Zvolte hodnocený produkt

Hodnotilo 11 uživatelů 98.2
Zobrazit produkt

Hodnocení - Blendea SUPERGREENS

%()
%()
%()
%()
%()
Přidat moji recenzi
 1. 100 %

  Už po první dávce lepší trávení, více energie. Dávka po větším množství jídla výrazně snižuje pocit nafouknutého břicha. Na chuť se dá v pohodě zvyknout a lze vypít bez jakéhokoliv dalšího dochucení. Nejlépe chutná po sportu. Cena je oproti konkurenci hodně příjemná!:))

  • Dobrý den, Kateřino, děkuji za krásné zhodnocení. Máme radost, že Vám Blendea tak pozitivně zabrala. Při dalším nákupu nezapomeňte využít slevový kupón, který jste dostala s objednávkou.

   Přeji krásný den a pevné zdraví.

   Lukáš Chládek

 2. 100 %

  Blendeu užívám třetí týden a překvapivě funguje. První týden mírné bolesti hlavy, pak se vše srovnalo. Zlepšil se mi spánek, odezněly příznaky stresu (bolesti hlavy, srdeční arytmie, výkyvy nálad, astma..) Zlepšily se mi nehty a vlasy. Celkově lepší je i trávení a snad se nastartoval i metabolismus. Věřím, že přijdou pomalu i kila dolů. Nevěřila jsem tomu, vyzkoušela a prozatím zůstávám 🙂

  • Děkujeme za podrobnou zkušenost, Darco, a těší nás Vaše přízeň. V další objednávce nezapomeňte uplatnit slevový kód. Přeji krásný den a pevné zdraví.

   Lukáš Chládek

 3. 100 %

  Chci zde napsat jak na mne působí zelený zázrak blendea. První reakce tady byla ode mne 9.4.2018, kdy jsem byla téměř nováček a blendeu jsem brala týden. Za chvíli to bude rok a já přesto, že jsem zvýšila docela moc váhu od minulé recenze,tak mám výsledky krve skvělé. Bála jsem se nejvíce cholesterolu a cukru. Nemám zrovna dobrou životosprávu,ale s tím nic neudělám. Blendeu si vždy ráno namíchám do vody a na lačno vypijí a za půl hodiny snídám. Od té doby nemám žádné virózy ani mě už nepálí žáha a výsledky preventivní prohlídky skvělé. Proto jsem se rozhodla, že už budu stále brát blendeu protože mě nezklamala.

  • Mnohokrát děkuji za recenzi a Vaši dlouhodobou prízeň. Píšete ale, že \”Nemám zrovna dobrou životosprávu, ale s tím nic neudělám\”. Já se ale ptám proč? Změna jídelníčku či ukončení neduhů není složitá věc. Cítila byste se mnohem lépe. Každopádně ten prvotní impulz ke změně musí vycházet z Vás samotné. Přeji hezký den a pevné zdraví.

   Lukáš Chládek

 4. 100 %

  Boží produkt! Potýkám se s několika zdravotními problémy (atopické ekzémy, záněty v břiše). V prní řadě jsem pořád čekala, asi jako u všeho, kdy se to pokazí a přestane mi být po Supergreens dobře. Už je to měsíc a je mi lepší a lepší! (: Ekzem se lehce uklidnil, mám energii, spím dobře. A dobře se mi udržuje i zdravější životní styl, jak ohledně jídla tak i ohledně cvičení. Bála jsem se chuti ale i to je v pořádku, přidávám někdy citron. Plánuji vyzkoušet s další objednávkou i protein.

  • Mnohokrát děkujeme za pozitivní odezvu, Petro. Věřím, že se Váš stav bude ještě více zlepšovat. Děkuji za objednávku a přeji krásný den.

   Lukáš Chládek

 5. 100 %

  Začínám druhé balení, cítím se skvěle. Více energie, lepší pleť, konečně spím.

  • Děkujeme za odezvu a těšíme se na Vaše další objednávky, Jančo.

   Lukáš Chládek

 6. 100 %
  více energie osvěžující chuť lepší pleť a ekzém na ruce
  ze začátku bolesti hlavy

  Piju dennně skoro 3 týdny nalačno hned po probuzení a cítím se lépe. Mám více energie.

  • Děkujeme za odezvu a těšíme se na Vaše další objednávky, Adélo.

   Lukáš Chládek

 7. 100 %

  Blendeu určitě doporučuji po týdnu cítím první účinky v podobě lepšího spánku a méně únavy přes den. Hned jsem si nechala nadělit na Vánoce 2 balení.???

  • Děkujeme za krásnou pochvalu, Lucie. Mám radost, že se u Vás Blendea projevuje pozitivně. Co se týče další inspirace, určitě vyzkoušejte i další recepty. Najdete je zde – https://www.blendea.cz/category/smoothie/
   Přeji krásné svátky a zdravý vstup do nového roku.

   Lukáš Chládek

 8. 100 %

  Pekné balenie a kvalitný obsah. Odporúčam všetkým, určite si opäť objednám.

  • Ďakujeme za Vašu pochvalu, Mária a tešíme sa na ďalšiu objednávku. Nezabudnite si uplatniť zľavu s kódom 10sleva. Prajem pekný deň.

   Lukáš Chládek

 9. 100 %

  Produkt používám třetí týden a jsem naprosto spokojená.
  Zmizela únava a zlepšilo se mi trávení.
  Na chuť se dá zvyknout.
  Mohu jen doporučit.

  • Děkujeme mnohokrát za pochvalu, Moniko. Co se týče ceny, určitě v příští objednávce uplatněte kód 10SLEVA. Přeji krásný den.

   Lukáš Chládek

 10. 80 %

  Supergreens používám pravidelně každý den asi 2 týdny a musím říct, že jsem si všimla toho, jak se můj ekzém lepší.Jestli tohle zvládne za 2 týdny, jsem zvědavá co dokáže za měsíc. Také chci nesmírně poděkovat za ochotu. Dorazil mi v balíčku rozbitý bleder (pravděpodobně vina České pošty) a Blendea neváhala a mi poslala nový

  • Děkujeme za pochvalu a ve jménu pošty se omlouváme za rozbitý shaker, Gabrielo. Věřím, že se Vaše pleť bude zlepšovat. Ostatně je to jedním z hlavních účinků Blendey. Příště nezapomeňte uplatnit slevový kód, který jste dostala v balíčku. Děkuji za objednávku a přeji krásný den.

   Lukáš Chládek

 11. 100 %

  SUPERGREENS je můj každodenní rituál už třetí měsíc a cítím se velmi dobře! Jako očistu těla velmi doporučuji.

  • Děkujeme za pochvalu a věrnost, Adélo.. Jen tak dál.

   Lukáš Chládek