Krémové zapečené avokádové vejce se špetičkou chilli

avokádové vejce

Řádím v Blendea kuchyni :) Do zdravých receptů přidávám SUPERGREENS nebo SUPERPROTIN, aby bylo každé jídlo ještě prospěšnější. Račte se inspirovat.

Avokádo patří mezi jednu z nejzdravějších potravin. Má velký obsah zdravých nenasycených tuků. Nejčastěji se v gastronomii využívá v mexické kuchyni. Velikou oblibu si ale avo tousty získali po celém světě.

V dnešní době patří mezi velice oblíbené slané snídaně. Já jsem si pro vás připravila zapečené avo vejce a SUPERPROTEIN k tomu.

PŘÁTELÉ, ZAPOJTE SE TAKÉ DO AVOKÁDOVÉ VÝZVY Blendea. Jde o ekologickou výzvu, kdy ze semena avokáda vypěstujete v prázdných obalech od Blendey vlastní krásnou a silnou rostlinku avokáda.

Navíc díky speciálnímu kódu #vypestujsiavokado získáte slevu 15 % na celou objednávku produktů Blendea. Akce platí až do 18.5.2019. Zapojte se hned, ať vám vaše “AVODÍTĚ” roste hezky do krásy.

avokádová výzva Blendea

 

Zapečené avokádové vejce

Ingredience:

avokádové vejce

 

Postup:

Nejprve si předehřejeme troubu. Avokádo podélně rozkrojíme. Vyndáme pecku a lžící vydlabeme prostor na vejce. Posolíme, přidáme trošku pepře, chili a dáme na plech vyložený pečícím papírem tak, aby se avokádo nenaklánělo. Pečeme cca 15 minut při 200 stupních.

Podávat můžeme se salátkem nebo s opečeným chlebem.

 

Zdravotní benefity použitých surovin:

  1. Avokádo obsahuje až 20 vitamínů a minerálních látek. Má nízký obsah cukru, obsahuje vlákninu, zdravé tuky a udržuje pocit sytosti na delší dobu.
  2. Chilli papričky obsahují působivý seznam chemických sloučenin rostlinného původu, které jsou známé prevencí nemocí a podporou zdraví a odolnosti organismu.
  3. Blendea SUPERPROTEIN – přírodní rostlinný protein, který obsahuje rostlinné proteiny a superpotraviny. Regeneruje svaly, dodává energii, posiluje vlasy, nehty i pokožku.

NA SUPERPROTEIN POSLOUCHÁME SAMOU CHVÁLU: Má neutrální nasládlou chuť, takže je perfektní do pečení většiny recetpů.

Objednejte si ho jako součást vaší zdravé kuchyně a to i pokud právě nesportujete. Pro vaše zdraví to má veliký smysl 🙂

blendea superprotein

 

Ohodnoťte článek

Přidejte komentář

XHTML: Můžete použít tyto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>