Maca BIO prášek 100 g
Maca (Lepidium meyenii, Řeřicha peruánská, Maca peruánská) je adaptogenní rostlina s tisíciletou tradicí tradičně ceněná pro podporu přirozené energie a vitality.*
BIO prášek z kořene jednoduše přidáte do smoothie, kaše nebo proteinového shaku. | 100 g, 16-33 dávek
📦 Doprava zdarma nad 1 500 Kč
💰 Vrácení peněz do 30 dnů
🛡️ Bezpečná online platba kartou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty dle cíle |
|---|---|
| EAN: | 0670237514818 |
| Cíl: | energie a vitalita, fitness a hubnutí, hormonální rovnováha, mužské zdraví, plodnost, stres a duševní zdraví, ženské zdraví |
| Vhodné pro: | dospělé |
| Forma: | sypký prášek |
| maca: | |
| maca peruánská: | |
| maka: | |
| plodnost: | |
| hormonální rovnováha: | |
| akné: | |
| hormony: | |
| kondice: | |
| libido: | |
| hormonální nerovnováha: | |
| sexualita: | |
| výkonnost: | |
| výdrž: | |
| vytrvalost: | |
| zdraví: | |
| nálada: | |
| vyrovnanost: | |
| duševní pohoda: | |
| mentální pohoda: | |
| duševní zdraví: | |
| mentální zdraví: | |
| lepidium meyenii: | |
| řeřicha peruánská: | |
| sacharidy: | |
| aminokyseliny: | |
| vláknina: | |
| žlutá maca: | |
| adaptogen: | |
| energie: | |
| macaamid: | |
| macaen: | |
| odolnost: | |
| podpora plodnosti: | |
| Klíčová slova: | maca, maca peruánská, maka, plodnost, hormonální rovnováha, akné, hormony, kondice, libido, hormonální nerovnováha, sexualita, výkonnost, výdrž, vytrvalost, zdraví, nálada, vyrovnanost, duševní pohoda, mentální pohoda, duševní zdraví, mentální zdraví, lepidium meyenii, řeřicha peruánská, sacharidy, aminokyseliny, vláknina, žlutá maca, adaptogen, energie, macaamid, macaen, odolnost, podpora plodnosti |
| ? Hmotnost (brutto): | 150 g |
| ? Hmotnost (netto): | 100 g |
| Složení: | Maca peruánská (Lepidium meyenii) BIO prášek z kořene |
| Prodejní název: | Maca prášek, doplněk stravy |
| Doporučené dávkování: | 1–2 čajové lžičky (3–6 g) prášku. |
| Potravinářský podnik: | eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, Praha 3 - Žižkov, 130 00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




