Fatburn Day Drink 100 g
Hubnutí je běh na dlouhou trať, proto se může hodit přírodní podpora.
Instantní nápoj Blendea Fatburn Day Drink kombinuje 8 přírodních složek jako guarana, zelený čaj, Garcinie kambodžská nebo opuncie s vlivem na kontrolu hmotnosti*, chutě k jídlu* a metabolismus lipidů*.
Díky obsahu kofeinu podporuje i soustředění a vytrvalost*. | 100 g, 33 dávek
📦 Doprava zdarma nad 1 500 Kč
💰 Vrácení peněz do 30 dnů
🛡️ Bezpečná online platba kartou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty dle cíle |
|---|---|
| EAN: | 0658606375017 |
| Cíl: | detoxikace, energie a vitalita, fitness a hubnutí, ženské zdraví |
| Vhodné pro: | dospělé |
| Forma: | sypký prášek |
| fatburn day drink: | |
| spalování tuku: | |
| hubnutí: | |
| dieta: | |
| redukční dieta: | |
| hmotnost: | |
| metabolismus: | |
| odvodnění: | |
| redukce hmotnosti: | |
| vláknina: | |
| opuncie: | |
| antioxidant: | |
| kontrola hmotnosti: | |
| zelený čaj: | |
| polyfenoly: | |
| karnitin: | |
| karnitin tartrát: | |
| garcinie: | |
| garcinie kambodžská: | |
| cactinea: | |
| zelená káva: | |
| kyselina chlorogenová: | |
| kyselina hydroxycitronová: | |
| guarana: | |
| l-tyrosin: | |
| bromelain: | |
| ananas: | |
| prebiotikum: | |
| paullinia cupana: | |
| paulinie nápojná: | |
| camellia sinensis: | |
| Klíčová slova: | fatburn day drink, spalování tuku, hubnutí, dieta, redukční dieta, hmotnost, metabolismus, odvodnění, redukce hmotnosti, vláknina, opuncie, antioxidant, kontrola hmotnosti, zelený čaj, polyfenoly, karnitin, karnitin tartrát, garcinie, garcinie kambodžská, cactinea, zelená káva, kyselina chlorogenová, kyselina hydroxycitronová, guarana, l-tyrosin, bromelain, ananas, prebiotikum, paullinia cupana, paulinie nápojná, camellia sinensis |
| ? Hmotnost (brutto): | 150 g |
| ? Hmotnost (netto): | 100 g |
| Složení: | GOFOS® prebiotická řepná vláknina, CACTINEA® extrakt z kaktusu (Opuntia ficus-indica), extrakt ze zelené kávy s 50 % kyseliny chlorogenové, Garcinie kambodžská (Garcinia cambogia) extrakt 60 % kyseliny hydroxycitrónové (HCA), guarana (Paullinia cupana) extrakt, karnitin tartát, L-tyrosin, zelný čaj (Camellia sinensis) extrakt 50 % polyfenolů, enzym ananasu bromelain 1200 GDU, Sadidlo: stevioglykosidy, přírodní aroma, regulátor kyselosti: kyselina citrónová. |
| Prodejní název: | Fatburn Day Drink, doplněk stravy v prášku |
| Doporučené dávkování: | 1 zarovnaná čajová lžička (3 g). Užívejte během dne, ideálně před jídlem. |
| Potravinářský podnik: | eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, Praha 3 - Žižkov, 130 00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.










