• Domov
 • Recepty
 • Rozhovory
 • “Cíle máme realizovat, ne o nich jenom snít,” rozhovor s poradkyní Kristýnkou Volfovou

“Cíle máme realizovat, ne o nich jenom snít,” rozhovor s poradkyní Kristýnkou Volfovou

Kristýnka je odhodlaný člověk, který si jde tvrdě za vytouženým cílem. Ve svém mladém věku radí o generaci starším lidem, jak se stravovat a motivuje je k lepšímu a zdravějšímu JÁ. Ve volném čase natáčí videa pro svůj Youtube kanál, buduje komunitu na Instagramu a píše poezii.Týna je součástí naší #blendeafamily už od minulého roku. Pečlivě testovala jak SUPERGREENS, tak SUPERPROTEIN. Teď přišel ten pravý čas ji vyzpovídat:

Kristýnka je odhodlaný člověk, který si jde tvrdě za vytouženým cílem. Ve svém mladém věku radí o generaci starším lidem, jak se stravovat a motivuje je k lepšímu a zdravějšímu JÁ. Ve volném čase natáčí videa pro svůj Youtube kanál, buduje komunitu na Instagramu a píše poezii.

Týna je součástí naší #blendeafamily už od minulého roku. Pečlivě testovala jak SUPERGREENS, tak SUPERPROTEIN. Teď přišel ten pravý čas ji vyzpovídat:

Kristína Volfová

Týnka se snaží na sobě pracovat každý den, psychicky i fyzicky

 

Kristýnko, jak začala tvoje cesta stát se výživovou poradkyní?

Tehle příběh vyprávím vždycky moc ráda.

Už nějaký ten rok se zajímám o alternativní styly žití (veganství) a zdravou stravu. Potom, co jsem začala neoficiálně radit svým přátelům, říkala jsem si, proč se tomu nevěnovat oficiálně. Po půl roce byl certifikát hotový a já se tomu při studiu věnuju i s dalšími věcmi naplno.

 

Jaké kroky jsi pro to musela udělat a co to obnáší?

Musela jsem do toho poměrně dost investovat, ale jelikož si říkám, že risk je zisk a že vážně chci lidem pomáhat, tak jsem se do toho pustila. Našla jsem si online kurz, který byl poměrně dost náročný a pilně jsem se ke škole do toho půl roku učila (od biologie člověka po různé diety, nemoci apod.) a stala jsem se certifikovanou poradkyní pro výživu a suplementaci.

Na konci jsem musela splnit velký test, poslat seminární práci a vytvořit přes 70 denních jídelníčků, které pokaždé měly jiné téma (veganství, bezlepková dieta, těhotenství atd.).

 

Jaký směr výživy ty sama razíš?

Byla jsem rok vegetarián a z toho půl roku vegan, potom jsem byla necelý rok na low carb a o čem dost nerada mluvím. Prošla známými PPP, které i skrz psychiku a fyzickou stránku není zrovna jednoduché projít (i proto jsem se tímto směrem vydala – abych pomáhala lidem se z tohohle problému dostat). 

Momentálně mám vybalancovanou stravu, hlídám si makra, ale nijak zvlášť si kromě moc nezdravých věcí nezakazuju🙂

 

Kristýnko, jak dlouho piješ Blendejku a jaké s ní máš zkušenosti?

Blendejku užívám zhruba 4 měsíce a nejradši ji piju s různými ovocnými šťávami nebo si ji přidávám do smoothies, či ji používám při pečení.

 

Týnka si Blendeu SUPERGREENS tak moc oblíbila, že ji dokonce aktivně doporučuje zařadit do svého jídelníčku i svým klientům.

A Proč? Toto je její doporučení:SUPERGREENS doporučuji užívat hlavně pro prospěšné látky, ať už antioxidanty anebo živiny jako takové (vitamíny, minerály). Bonusem je lepší trávení. Hlavně přidáte do svého jídelníčku něco, co není chemicky upravené”

Nechte si od Kristýnky poradit, objednejte Blendeu a využijte Kristýnky speciální slevu 10 % na celou vaši objednávku. Při objednání vložte slevový kód: IGKristy 🙂

Blendea sleva

 

S čím SUPERGREENS pomohla konkrétně tobě?

Pomohla mi hlavně zlepšit pleť a trávení, cítím se vždy nabitá. Jelikož ji ráno piju nalačno, tak je to nejlepší start do nového dne.

 

Jak se ti líbí u nás v Blendea týmu?

Tým beru jako okruh přátel. Nejvíc se mi na tom všem líbí otevřenost a vstřícnost. Nikdo si na nic nehraje, všichni mají své názory a hlavně se se všemi dá povídat o různých věcech, jak z každodenního života, tak i o něčem, co má trochu hlubší význam. Jsem moc ráda za různé akce, kterých se můžu účastnit.

Kristýna Volfová recepty

Týnky recepty nejsou rozhodně žádná nuda

 

Za jakým účelem si buduješ svůj Instagram?

Je toho určitě víc. Baví mě, když můžu lidem předávat určité zkušenosti a postřehy, motivovat je a tak dále, ale taky mě baví ten feed, který na Instagramu mám, focení fotek, ladění a celkově ráda komunikuju s lidmi.

 

Považuješ se za influencera, tedy za člověka, který svým jednáním a doporučeními ovlivňuje fanoušky?

I když na dnešní poměry nemám tolik sledujících, moje číslo se momentálně pohybuje okolo 12 tisíc sledujících a také mám přes 250 klientů, kterým jsem pomohla při jejich cestě za lepším já, takže ano, považuju a protože se věnuju i blogu i youtubu, kde sepisuju články/mluvím o zdraví, seberozvoji a tak a lidi to baví, tak si myslím, že i ta odezva z venku tam je:)

Blendea family

Jsme rádi, že Týna je plnohodnotným členem naší #blendeafamily

 

Kdo je pro tebe inspirací?

Moje dost velká motivace z lidí odsud z Česka je určitě Péťa Elblová, díky které jsem se tak nějak dostala z kruhu PPP, potom se inspiruju lidmi, kteří mi pomáhají v seberozvoji, další inspirativní člověk je Grand Cardone (muž, který si celý život jde za svými cíly i přes to, že byl závislý na drogách – čtu od něj knížky a sleduju ho na sociálních sítích).

 

Věnuješ se výživovému poradenství na full time?

Jak už jsem zmiňovala, stále studuju. Jsem na střední škole, kterou mám moc ráda, ale občas mi bere víc času, než bych chtěla.

Dál se věnuju samozřejmě poradenství, Instagramu, blogu, Youtubu, chodím do posilovny, mám tréninky s klienty, schůzky a také se věnuju volnému podnikání, díky kterému jsem se dost na svůj věk posunula.

 

Podle čeho se pozná dobrý výživový poradce?

Podle mě je poradce dobrý, když osoby nebere jen jako někoho, z koho má peníze, ale věnuje se jim, je vstřícný a hlavně je z části i takovým psychologem, protože dost lidí nepřichází pro pomoc jen tak a většinou se za tím skrývá příčina, kterou sami neví. Potom jde i v neposlední řadě o zkušenosti z praxe a o znalosti, ty taky nesmí chybět.

Kristýna Volfová a knížky

Týna miluje knížky

 

Jaké jsou tvé další cíle a plány?

Nikdy jsem nechodila na nějaké delší brigády nebo do práce (občas jsem tam měla nějaká přivýdělek, ale toť vše) – proto chci být i nadále strůjce svého času, plnit si sny, kterých není málo. Mám naplánovaných dost projektů, které se objeví na mém Instagramu a na Youtube.

 

Týno, užíváš pravidelně i náš SUPERPROTEIN?

SUPERPROTEIN užívám hlavně z toho důvodu, abych doplnila rostlinné bílkoviny a dávám si ho nejčastěji do smoothies. Nejraději na něm mám neutrální chuť, protože ho můžu přidat kamkoliv chci 🙂

Kristýna Volfová a SUPERPROTEIN

Kristýnka si zamilovala také SUPERPROTEIN

 

Prozradíš nám o sobě nějakou zajímavost?

Jednu věc, kterou jsem ještě úplně veřejně nedala vědět je ta, že píšu básničky a věnuju se poezii. K tomu moc ráda zpívám, takže jeden z mých projektů je zaměřený právě na toto (a víc už neprozradím! 😀 

 

Jaký je tvůj životní postoj nebo heslo?

Tahle otázka je pro mě nejvíc důležitá, protože si za svým postojem dost stojím a snažím se být příkladem.

Lidé by neměli celý život zůstat v komfortní zóně a žít průměrem. Máme si jít za svými sny a cíli a hlavně je máme realizovat, ne o nich jen snít.

Já jako menší měla sny, které jsou momentálně realitou a teď mám sny, které se postupem času při mé snaze znovu realitou stanou také.

Důležité je nepolevovat a být den co den silnější a hlavně si pamatovat, že prvním úspěchem či neúspěchem vaše cesta nekončí.

Držím se hodně hesly, ale nejvíc mým vlastním – Když ti někdo podlomí nohy, nepadej, drž se.

 

Potřebujete poradit s jídelníčkem nebo nastavit vhodný trénink? Napište Týnce na e-mail: k.volfova@seznam.cz. Nezapomeňte si objednat také Blendeu SUPERGREENS. V objednávce zadejte Týnin kód IGKristy a ušetřete 10 % z ceny celé objednávky. 

Blendea koupit

[table “5” not found /]

 

autor

  Květa Bezuchová

  Baví mě sepisovat poznatky do užitečných článků a rozhovorů, které mají přidanou hodnotu. S mým tělem budu až do konce života, a tak mi rozhodně není lhostejné, čím ho vyživuji. Základ informací jsem načerpala z kurzu pro výživové poradce zakončený certifikační zkouškou MŠMT. Mám ráda inspiraci, která je všude kolem v podobě zajímavých životních příběhů a ráda tyto zkušenosti sepisuji a předávám lidem v podobě inspirativních rozhovorů.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Kdo hodně čte, hodně se dozví 🙂

  Čtěte další užitečné články

  “Náš organismus nemůže být nikdy zcela vyčištěn,” rozhovor se specialiskami na výživu z NE HLADU

  09.07.2019

  Ing. Mgr. Veronika Pourová a Mgr. Andrea Jakešová jsou nutriční terapeutky a nutriční specialistky, které absolvovaly studium na 1. lékařské fakultě UK. Jsou členkami České asociace nutričních terapeutů a zakladatelkami nutriční poradny Ne hladu. Co se svými klienty nejčastěji řeší, co si myslí o jarním detoxu, přerušovaném půstu a jak se podle nich udržíte fit po celý […]

  Číst celej článek

  “Původně byl pro mě sport sprosté slovo,” rozhovor s lektorkou jógy Šárkou Simonidesovou

  23.05.2019

  Hormonální jógu a její benefity jsme vám přiblížili už v našem minulém úspěšném článku, četli jste? Proto mě těší, že vám mohu přinést hodnotný a velmi výživný rozhovor se Šárkou Simonidesovou. Šárka je certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues a současně i akreditovanou jógy, jin jógy a lektorkou školy pánevního dna. V poutavém […]

  Číst celej článek

  “Okolí mi tipuje tak o 10 let méně,” rozhovor se spokojenou zákaznicí Andy Jankovskou

  09.05.2019

  Zákaznice Andy a její instagramový profil @andysjankovska nás bohatě a pravidelně zásobuje nášupem zdravých Instastories, které vždy velmi rádi sdílíme jako inspiraci i pro ostatní. Nedalo mi to a Andy jsem vyzpovídala do detailu. Zajímalo mě, proč má Blendeu tak moc ráda a v čem ji konkrétně pomohla. Pokud trpíte na občasné bolesti hlavy a […]

  Číst celej článek

  “Jsem ráda, že jsem udělala první krok a tělu dopřála zelenou energii,” o účincích Blendey s Luckou

  23.04.2019

  Vždy nás potěší, když čteme chválu a pěkné zprávy od zákazníků. Častokrát nám píšete, jak se zlepšilo vaše trávení anebo máte po pravidelném užívání zelené směsi Blendea SUPERGREENS spoustu energie na rozdávání. Příběh zákaznice Lucky je rozhodně jiný. Velmi nás potěšilo, že se o něj rozhodla podělit v upřímném rozhovoru. Má totiž veselý konec 🙂

  Číst celej článek

  “Zdravie je vymoženosť dnešnej doby,” rozhovor s radikální a upřímnou koučkou Bagniari + pozvánka na BEZPLATNOU přednášku

  08.03.2019

  Káťa je radikální a upřímná výživová poradkyně, osobní trenérka a studentka aplikované kineziologie v jednom. Aktivně přednáší a učí širokou veřejnost, jak pracovat se svým tělem. Sama o sobě říká, že je nestranná a dělá to, co ji baví.

  Číst celej článek

  “Zelené superpotraviny do zdravého jídelníčku samozřejmě patří,” rozhovor se specialistkou Gabrielou Mádrovou

  14.02.2019

  Jak nahlíží nutriční specialistka Gabriela Mádrová na povánoční detox, jednorázové diety, zelené superpotraviny a proteiny jako doplněk stravy? Jak vám vlastně takový nutriční poradce může pomoci? Přečtěte si užitečný a zajímavý rozhovor.

  Číst celej článek

  Jak zhubnout po novém roce díky stravě + ROZHOVOR s Evou Tóth

  22.01.2019

  Každý rok se na začátku ledna roztrhne pytel s články a tipy, které zaručují “zázračné” rychlé hubnutí. My vám zde ukážeme, že to jde i bez všelijakých složitostí a zhubnout se dá i rozumným způsobem. Pokud si kladete otázku, jak začít hubnout, pokračujte ve čtení.

  Číst celej článek

  “Cílem bylo vyhnout se nachlazení a podpořit zdravý vývoj miminka”, rozhovor s Evou Toth o užívání Blendey

  25.12.2018

  Užívání doplňků stravy během těhotenství a kojení stále vytváří různé otazníky a další otázky. Užívat či ne? Také dočtete, že Blendea není doporučena nastávajícím i kojícím maminkám, stejně jako většina jiných doplňků stravy. Přišlo mi zajímavé oslovit naši ambasadorku a výživovou poradkyni Evču Toth, která boří mýty. Celé těhotenství užívala naše produkty, cítí se báječně, […]

  Číst celej článek

  “Vznik knížky byl velký punk,” – rozhovor s blogerkou a kafeholičkou Veronikou Tázlerovou

  05.12.2018

  Přečtěte si motivační rozhovor s blogerkou Veronikou Tázlerovou, která se dokázala prokousat složitými situacemi v dětství, kdy už jako malá řešila váhu a hubnutí, začala zdravě a hlavně šťastně žít a nakonec si splnila i velký sen. Ze svého koníčku udělala část života, které se s láskou věnuje.

  Číst celej článek

  “Neexistuje zlé počasie, len zle oblečený bežec,” – rozhovor s běžkyní Ivankou Záškvarovou

  21.11.2018

  Už několikrát jsem si dala předsevzetí, že začnu pravidelně běhat, ale nikdy mi to nevydrželo déle než týden. Jsem ukázkový případ demotivace sama sebou. I přes to, že běh je jeden z nejpřirozenějších lidských pohybů, každý začátečník by měl začít malými kroky a nepřehánět to. Ivanka je blogerka a profesionální běžkyně ze Slovenska. V rozhovoru […]

  Číst celej článek