• Domov
  • Recepty
  • Rozhovory
  • „Baví ma tvoriť nový produkt a pozorovať, ako sa mu darí.“ – rozhovor s Petrem Chodelkou

„Baví ma tvoriť nový produkt a pozorovať, ako sa mu darí.“ – rozhovor s Petrem Chodelkou

Vytváříme recepty, pečlivě balíme objednávky a každý den s vámi hovoříme přes telefon. Ale jak to vypadá v zákulisí?  To prozradíme v nově vznikajících rozhovorech. Postupně vám představíme každého člena z týmu Blendea SUPERGREENS. Rovnou začneme od toho nejpovolanějšího. Petr je tvůrce celého nápadu a hnacím motorem rodinného týmu. Jak vznikl název Blendea a proč Petra nepotkáte v České republice? Přečtěte si ve výstižném rozhovoru:

Vytváříme recepty, pečlivě balíme objednávky a každý den s vámi hovoříme přes telefon. Ale jak to vypadá v zákulisí?  To prozradíme v nově vznikajících rozhovorech. Postupně vám představíme každého člena z týmu Blendea SUPERGREENS.

Rovnou začneme od toho nejpovolanějšího. Petr je tvůrce celého nápadu a hnacím motorem rodinného týmu. Jak vznikl název Blendea a proč Petra nepotkáte v České republice? Přečtěte si ve výstižném rozhovoru:

VIDEO: Petr mluví o své cestě k zeleným superpotravinám a nápadu vytvořit Blendeu SUPERGREENS. 

1. Petře, ty jsi přišel s nápadem vytvořit Blendeu. Vše se zrodilo na ostrově Bali v Indonésii, je to tak?

Áno, je to tak. Na Bali, kde som strávil celú zimu, som sa prvý krát dostal k zeleným superpotravinám, konkrétne k zelenému jačmeňu.

V jednej kaviarni predávali malý panák jačmeňa a každé ráno som si jeden dal. Po pár dňoch som cítil viditeľné zmeny v trávení, zlepšila sa mi aj pleť. Vtedy som sa o zelené superpotraviny začal zaujímať viac.

Zistil som, že v zahraničí sú stále viac a viac obľúbené zmesi viacerých zelených superpotravín, pričom v Čechách ani na Slovensku takýto výrobok neexistoval. Spolu s výrobcom sme vymysleli zloženie, ktoré obsahuje 5 prospešných zelených superpotravin v jednom výrobku.

Tak prišla na svet Blendea SUPERGREENS.

blendea supergreens

Blendea je směs 5 nejsilnějších zelených superpotravin pro vaši kondici, energii a detoxikaci

2. Jak vznikl název “Blendea SUPERGREENS”?

Blendea vznikla zo slova “blend”, čo v angličtine znamená “zmes”. Presne vystihuje Blendeu – ide o zmes 5 zelených superpotravín.

No a samozrejme aj preto, že doména Blendea.com bola k dispozícii, pretože máme s Blendeou veľké plány 🙂

3. Jakým způsobem ty sám Blendeu užíváš nejraději?

S vodou a citrónom.

4. Jsi certifikovaný poradce pro výživu, zřejmě máš tedy i blízko ke sportu. Co tě ještě baví?

Áno, o zdravú výživu sa zaujímam dlho. Je to môj koníček.

Ďalej ma baví cvičenie s vlastnou váhou, internetové podnikanie a predovšetkým cestovanie a turistika.

Peter Chodelka

Petr je odborníkem na internetový marketing. Zde přednáší na konferenci WordCamp.

5. Věnuješ se ještě něčemu dalšímu, krom superpotravin? Mohou tě zákazníci někde sledovat?

Jasné, píšem blog Chodelka.sk a tiež ma môžu sledovať na Instagrame.

6. Co máš v týmu na starost?

V týme mám na starosti hlavne strategické posúvanie celého e-shopu Blendea.cz dopredu. Spolupráca s ľuďmi, zadávanie úloh, vymýšľanie nových spôsobov, kde a ako oslovíme zákazníkov, a tiež vylepšovanie produktu ako takého.

Snažím sa každý deň posunúť projekt o kúsok dopredu, aby sme postupne zvyšovali počet zákazníkov a tiež ich spokojnosť. Pretože keď spokojný zákazník Blendeu odporučí rodine a kamarátom, je tá najlepšia reklama pre nás 🙂

7. Máš nějaký svůj osobní návyk, o kterém jsi přesvědčený, že tě neustále posouvá o krok vpřed?

Je ich niekoľko. Čítam minimálne 1 knihu mesačne. Chodím na dlhé prechádzky. Zapisujem si každý rok ciele na ten ďalší, a následne sa ich snažím dosiahnuť. Vyhýbam sa negatívnym ľuďom. Nepozerám správy v televízii ani v novinách.

8. Mohou se s tebou zákazníci potkat v Praze?

Momentálne nie. Ako som spomínal, rád a veľmi často cestujem, pričom si prácu beriem so sebou. Teraz som v Uruguai, v hlavnom meste Montevideo. Na svojom Instagrame mám pár fotiek. Je to krásne mesto.

Celý biznis riadim z coworkingu (zdieľanej kancelárie) z Montevidea v Južnej Amerike.

Chodelka Peter

Petr tráví zimní měsíce nejraději někde ve slunečných krajinách, kde se ale naplno věnuje práci

9. Odkud tedy pracuješ? Máš nějaká oblíbená místa?

Pracujem buď z coworkingu (klasická kancelária, ktorú si prenajmem a kde sedíme viacerí v jednej miestnosti) alebo občas aj z kaviarní. Práce z domu sa snažím vyhýbať 🙂

coworking

Pronajmete si stůl ve sdíleném pracovišti a makáte. Takový je princip „coworkingu“.

10. Co tě na práci nejvíce baví?

Baví ma tvoriť nový produkt a následne pozorovať a merať, ako sa mu produktu darí. Je krásne získavať pozitívne ohlasy od zákazníkov. To ma veľmi posúva dopredu.

Tiež ma ale baví vymýšľať nový obsah pre náš blog a plánovať online marketingové kampane.

11. A co tvé cíle pro rok 2018? Prozraď nám nějaké.

Mám cieľ dostať sa na váhu 90 kg, pravidelne cvičiť, naučiť sa po španielsky a nemíňať peniaze na blbosti. No a ten najdôležitejší cieľ na rok 2018 je jasný – nepiť žiaden alkohol. 🙂

12. Jaké je tvé oblíbené  motto?

“Kto chce, hľadá spôsob. Kto nechce, hľadá dôvod.” – Jan Werich

Peter Chodelka

ČTĚTE TAKÉ: Další rozhovory se zákazníky i s členy Blendea týmu. 

Užíváte Blendeu pravidelně a dlouhodobě a chcete se s námi také podělit o své zkušenosti?

Neváhejte se ozvat a napište mi na e-mail kveta@blendea.cz. Budeme se těšit!

autor

Květa Bezuchová

Baví mě sepisovat poznatky do užitečných článků a rozhovorů, které mají přidanou hodnotu. S mým tělem budu až do konce života, a tak mi rozhodně není lhostejné, čím ho vyživuji. Základ informací jsem načerpala z kurzu pro výživové poradce zakončený certifikační zkouškou MŠMT. Mám ráda inspiraci, která je všude kolem v podobě zajímavých životních příběhů a ráda tyto zkušenosti sepisuji a předávám lidem v podobě inspirativních rozhovorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kdo hodně čte, hodně se dozví 🙂

Čtěte další užitečné články

Detoxikace organismu pohledem nutričního speciality: Je detox vůbec správný?

01.02.2024

S příchodem nového roku přichází i různá novoroční předsevzetí. Jedním z nejčastějších je „očista“ a detoxikace organismu, abychom vcházeli do nového roku s tzv. „čistým štítem“. Je to ale skutečně zapotřebí? Potřebuje naše tělo skutečně detoxikační programy? Na to se podíváme v článku, který pro Vás napsala nutriční specialistka Mgr. Kristýna Kubíková. 

Číst celý článek

Jak mi funkční houby doslova změnily život (zkušenost mladé maminky Niky)

11.10.2022

Před pár lety jsem byla na nějakém mém pomyslném životním dně, kde se mi nedařilo a vše se mi hroutilo. Hodinu před státnicemi se se mnou po šesti letech rozešel přes sms bývalý přítel. Nejen že proběhl rozchod, ale ke státnicím jsem v tom stavu nedošla, a tak jsem se “nemohla” a hlavně nechtěla vracet […]

Číst celý článek

„Největším nebezpečím jsme my sami,“ říká o potravinové intoleranci výživová poradkyně Nikola van Waardenburg

28.07.2021

Potravinová intolerance dokáže člověka pořádně potrápit a ztížit mu život. Její projevy ale lidé často ignorují a podceňují.

Číst celý článek

Háňa s Vérou z blogu Peaches: Za nejzásadnější považujeme znalost fungování ženského těla a cykličnosti

07.05.2021

Nesoustředěnost, náladovost, zhoršení akné, paranoia, únava, nespavost, úzkost, plačtivost, bolest svalů a zad. I to všechno mohou být příznaky PMS neboli premenstruačního syndromu, který se u žen objevuje přibližně v posledním týdnu před menstruací. Studie odhadují, že nějakou formu PMS zažívá až 20 – 40 % všech žen. O svůj pohled na tuto problematiku, zkušenosti […]

Číst celý článek

„Dech s naším rozpoložením dělá velké zázraky,“ upozorňuje jogínka Petra Kozejová

24.02.2021

Petra Kozejová je jogínka, sportovkyně a ambassadorka Blendea produktů. V dnešním rozhovoru jsme ji trošku vyzpovídali. Dozvěděli jsme se, jaké byly její začátky s jógou, jaké jsou její zdravé návyky a kde čerpá inspiraci. Pohodlně se usaďte, jdeme na to 🙂

Číst celý článek

„Pokud chceme mít hezké vztahy, nejdůležitější je rozvíjet vztah k sobě,“ motivuje koučka Dagmar Kožinová

10.02.2021

Každý z nás si jistě prošel vztahem, který nebyl úplně stoprocentní a nepovedl se tak, jak jsme si představovali. Rozchody a jiná zklamání mohou zanechat hluboké šrámy a ovlivnit nás více, než bychom chtěli nebo vůbec čekali. Usoudili jsme proto, že k tomuto tématu by bylo nejlepší přizvat si odborníka. Oslovili jsme lektorku a životní […]

Číst celý článek

„Padlo tabu, že jít k psychologovi rovná se být blázen,“ ujisťuje zakladatelka Soulmio.com Simona Zábržová

07.10.2020

Zakladatelka Soulmio.com Simona Zábržová mluví o tom, zda se české firmy starají o psychickou pohodu svých zaměstnanců, jaké psychické problémy sebou nese dnešní uspěchaná doba zaměřená na výkon a poradí, co dělat doma pro každodenní psychohygienu.

Číst celý článek

„22 kilogramů šlo dolů a cítím se dobře,“ pochvaluje si změnu životosprávy zákaznice Aneta

30.09.2020

Mladá maminka Aneta je naše spokojená zákaznice. Popisuje zdravotní problémy, které ji trápily a změny v životosprávě, díky kterým se komplikací zbavila. Aneta užívá Blendea SUPERGREENS a popisuje, jak přesně jí zelená směs pomohla.

Číst celý článek

„Zadýchal jsem se i u vázání tkaniček,“ rozhovor se zakladatelem značky Blendea Petrem Chodelkou, MSc.

13.05.2020

My v týmu Blendea nechceme působit pouze jako anonymní prodejci doplňků výživy. O zdravé stravě píšeme a mluvíme pořád, a proto jsme se rozhodli naše stravovací návyky, které ale nejsou vždy úplně ukázkové, sepsat veřejně v sérii rozhovorů s námi. Ve 2. díle odpovídá zakladatel značky Blendea Peter Chodelka, MSc., který razí cestu zdravé stravy, ale […]

Číst celý článek

„Ak si chcete uľahčiť pôst, detox či diétu, odporúčam začať v deň splnu,“ radí Alexandra Kováčová

20.11.2019

Přerušovaný půst se těší čím dál větší pozornosti a lidé od něj mají velká očekávání.  Na prvním místě je snaha očistit organismus, zvýšit energii i imunitu, a dokonce podpořit hubnutí.  Pro ty, kteří se na plný nebo přerušovaný půst teprve chystáte, jsem sepsala dnešní rozhovor s Alexandrou Kováčovou, na Instagramu známou jako @CrazySexyFunTraveler.  S půstem […]

Číst celý článek

Na tento recept byl použit produkt - Supergreens Originál Máta 90 g