Mumio Shilajit prášek 100 g
Hory skrývají poklady, které lidstvo využívá již po tisíce let.
Blendea MUMIO SHILAJIT je čistý prášek z přírodní pryskyřice (Asphaltum punjabianum), která funguje jako tradiční adaptogen a je ceněna v ájurvédě pro přirozenou podporu vitality*.
Půl lžičky denně pro každodenní péči o energii a přirozenou rovnováhu.* | 100 g, 100 dávek
📦 Doprava zdarma nad 1 500 Kč
💰 Vrácení peněz do 30 dnů
🛡️ Bezpečná online platba kartou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty dle cíle |
|---|---|
| EAN: | 0682683183661 |
| Cíl: | energie a vitalita, kosti a klouby, močová soustava, mužské zdraví, plodnost, stres a duševní zdraví, trávení, ženské zdraví |
| Vhodné pro: | dospělé |
| Forma: | sypký prášek |
| shilajit: | |
| mumio: | |
| biohacking: | |
| vitalita: | |
| imunita: | |
| obranyschopnost: | |
| omlazení: | |
| kontrola hmotnosti: | |
| hmotnost: | |
| antioxidant: | |
| minerály: | |
| kyselina fulvová: | |
| reprodukční systém: | |
| podpora otěhotnění: | |
| kyselina huminová: | |
| početí: | |
| podpora početí: | |
| menstruační komfort: | |
| reprodukce: | |
| kognitivní funkce: | |
| močová soustava: | |
| podpora trávení: | |
| trávení: | |
| zažívání: | |
| asphaltum punjabianum: | |
| Klíčová slova: | shilajit, shilajit extrakt, mumio, biohacking, vitalita, imunita, obranyschopnost, omlazení, kontrola hmotnosti, hmotnost, antioxidant, minerály, kyselina fulvová, reprodukční systém, podpora otěhotnění, početí, podpora početí, menstruační komfort, reprodukce, kognitivní funkce, močová soustava, podpora trávení, trávení, zažívání, asphaltum punjabianum |
| ? Hmotnost (brutto): | 150 g |
| ? Hmotnost (netto): | 100 g |
| Složení: | shilajit (Asphaltum punjabianum) prášek |
| Prodejní název: | Mumio Shilajit, doplněk stravy |
| Doporučené dávkování: | 1/2 čajové lžičky (1 g). |
| Potravinářský podnik: | eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, Praha 3 - Žižkov, 130 00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



