Od semínka po produkt aneb jak přesně vzniká Blendea SUPERGREENS?

Blendea splňuje nejpřísnější podmínky kvality

Zakládáme si na tom, aby byly jednotlivé složky naší supersměsi Blendea zásadně veganské a pocházely vždy z výroby využívající ty nejmodernější metody a technologie šetrné k lidem i přírodě. Blendea SUPERGREENS je BIO, FAIRTRADE a čistě z rostlinných zdrojů.

Jednotlivé složky splňují ty nejvyšší a nejpřísnější podmínky kvality. Na výrobu dohlíží odborný biotechnolog a kontrolor kvality. Aby bylo vše vždy opravdu na 100 % a každá Blendea poctivě plnila všechny předepsané specifikace na kvalitu produktu, necháváme každou šarži a každou obsaženou látku pokaždé znovu testovat. Jedině tak si jsme skutečně jistí, že vám nabízíme jen to nejlepší.

Blendea SUPERGREENS

Blendea nejen že kombinuje 5 superpotravin v optimálním poměru – snoubí tu nejvyšší kvalitu, blahodárný vliv na zdraví a šetrný přístup k přírodě i lidem

Přední firma PlanetBIO d.o.o.

Současného výrobce Blendey SUPERGREENS, špičkovou slovinskou firmu PlanetBIO d.o.o., jsme vybírali opravdu pečlivě. Pravidelně jej necháváme testovat pečlivým laboratorním rozborem – přestože jeho výrobci a pěstitelé jsou kontrolovaní a mají ekologickou certifikaci. Kvalitu surovin mimo jiné zaručuje certifikát SI-EKO Bureau Veritas. Klikněte na certifikáty kvality.

Aby byla Blendea SUPERGREENS zcela bez reziduí chemických postřiků, výrobce ověřuje přítomnost až 310 možných škodlivých pesticidů. Složení je pod přísnou kontrolou Evropské směrnice, která stanovuje maximální povolené hodnoty určitých kontaminantů v potravinách.

Můžete si být zcela jistí, že složení Blendey SUPERGREENS je vysoce kvalitní, bezpečné a dokonale čisté.  Že jde o výrobek nejvyšší kvality potvrzuje také evropské značení BIO logo.

Výroba, pěstování, kultivace chlorelly
Pěstírna chlorelly

Jak se Blendea SUPERGREENS vyrábí?

Ručíme za to, že je Blendea vyvinuta tak, aby vám přinášela co nejvyšší možnou výživovou hodnotu, zdravotní benefity a zároveň byla udržitelná pro životní prostředí. Firma PlanetBIO používá výhradně metody, které tyto naše požadavky splňují. Jsou jimi:

 • sušení mrazem
 • lisování za studena
 • namáčení
 • klíčení
 • dehydratování za použití teplot nižších než 48 °C

Superpotraviny (chlorella, spirulina, zelený ječmen a mladá pšenice) a máta se do Blendey SUPERGREENS opatrně suší a poté melou na jemný prášek. Při zpracování je kladen důraz na šetrnou nízkou teplotu. Díky tomu se uchovávají všechny bioaktivní látky (vitamíny, minerály, antioxidanty, mastné kyseliny a bílkoviny) a jejich účinek se nesnižuje.

Chlorella a spirulina se suší metodou zvanou rozprašování. Teplota je na pouhé 3 vteřiny zvýšena na 130 – 150 °C, díky čemuž jsou zachovány všechny enzymy i výživová hodnota.

Když sušíme mladý ječmen a zelenou pšenici, teplota vzduchu kolísá mezi 40 – 100 °C. Vnitřní části rostlin však nestoupnou nad 42 °C a je proto zachována RAW kvalita.

Blendea SUPERGREENS

Blendeu vyrábíme šetrně – zachovávají se v ní všechny bioaktivní látky se silnými přírodními účinky

Blendea je přínosem pro vaše zdraví, přírodu i místní farmáře

Vybírali jsme takového výrobce, který sdílí stejné hodnoty jako my. Dbáme nejen o to, aby byl perfektní konečný výrobek – ale celá jeho výroba. Záleží nám na:

 • Ochraně životního prostředí
 • Rozvoji místních komunit (lokální produkce a spotřeba)
 • Férovém peněžním ohodnocení v celém výrobním řetězci
 • Nejnovějších trendech, zlepšování výživy lidí a celkové kvality jejich života
 • Plnění globálních standardů ekologického zemědělství bez použití geneticky modifikovaných organismů (GMO)

Výrobce Blendey SUPERGREENS PlanetBIO d.o.o. pravidelně navštěvuje zemědělce a dodavatele surovin. Starají se o jejich pracovní podmínky, vzdělání a kvalitu dodávaného zboží (kterou významně ovlivňují také spravedlivé vztahy, výroba, zpracování, péče o přírodu a etika).

Výroba, pěstování, kultivace chlorelly

Staráme se nejen o vaše zdraví – ale také o kvalitu života zemědělců a dodavatelů surovin i ochranu životního prostředí

Kombinace 5 superpotravin

Blendea SUPERGREENS je vyrobená ze superpotravin chlorelly, spiruliny, mladé pšenice, zeleného ječmene a malého kousku máty. Pochází z panenské přírody Taiwanu a Německa. Pěstují se pod přímým sluncem bez jakýchkoliv chemických postřiků či přítomnosti těžkých kovů.

Nic jiného v ní nenajdete – tedy žádné chemické přídavky, lepek, cukr, laktózu, ani syntetické vycpávky. Blendea SUPERGREENS stejně tak neobsahuje ani barviva, aromata, syntetická dochucovadla či konzervanty.

Protože se rostliny po sklizni rychle kazí, raději je hned sušíme a drtíme na prášek. Nejen, že se prakticky a pohodlně používá, zachovává si i maximální obsah živin. Pro prodloužení trvanlivosti raději místo nezdravých konzervantů používáme nepropustně uzavřený obal.

Blendea SUPERGREENS

Trvanlivost Blendey SUPERGREENS prodlužujeme uzavíratelným obalem na místo nezdravých konzervantů

Prášek z chlorelly – Chlorella pyrenoidosa

 • Blendea SUPERGREENS obsahuje 15 % chlorelly.
 • Pochází z horských vod Taiwanu.
 • Patentovaný mlecí proces zajišťuje 80% míru stravitelnosti živin z chlorelly vaším tělem.
 • Chlorella je výborným zdrojem železa, bílkovin, vitamínu A a chlorofylu.
 • Chlorella je skvělé přírodní antibiotikum. Urychluje detoxikaci, podporuje obnovu tkání i imunitu, snižuje hladinu cholesterolu v krvi i vysoký tlak.
 • Více se o superpotravině chlorella dočtete v tomto podrobném profilu.

VIDEO: Chlorella a její účinky

Prášek ze spiruliny – Arthrospira platensis

 • Blendea SUPERGREENS obsahuje 20 % spiruliny.
 • Pochází z horských vod Taiwanu.
 • Je bohatým zdrojem bílkovin (50 – 70 %), vitamínu B1, B2 a železa.
 • Prášek ze spiruliny zpomaluje stárnutí pleti a napomáhá tak k mladšímu a zdravějšímu vzhledu, zmírňuje projevy různých nemocí (včetně diabetu 2. typu), alergie i srdeční onemocnění.
 • Více se o superpotravině spirulina dočtete v tomto podrobném profilu.

Spirulina, zelené potraviny - prášek

Podpořte své tělesné i duševní zdraví Blendeou SUPERGREENS plnou zdraví přímo z přírody

Lístky mladé pšenice – Triticum aestivum

 • Blendea SUPERGREENS obsahuje 30 % mladé pšenice.
 • Pochází z Německa.
 • Mladá pšenice obsahuje vlákninu, bílkoviny, 17 aminokyselin, vitamíny, minerály a chlorofyl.
 • Sušený prášek z mladé pšenice podporuje imunitu, zlepšuje trávení, zbavuje tělo nečistot, těžkých kovů a dalších toxinů a redukuje záněty.
 • Více se o superpotravině mladá pšenice dočtete v tomto podrobném profilu.

Lístky zeleného ječmene – Hordeum vulgare

 • Blendea SUPERGREENS obsahuje 30 % zeleného ječmene.
 • Pochází z Německa.
 • Mladý ječmen je přírodním zdrojem hořčíku, vápníku, chlorofylu a kyseliny listové.
 • Sušený prášek ze zeleného ječmene chrání lidské tkáně před karcinogeny, podporuje kvalitnější spaní, pomáhá s redukcí nadváhy, čistí pleť, zvyšuje odolnost organismu a dodává energii.
 • Více se o superpotravině zelený ječmen dočtete v tomto podrobném profilu.

zelený ječmen

Protože při výrobě Blendey SUPERGREENS používáme pouze výhonky mladé pšenice a ječmene, je přirozeně bezlepková. Lepek obsahují pouze zralé klasy, které Blendea neobsahuje ani ve stopovém množství 

Svěží máta peprná pro dochucení – Mentha piperita

 • Blendea SUPERGREENS obsahuje 5 % máty pro svěží chuť

máta peprná

Svěží chuť Blendee SUPERGREENS dodává malý kousek máty. Žádné další „vylepšování“ barvivy, aromaty, syntetickými dochucovadly, či konzervanty nepotřebuje. Pyšní se proto označením „přírodní přípravek bez syntetických přísad“

A TEĎ SI BLENDEU RAČTE OBJEDNAT, abyste co nejrychleji pocítili všechny ty skvělé účinky na vlastním těle. Více energie, lepší trávení, čistější pleť, pevnější vlasy, detoxikace orgánů a mnohem více. To vše nabízí Blendea SUPERGREENS, která je do 2 dnů u vás doma. 

Blendea koupit

Soubory cookie používáme pro správné fungování naší stránky, přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a pro analýzu návštěvnosti. Informace o používání naší stránky také sdílíme s našimi sociálními médii, reklamními a analytickými partnery.