Moringa BIO Organic kapsle máme právě v akci 2+1 balení zdarma

+420 608 255 816 Po - Pá: 09:00 - 18:00
  • Domov
  • Recepty
  • Rozhovory
  • „Baví ma tvoriť nový produkt a pozorovať, ako sa mu darí.“ – rozhovor s Petrem Chodelkou

„Baví ma tvoriť nový produkt a pozorovať, ako sa mu darí.“ – rozhovor s Petrem Chodelkou

Vytváříme recepty, pečlivě balíme objednávky a každý den s vámi hovoříme přes telefon. Ale jak to vypadá v zákulisí?  To prozradíme v nově vznikajících rozhovorech. Postupně vám představíme každého člena z týmu Blendea SUPERGREENS. Rovnou začneme od toho nejpovolanějšího. Petr je tvůrce celého nápadu a hnacím motorem rodinného týmu. Jak vznikl název Blendea a proč Petra nepotkáte v České republice? Přečtěte si ve výstižném rozhovoru:

Vytváříme recepty, pečlivě balíme objednávky a každý den s vámi hovoříme přes telefon. Ale jak to vypadá v zákulisí?  To prozradíme v nově vznikajících rozhovorech. Postupně vám představíme každého člena z týmu Blendea SUPERGREENS.

Rovnou začneme od toho nejpovolanějšího. Petr je tvůrce celého nápadu a hnacím motorem rodinného týmu. Jak vznikl název Blendea a proč Petra nepotkáte v České republice? Přečtěte si ve výstižném rozhovoru:

VIDEO: Petr mluví o své cestě k zeleným superpotravinám a nápadu vytvořit Blendeu SUPERGREENS. 

1. Petře, ty jsi přišel s nápadem vytvořit Blendeu. Vše se zrodilo na ostrově Bali v Indonésii, je to tak?

Áno, je to tak. Na Bali, kde som strávil celú zimu, som sa prvý krát dostal k zeleným superpotravinám, konkrétne k zelenému jačmeňu.

V jednej kaviarni predávali malý panák jačmeňa a každé ráno som si jeden dal. Po pár dňoch som cítil viditeľné zmeny v trávení, zlepšila sa mi aj pleť. Vtedy som sa o zelené superpotraviny začal zaujímať viac.

Zistil som, že v zahraničí sú stále viac a viac obľúbené zmesi viacerých zelených superpotravín, pričom v Čechách ani na Slovensku takýto výrobok neexistoval. Spolu s výrobcom sme vymysleli zloženie, ktoré obsahuje 5 prospešných zelených superpotravin v jednom výrobku.

Tak prišla na svet Blendea SUPERGREENS.

blendea supergreens

Blendea je směs 5 nejsilnějších zelených superpotravin pro vaši kondici, energii a detoxikaci

2. Jak vznikl název “Blendea SUPERGREENS”?

Blendea vznikla zo slova “blend”, čo v angličtine znamená “zmes”. Presne vystihuje Blendeu – ide o zmes 5 zelených superpotravín.

No a samozrejme aj preto, že doména Blendea.com bola k dispozícii, pretože máme s Blendeou veľké plány 🙂

3. Jakým způsobem ty sám Blendeu užíváš nejraději?

S vodou a citrónom.

4. Jsi certifikovaný poradce pro výživu, zřejmě máš tedy i blízko ke sportu. Co tě ještě baví?

Áno, o zdravú výživu sa zaujímam dlho. Je to môj koníček.

Ďalej ma baví cvičenie s vlastnou váhou, internetové podnikanie a predovšetkým cestovanie a turistika.

Peter Chodelka

Petr je odborníkem na internetový marketing. Zde přednáší na konferenci WordCamp.

5. Věnuješ se ještě něčemu dalšímu, krom superpotravin? Mohou tě zákazníci někde sledovat?

Jasné, píšem blog Chodelka.sk a tiež ma môžu sledovať na Instagrame.

6. Co máš v týmu na starost?

V týme mám na starosti hlavne strategické posúvanie celého e-shopu Blendea.cz dopredu. Spolupráca s ľuďmi, zadávanie úloh, vymýšľanie nových spôsobov, kde a ako oslovíme zákazníkov, a tiež vylepšovanie produktu ako takého.

Snažím sa každý deň posunúť projekt o kúsok dopredu, aby sme postupne zvyšovali počet zákazníkov a tiež ich spokojnosť. Pretože keď spokojný zákazník Blendeu odporučí rodine a kamarátom, je tá najlepšia reklama pre nás 🙂

7. Máš nějaký svůj osobní návyk, o kterém jsi přesvědčený, že tě neustále posouvá o krok vpřed?

Je ich niekoľko. Čítam minimálne 1 knihu mesačne. Chodím na dlhé prechádzky. Zapisujem si každý rok ciele na ten ďalší, a následne sa ich snažím dosiahnuť. Vyhýbam sa negatívnym ľuďom. Nepozerám správy v televízii ani v novinách.

8. Mohou se s tebou zákazníci potkat v Praze?

Momentálne nie. Ako som spomínal, rád a veľmi často cestujem, pričom si prácu beriem so sebou. Teraz som v Uruguai, v hlavnom meste Montevideo. Na svojom Instagrame mám pár fotiek. Je to krásne mesto.

Celý biznis riadim z coworkingu (zdieľanej kancelárie) z Montevidea v Južnej Amerike.

Chodelka Peter

Petr tráví zimní měsíce nejraději někde ve slunečných krajinách, kde se ale naplno věnuje práci

9. Odkud tedy pracuješ? Máš nějaká oblíbená místa?

Pracujem buď z coworkingu (klasická kancelária, ktorú si prenajmem a kde sedíme viacerí v jednej miestnosti) alebo občas aj z kaviarní. Práce z domu sa snažím vyhýbať 🙂

coworking

Pronajmete si stůl ve sdíleném pracovišti a makáte. Takový je princip „coworkingu“.

10. Co tě na práci nejvíce baví?

Baví ma tvoriť nový produkt a následne pozorovať a merať, ako sa mu produktu darí. Je krásne získavať pozitívne ohlasy od zákazníkov. To ma veľmi posúva dopredu.

Tiež ma ale baví vymýšľať nový obsah pre náš blog a plánovať online marketingové kampane.

11. A co tvé cíle pro rok 2018? Prozraď nám nějaké.

Mám cieľ dostať sa na váhu 90 kg, pravidelne cvičiť, naučiť sa po španielsky a nemíňať peniaze na blbosti. No a ten najdôležitejší cieľ na rok 2018 je jasný – nepiť žiaden alkohol. 🙂

12. Jaké je tvé oblíbené  motto?

“Kto chce, hľadá spôsob. Kto nechce, hľadá dôvod.” – Jan Werich

Peter Chodelka

ČTĚTE TAKÉ: Další rozhovory se zákazníky i s členy Blendea týmu. 

Užíváte Blendeu pravidelně a dlouhodobě a chcete se s námi také podělit o své zkušenosti?

Neváhejte se ozvat a napište mi na e-mail kveta@blendea.cz. Budeme se těšit!

autor

Květa Bezuchová

Baví mě sepisovat poznatky do užitečných článků a rozhovorů, které mají přidanou hodnotu. S mým tělem budu až do konce života, a tak mi rozhodně není lhostejné, čím ho vyživuji. Základ informací jsem načerpala z kurzu pro výživové poradce zakončený certifikační zkouškou MŠMT. Mám ráda inspiraci, která je všude kolem v podobě zajímavých životních příběhů a ráda tyto zkušenosti sepisuji a předávám lidem v podobě inspirativních rozhovorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kdo hodně čte, hodně se dozví 🙂

Čtěte další užitečné články

„Největším nebezpečím jsme my sami,“ říká o potravinové intoleranci výživová poradkyně Nikola van Waardenburg

28.07.2021

Potravinová intolerance dokáže člověka pořádně potrápit a ztížit mu život. Její projevy ale lidé často ignorují a podceňují.

Číst celý článek

Háňa s Vérou z blogu Peaches: Za nejzásadnější považujeme znalost fungování ženského těla a cykličnosti

07.05.2021

Nesoustředěnost, náladovost, zhoršení akné, paranoia, únava, nespavost, úzkost, plačtivost, bolest svalů a zad. I to všechno mohou být příznaky PMS neboli premenstruačního syndromu, který se u žen objevuje přibližně v posledním týdnu před menstruací. Studie odhadují, že nějakou formu PMS zažívá až 20 – 40 % všech žen. O svůj pohled na tuto problematiku, zkušenosti […]

Číst celý článek

„Dech s naším rozpoložením dělá velké zázraky,“ upozorňuje jogínka Petra Kozejová

24.02.2021

Petra Kozejová je jogínka, sportovkyně a ambassadorka Blendea produktů. V dnešním rozhovoru jsme ji trošku vyzpovídali. Dozvěděli jsme se, jaké byly její začátky s jógou, jaké jsou její zdravé návyky a kde čerpá inspiraci. Pohodlně se usaďte, jdeme na to 🙂

Číst celý článek

„Pokud chceme mít hezké vztahy, nejdůležitější je rozvíjet vztah k sobě,“ motivuje koučka Dagmar Kožinová

10.02.2021

Každý z nás si jistě prošel vztahem, který nebyl úplně stoprocentní a nepovedl se tak, jak jsme si představovali. Rozchody a jiná zklamání mohou zanechat hluboké šrámy a ovlivnit nás více, než bychom chtěli nebo vůbec čekali. Usoudili jsme proto, že k tomuto tématu by bylo nejlepší přizvat si odborníka. Oslovili jsme lektorku a životní […]

Číst celý článek

„Padlo tabu, že jít k psychologovi rovná se být blázen,“ ujisťuje zakladatelka Soulmio.com Simona Zábržová

07.10.2020

Zakladatelka Soulmio.com Simona Zábržová mluví o tom, zda se české firmy starají o psychickou pohodu svých zaměstnanců, jaké psychické problémy sebou nese dnešní uspěchaná doba zaměřená na výkon a poradí, co dělat doma pro každodenní psychohygienu.

Číst celý článek

„22 kilogramů šlo dolů a cítím se dobře,“ pochvaluje si změnu životosprávy zákaznice Aneta

30.09.2020

Mladá maminka Aneta je naše spokojená zákaznice. Popisuje zdravotní problémy, které ji trápily a změny v životosprávě, díky kterým se komplikací zbavila. Aneta užívá Blendea SUPERGREENS a popisuje, jak přesně jí zelená směs pomohla.

Číst celý článek

„Zadýchal jsem se i u vázání tkaniček,“ rozhovor se zakladatelem značky Blendea Petrem Chodelkou, MSc.

13.05.2020

My v týmu Blendea nechceme působit pouze jako anonymní prodejci doplňků výživy. O zdravé stravě píšeme a mluvíme pořád, a proto jsme se rozhodli naše stravovací návyky, které ale nejsou vždy úplně ukázkové, sepsat veřejně v sérii rozhovorů s námi. Ve 2. díle odpovídá zakladatel značky Blendea Peter Chodelka, MSc., který razí cestu zdravé stravy, ale […]

Číst celý článek

„Ak si chcete uľahčiť pôst, detox či diétu, odporúčam začať v deň splnu,“ radí Alexandra Kováčová

20.11.2019

Přerušovaný půst se těší čím dál větší pozornosti a lidé od něj mají velká očekávání.  Na prvním místě je snaha očistit organismus, zvýšit energii i imunitu, a dokonce podpořit hubnutí.  Pro ty, kteří se na plný nebo přerušovaný půst teprve chystáte, jsem sepsala dnešní rozhovor s Alexandrou Kováčovou, na Instagramu známou jako @CrazySexyFunTraveler.  S půstem […]

Číst celý článek

„Je to poprvé, co nedělám něco podobného pro hubnutí, ale pro své zdraví,“ rozhovor se Símou Dočkalovou o detoxu na štávách

13.11.2019

Simona Dočkalová je ambassadorkou značky Blendea. V dnešním rozhovoru ale budeme rozebírat její očistnou kůru na zeleninových a ovocných šťávách, kterou nedávno absolvovala.  Jak dlouho detox držela, jaké výsledky díky němu dosáhla, zda se jí povedlo zhubnout, co pro ni bylo nejtěžší a zda se ke šťávám ještě někdy vrátí se dozvíte v dnešním milém […]

Číst celý článek

„Díky zdravotním problémům bych nebyla tam, kde jsem“, rozhovor s Barčou Millerovou

22.10.2019

Vyzpovídala jsem Barču Millerovou, mladou studentku, která by svým zdravím a zodpovědným přístupem k životu mohla inspirovat nejednoho dospěláka. Usměvavá a pozitivní Barča se také pochválila, jak ji Blendea SUPERGREENS pomohla s kvalitou pleti a trávením.

Číst celý článek

Soubory cookie používáme pro správné fungování naší stránky, přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a pro analýzu návštěvnosti. Informace o používání naší stránky také sdílíme s našimi sociálními médii, reklamními a analytickými partnery.