Moringa BIO prášek 100 g
Moringa olejodárná (Moringa oleifera) je známá adaptogenní rostlina s prospěšnými účinky na lidský organismus.
Listy moringy jsou výjimečné vlivem na normální hladinu glukózy v krvi a vysokým obsahem nutričně bohatých látek.
Certifikovaný BIO prášek jednoduše přidáte do smoothie nebo pokrmů. | 100 g, 16-33 dávek
📦 Doprava zdarma nad 1 500 Kč
💰 Vrácení peněz do 30 dnů
🛡️ Bezpečná online platba kartou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty dle cíle |
|---|---|
| EAN: | 0670237514801 |
| Cíl: | hladina cukru v krvi, nervová soustava, vlasy, nehty, pleť |
| Vhodné pro: | dospělé |
| Forma: | sypký prášek |
| glukóza: | |
| krevní cukr: | |
| moringa: | |
| moringa oleifera: | |
| moringa olejodárná: | |
| pleť: | |
| vlasy: | |
| vitalita: | |
| adaptogen: | |
| stárnutí pleti: | |
| předčasné stárnutí: | |
| nehty: | |
| chlorofyl: | |
| antioxidant: | |
| kvercetin: | |
| kemferol: | |
| polyfenoly: | |
| Klíčová slova: | glukóza, krevní cukr, moringa, moringa oleifera, moringa olejodárná, pleť, vlasy, vitalita, adaptogen, stárnutí pleti, předčasné stárnutí, nehty, chlorofyl, antioxidant, kvercetin, kemferol, polyfenoly |
| ? Hmotnost (brutto): | 150 g |
| ? Hmotnost (netto): | 100 g |
| Složení: | moringa (Moringa oleifera) BIO prášek z listů |
| Prodejní název: | Moringa prášek, doplněk stravy |
| Doporučené dávkování: | 1–2 čajové lžičky (3–6 g). |
| Potravinářský podnik: | eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, Praha 3 - Žižkov, 130 00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



