Moringa BIO Organic kapsle máme právě v akci 2+1 balení zdarma

+420 608 255 816 Po - Pá: 09:00 - 18:00
  • Domov
  • Recepty
  • Rozhovory
  • „Cíle máme realizovat, ne o nich jenom snít,“ rozhovor s poradkyní Kristýnkou Volfovou

„Cíle máme realizovat, ne o nich jenom snít,“ rozhovor s poradkyní Kristýnkou Volfovou

Kristýnka je odhodlaný člověk, který si jde tvrdě za vytouženým cílem. Ve svém mladém věku radí o generaci starším lidem, jak se stravovat a motivuje je k lepšímu a zdravějšímu JÁ. Ve volném čase natáčí videa pro svůj Youtube kanál, buduje komunitu na Instagramu a píše poezii. Týna je součástí naší #blendeafamily už od minulého roku. Pečlivě testovala jak SUPERGREENS, tak SUPERPROTEIN. Teď přišel ten pravý čas ji vyzpovídat:

Kristýnka je odhodlaný člověk, který si jde tvrdě za vytouženým cílem. Ve svém mladém věku radí o generaci starším lidem, jak se stravovat a motivuje je k lepšímu a zdravějšímu JÁ. Ve volném čase natáčí videa pro svůj Youtube kanál, buduje komunitu na Instagramu a píše poezii.

Týna je součástí naší #blendeafamily už od minulého roku. Pečlivě testovala jak SUPERGREENS, tak SUPERPROTEIN. Teď přišel ten pravý čas ji vyzpovídat:

Kristína Volfová

Týnka se snaží na sobě pracovat každý den, psychicky i fyzicky

 

Kristýnko, jak začala tvoje cesta stát se výživovou poradkyní?

Tehle příběh vyprávím vždycky moc ráda.

Už nějaký ten rok se zajímám o alternativní styly žití (veganství) a zdravou stravu. Potom, co jsem začala neoficiálně radit svým přátelům, říkala jsem si, proč se tomu nevěnovat oficiálně. Po půl roce byl certifikát hotový a já se tomu při studiu věnuju i s dalšími věcmi naplno.

 

Jaké kroky jsi pro to musela udělat a co to obnáší?

Musela jsem do toho poměrně dost investovat, ale jelikož si říkám, že risk je zisk a že vážně chci lidem pomáhat, tak jsem se do toho pustila. Našla jsem si online kurz, který byl poměrně dost náročný a pilně jsem se ke škole do toho půl roku učila (od biologie člověka po různé diety, nemoci apod.) a stala jsem se certifikovanou poradkyní pro výživu a suplementaci.

Na konci jsem musela splnit velký test, poslat seminární práci a vytvořit přes 70 denních jídelníčků, které pokaždé měly jiné téma (veganství, bezlepková dieta, těhotenství atd.).

 

Jaký směr výživy ty sama razíš?

Byla jsem rok vegetarián a z toho půl roku vegan, potom jsem byla necelý rok na low carb a o čem dost nerada mluvím. Prošla známými PPP, které i skrz psychiku a fyzickou stránku není zrovna jednoduché projít (i proto jsem se tímto směrem vydala – abych pomáhala lidem se z tohohle problému dostat). 

Momentálně mám vybalancovanou stravu, hlídám si makra, ale nijak zvlášť si kromě moc nezdravých věcí nezakazuju🙂

 

Kristýnko, jak dlouho piješ Blendejku a jaké s ní máš zkušenosti?

Blendejku užívám zhruba 4 měsíce a nejradši ji piju s různými ovocnými šťávami nebo si ji přidávám do smoothies, či ji používám při pečení.

 

Týnka si Blendeu SUPERGREENS tak moc oblíbila, že ji dokonce aktivně doporučuje zařadit do svého jídelníčku i svým klientům.

A Proč? Toto je její doporučení:SUPERGREENS doporučuji užívat hlavně pro prospěšné látky, ať už antioxidanty anebo živiny jako takové (vitamíny, minerály). Bonusem je lepší trávení. Hlavně přidáte do svého jídelníčku něco, co není chemicky upravené”

Nechte si od Kristýnky poradit, objednejte Blendeu a využijte Kristýnky speciální slevu 10 % na celou vaši objednávku. Při objednání vložte slevový kód: IGKristy 🙂

Blendea sleva

 

S čím SUPERGREENS pomohla konkrétně tobě?

Pomohla mi hlavně zlepšit pleť a trávení, cítím se vždy nabitá. Jelikož ji ráno piju nalačno, tak je to nejlepší start do nového dne.

 

Jak se ti líbí u nás v Blendea týmu?

Tým beru jako okruh přátel. Nejvíc se mi na tom všem líbí otevřenost a vstřícnost. Nikdo si na nic nehraje, všichni mají své názory a hlavně se se všemi dá povídat o různých věcech, jak z každodenního života, tak i o něčem, co má trochu hlubší význam. Jsem moc ráda za různé akce, kterých se můžu účastnit.

Kristýna Volfová recepty

Týnky recepty nejsou rozhodně žádná nuda

 

Za jakým účelem si buduješ svůj Instagram?

Je toho určitě víc. Baví mě, když můžu lidem předávat určité zkušenosti a postřehy, motivovat je a tak dále, ale taky mě baví ten feed, který na Instagramu mám, focení fotek, ladění a celkově ráda komunikuju s lidmi.

 

Považuješ se za influencera, tedy za člověka, který svým jednáním a doporučeními ovlivňuje fanoušky?

I když na dnešní poměry nemám tolik sledujících, moje číslo se momentálně pohybuje okolo 12 tisíc sledujících a také mám přes 250 klientů, kterým jsem pomohla při jejich cestě za lepším já, takže ano, považuju a protože se věnuju i blogu i youtubu, kde sepisuju články/mluvím o zdraví, seberozvoji a tak a lidi to baví, tak si myslím, že i ta odezva z venku tam je:)

Blendea family

Jsme rádi, že Týna je plnohodnotným členem naší #blendeafamily

 

Kdo je pro tebe inspirací?

Moje dost velká motivace z lidí odsud z Česka je určitě Péťa Elblová, díky které jsem se tak nějak dostala z kruhu PPP, potom se inspiruju lidmi, kteří mi pomáhají v seberozvoji, další inspirativní člověk je Grand Cardone (muž, který si celý život jde za svými cíly i přes to, že byl závislý na drogách – čtu od něj knížky a sleduju ho na sociálních sítích).

 

Věnuješ se výživovému poradenství na full time?

Jak už jsem zmiňovala, stále studuju. Jsem na střední škole, kterou mám moc ráda, ale občas mi bere víc času, než bych chtěla.

Dál se věnuju samozřejmě poradenství, Instagramu, blogu, Youtubu, chodím do posilovny, mám tréninky s klienty, schůzky a také se věnuju volnému podnikání, díky kterému jsem se dost na svůj věk posunula.

 

Podle čeho se pozná dobrý výživový poradce?

Podle mě je poradce dobrý, když osoby nebere jen jako někoho, z koho má peníze, ale věnuje se jim, je vstřícný a hlavně je z části i takovým psychologem, protože dost lidí nepřichází pro pomoc jen tak a většinou se za tím skrývá příčina, kterou sami neví. Potom jde i v neposlední řadě o zkušenosti z praxe a o znalosti, ty taky nesmí chybět.

Kristýna Volfová a knížky

Týna miluje knížky

 

Jaké jsou tvé další cíle a plány?

Nikdy jsem nechodila na nějaké delší brigády nebo do práce (občas jsem tam měla nějaká přivýdělek, ale toť vše) – proto chci být i nadále strůjce svého času, plnit si sny, kterých není málo. Mám naplánovaných dost projektů, které se objeví na mém Instagramu a na Youtube.

 

Týno, užíváš pravidelně i náš SUPERPROTEIN?

SUPERPROTEIN užívám hlavně z toho důvodu, abych doplnila rostlinné bílkoviny a dávám si ho nejčastěji do smoothies. Nejraději na něm mám neutrální chuť, protože ho můžu přidat kamkoliv chci 🙂

Kristýna Volfová a SUPERPROTEIN

Kristýnka si zamilovala také SUPERPROTEIN

 

Prozradíš nám o sobě nějakou zajímavost?

Jednu věc, kterou jsem ještě úplně veřejně nedala vědět je ta, že píšu básničky a věnuju se poezii. K tomu moc ráda zpívám, takže jeden z mých projektů je zaměřený právě na toto (a víc už neprozradím! 😀 

 

Jaký je tvůj životní postoj nebo heslo?

Tahle otázka je pro mě nejvíc důležitá, protože si za svým postojem dost stojím a snažím se být příkladem.

Lidé by neměli celý život zůstat v komfortní zóně a žít průměrem. Máme si jít za svými sny a cíli a hlavně je máme realizovat, ne o nich jen snít.

Já jako menší měla sny, které jsou momentálně realitou a teď mám sny, které se postupem času při mé snaze znovu realitou stanou také.

Důležité je nepolevovat a být den co den silnější a hlavně si pamatovat, že prvním úspěchem či neúspěchem vaše cesta nekončí.

Držím se hodně hesly, ale nejvíc mým vlastním – Když ti někdo podlomí nohy, nepadej, drž se.

 

Potřebujete poradit s jídelníčkem nebo nastavit vhodný trénink? Napište Týnce na e-mail: k.volfova@seznam.cz. Nezapomeňte si objednat také Blendeu SUPERGREENS. V objednávce zadejte Týnin kód IGKristy a ušetřete 10 % z ceny celé objednávky. 

Blendea koupit

[table “5” not found /]

 

autor

Květa Bezuchová

Baví mě sepisovat poznatky do užitečných článků a rozhovorů, které mají přidanou hodnotu. S mým tělem budu až do konce života, a tak mi rozhodně není lhostejné, čím ho vyživuji. Základ informací jsem načerpala z kurzu pro výživové poradce zakončený certifikační zkouškou MŠMT. Mám ráda inspiraci, která je všude kolem v podobě zajímavých životních příběhů a ráda tyto zkušenosti sepisuji a předávám lidem v podobě inspirativních rozhovorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kdo hodně čte, hodně se dozví 🙂

Čtěte další užitečné články

„Největším nebezpečím jsme my sami,“ říká o potravinové intoleranci výživová poradkyně Nikola van Waardenburg

28.07.2021

Potravinová intolerance dokáže člověka pořádně potrápit a ztížit mu život. Její projevy ale lidé často ignorují a podceňují.

Číst celý článek

Háňa s Vérou z blogu Peaches: Za nejzásadnější považujeme znalost fungování ženského těla a cykličnosti

07.05.2021

Nesoustředěnost, náladovost, zhoršení akné, paranoia, únava, nespavost, úzkost, plačtivost, bolest svalů a zad. I to všechno mohou být příznaky PMS neboli premenstruačního syndromu, který se u žen objevuje přibližně v posledním týdnu před menstruací. Studie odhadují, že nějakou formu PMS zažívá až 20 – 40 % všech žen. O svůj pohled na tuto problematiku, zkušenosti […]

Číst celý článek

„Dech s naším rozpoložením dělá velké zázraky,“ upozorňuje jogínka Petra Kozejová

24.02.2021

Petra Kozejová je jogínka, sportovkyně a ambassadorka Blendea produktů. V dnešním rozhovoru jsme ji trošku vyzpovídali. Dozvěděli jsme se, jaké byly její začátky s jógou, jaké jsou její zdravé návyky a kde čerpá inspiraci. Pohodlně se usaďte, jdeme na to 🙂

Číst celý článek

„Pokud chceme mít hezké vztahy, nejdůležitější je rozvíjet vztah k sobě,“ motivuje koučka Dagmar Kožinová

10.02.2021

Každý z nás si jistě prošel vztahem, který nebyl úplně stoprocentní a nepovedl se tak, jak jsme si představovali. Rozchody a jiná zklamání mohou zanechat hluboké šrámy a ovlivnit nás více, než bychom chtěli nebo vůbec čekali. Usoudili jsme proto, že k tomuto tématu by bylo nejlepší přizvat si odborníka. Oslovili jsme lektorku a životní […]

Číst celý článek

„Padlo tabu, že jít k psychologovi rovná se být blázen,“ ujisťuje zakladatelka Soulmio.com Simona Zábržová

07.10.2020

Zakladatelka Soulmio.com Simona Zábržová mluví o tom, zda se české firmy starají o psychickou pohodu svých zaměstnanců, jaké psychické problémy sebou nese dnešní uspěchaná doba zaměřená na výkon a poradí, co dělat doma pro každodenní psychohygienu.

Číst celý článek

„22 kilogramů šlo dolů a cítím se dobře,“ pochvaluje si změnu životosprávy zákaznice Aneta

30.09.2020

Mladá maminka Aneta je naše spokojená zákaznice. Popisuje zdravotní problémy, které ji trápily a změny v životosprávě, díky kterým se komplikací zbavila. Aneta užívá Blendea SUPERGREENS a popisuje, jak přesně jí zelená směs pomohla.

Číst celý článek

„Zadýchal jsem se i u vázání tkaniček,“ rozhovor se zakladatelem značky Blendea Petrem Chodelkou, MSc.

13.05.2020

My v týmu Blendea nechceme působit pouze jako anonymní prodejci doplňků výživy. O zdravé stravě píšeme a mluvíme pořád, a proto jsme se rozhodli naše stravovací návyky, které ale nejsou vždy úplně ukázkové, sepsat veřejně v sérii rozhovorů s námi. Ve 2. díle odpovídá zakladatel značky Blendea Peter Chodelka, MSc., který razí cestu zdravé stravy, ale […]

Číst celý článek

„Ak si chcete uľahčiť pôst, detox či diétu, odporúčam začať v deň splnu,“ radí Alexandra Kováčová

20.11.2019

Přerušovaný půst se těší čím dál větší pozornosti a lidé od něj mají velká očekávání.  Na prvním místě je snaha očistit organismus, zvýšit energii i imunitu, a dokonce podpořit hubnutí.  Pro ty, kteří se na plný nebo přerušovaný půst teprve chystáte, jsem sepsala dnešní rozhovor s Alexandrou Kováčovou, na Instagramu známou jako @CrazySexyFunTraveler.  S půstem […]

Číst celý článek

„Je to poprvé, co nedělám něco podobného pro hubnutí, ale pro své zdraví,“ rozhovor se Símou Dočkalovou o detoxu na štávách

13.11.2019

Simona Dočkalová je ambassadorkou značky Blendea. V dnešním rozhovoru ale budeme rozebírat její očistnou kůru na zeleninových a ovocných šťávách, kterou nedávno absolvovala.  Jak dlouho detox držela, jaké výsledky díky němu dosáhla, zda se jí povedlo zhubnout, co pro ni bylo nejtěžší a zda se ke šťávám ještě někdy vrátí se dozvíte v dnešním milém […]

Číst celý článek

„Díky zdravotním problémům bych nebyla tam, kde jsem“, rozhovor s Barčou Millerovou

22.10.2019

Vyzpovídala jsem Barču Millerovou, mladou studentku, která by svým zdravím a zodpovědným přístupem k životu mohla inspirovat nejednoho dospěláka. Usměvavá a pozitivní Barča se také pochválila, jak ji Blendea SUPERGREENS pomohla s kvalitou pleti a trávením.

Číst celý článek

Soubory cookie používáme pro správné fungování naší stránky, přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a pro analýzu návštěvnosti. Informace o používání naší stránky také sdílíme s našimi sociálními médii, reklamními a analytickými partnery.