Ashwagandha BIO prášek 100 g
Přirozená síla ajurvédské byliny v nejčistší a neupravené podobě.
Certifikovaný BIO prášek z kořene ashwagandhy (Withania somnifera) si jednoduše zamícháte do smoothie, latté nebo kakaa.
Jemná celostní forma pro každodenní podporu duševní a kognitivní činnosti*, koncentrace a zmírnění únavy.* | 100 g, 33 dávek
📦 Doprava zdarma nad 1 500 Kč
💰 Vrácení peněz do 30 dnů
🛡️ Bezpečná online platba kartou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty dle cíle |
|---|---|
| EAN: | 0670237514870 |
| Cíl: | dýchací cesty, energie a vitalita, mozek, koncentrace, paměť, plodnost, srdce a cévy, stres a duševní zdraví, ženské zdraví |
| Vhodné pro: | dospělé |
| Forma: | sypký prášek |
| ashwagandha: | |
| ašvaganda: | |
| vitánie snodárná: | |
| ashwagandha bio: | |
| ashwagandha prášek: | |
| vitánie prášek: | |
| relaxace: | |
| spánek: | |
| sexualita: | |
| sexuální zdraví: | |
| plodnost: | |
| reprodukční systém: | |
| reprodukční zdraví: | |
| otěhotnění: | |
| podpora otěhotnění: | |
| energie: | |
| vitalita: | |
| podpora usínání: | |
| usínání: | |
| duševní zdraví: | |
| kardiovaskulární systém: | |
| myšlení: | |
| koncentrace: | |
| omlazení: | |
| srdce: | |
| Klíčová slova: | ashwagandha, ašvaganda, vitánie snodárná, ashwagandha bio, ashwagandha prášek, vitánie prášek, relaxace, spánek, sexualita, sexuální zdraví, plodnost, reprodukční systém, reprodukční zdraví, otěhotnění, podpora otěhotnění, energie, vitalita, podpora usínání, usínání, duševní zdraví, kardiovaskulární systém, myšlení, koncentrace, omlazení, srdce |
| ? Hmotnost (brutto): | 150 g |
| ? Hmotnost (netto): | 100 g |
| Složení: | ashwagandha (Withania somnifera) BIO prášek z kořene |
| Prodejní název: | Ashwagandha prášek, doplněk stravy |
| Doporučené dávkování: | 1 čajová lžička (3 g). |
| Potravinářský podnik: | eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, Praha 3 - Žižkov, 130 00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





