nášupem zdravých Instastories, které vždy velmi rádi sdílíme jako inspiraci i pro ostatní. Nedalo mi to a Andy jsem vyzpovídala do detailu. Zajímalo mě, proč má Blendeu tak moc ráda a v čem ji konkrétně pomohla. Pokud trpíte na občasné bolesti hlavy a […]

  Číst celý článek

  “Jsem ráda, že jsem udělala první krok a tělu dopřála zelenou energii,” o účincích Blendey s Luckou

  23.04.2019

  Vždy nás potěší, když čteme chválu a pěkné zprávy od zákazníků. Častokrát nám píšete, jak se zlepšilo vaše trávení anebo máte po pravidelném užívání zelené směsi Blendea SUPERGREENS spoustu energie na rozdávání. Příběh zákaznice Lucky je rozhodně jiný. Velmi nás potěšilo, že se o něj rozhodla podělit v upřímném rozhovoru. Má totiž veselý konec 🙂

  Číst celý článek

  “Zdravie je vymoženosť dnešnej doby,” rozhovor s radikální a upřímnou koučkou Bagniari + pozvánka na BEZPLATNOU přednášku

  08.03.2019

  Káťa je radikální a upřímná výživová poradkyně, osobní trenérka a studentka aplikované kineziologie v jednom. Aktivně přednáší a učí širokou veřejnost, jak pracovat se svým tělem. Sama o sobě říká, že je nestranná a dělá to, co ji baví.

  Číst celý článek
  [value^="om-"]
  [value^="om-"]