Magnesium + vitamin B6 prášek 100 g
Hořčík a vitamín B6 v optimálně vstřebatelné formě pro nervový systém, svaly a psychiku.
Hořčík bisglycinát je chelátová forma hořčíku s vysokou biologickou dostupností doplněná o vitamín B6 ve formě pyridoxal-5-fosfátu (P-5-P) v nejaktivnější koenzymové formě.
Čistý prášek bez zbytečných přísad, který jednoduše přidáte do vody nebo džusu. | 100 g, 40 dávek
📦 Doprava zdarma nad 1 500 Kč
💰 Vrácení peněz do 30 dnů
🛡️ Bezpečná online platba kartou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty dle cíle |
|---|---|
| EAN: | 0670237514849 |
| Cíl: | energie a vitalita, fitness a hubnutí, nervová soustava, stres a duševní zdraví, vlasy, nehty, pleť |
| Vhodné pro: | dospělé |
| Forma: | sypký prášek |
| hořčík bisglycinát: | |
| bisglycinát: | |
| magnesium: | |
| magnézium: | |
| magnesium bisglycinát: | |
| magnézium bisglycinát: | |
| elektrolytická rovnováha: | |
| elektrolyt: | |
| elektrolyty: | |
| metabolismus: | |
| nervy: | |
| únava: | |
| chronická únava: | |
| svaly: | |
| kosti: | |
| zuby: | |
| hydratace: | |
| psychická rovnováha: | |
| duševní rovnováha: | |
| glycin: | |
| vitamín b6: | |
| pyridoxin: | |
| Klíčová slova: | hořčík bisglycinát, bisglycinát, magnesium, magnézium, magnesium bisglycinát, magnézium bisglycinát, elektrolytická rovnováha, elektrolyt, elektrolyty, metabolismus, nervy, únava, chronická únava, svaly, kosti, zuby, hydratace, psychická rovnováha, duševní rovnováha, glycin, vitamín b6, pyridoxin |
| ? Hmotnost (brutto): | 150 g |
| ? Hmotnost (netto): | 100 g |
| Složení: | hořčík bisglycinát, vitamin B6 (pyridoxal-5-fosfát) |
| Prodejní název: | Magnesium + vitamin B6 prášek, doplněk stravy |
| Doporučené dávkování: | 2,5 g - 1 čajová lžička. |
| Potravinářský podnik: | eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, Praha 3 - Žižkov, 130 00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


