• Domov
 • Recepty
 • Blog
 • Bestseller SUPERGREENS hlásí nové svěží příchutě: lesní směs, mango, hruška, višeň a švestka 😍

Bestseller SUPERGREENS hlásí nové svěží příchutě: lesní směs, mango, hruška, višeň a švestka 😍

Co jste po nás chtěli, to jsme pro vás vyrobili!

A pokud jste náhodou nechtěli nic, i tak budete příjemně překvapení.

O co jde?

supergreens, nové příchutě

V dotaznících jsme se vás ptali, v jakých nových příchutích byste uvítali zelenou směs superpotravin Blendea SUPERGREENS. Jelikož je každé zákaznické přání naším rozkazem, nové příchutě jsou již v prodeji 🫡

Jinak se kromě obalu nezměnilo nic a směs SUPERGREENS je pořád stejně účinná, prospěšná a neméně oblíbená jako doposud.

Pokud SUPERGREENS zatím nedejbože neznáte, račte se seznámit, prosím 😊

Chceme, aby směs SUPERGREENS zachutnala úplně každému

Proto jsme vytvořili nové příchutě, abyste si všichni našli tu nejchutnější pro vás. Někteří zákazníci si totiž i přes všechny prospěšné účinky nedovedli zvyknout na původní chuť podobnou trávě a to ani přes špetku svěží máty 🥲

Pamatujete si historii zelené směsi Blendea SUPERGREENS, potažmo celé značky Blendea? V době jejího uvedení na trh šlo doslova o „boom“ na poli zelených superpotravin. Mátovou SUPERGREENS jsme delší dobu nijak neměnili, protože s ní byli zákazníci i přes zemitou chuť dokonale spokojení. Na tak úspěšném produktu jsme neměli důvod cokoliv měnit, protože jak se říká „nehas, co tě nepálí„.

Chutě a potřeby zákazníků se ale mění, takže beze změn nezůstala ani SUPERGREENS. Nové příchutě zrcadlí to, co jste po nás sami chtěli, vážení zákazníci 🙂

Cože je to ta zelená směs superpotravin Blendea SUPERGREENS?

Blendea SUPERGREENS je směs 4 zelených superpotravin v ukázkové BIO kvalitě, konkrétně zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny.

Z mnoha zdravotních a výživových účinků vybírám ty, které nám zákazníci hlásí úplně nejčastěji:

 • podpora energie,
 • snížení únavy,
 • posílení imunity,
 • zlepšení stavu pleti a pomoc s akné,
 • lepší trávení a uklidnění žaludku,
 • zmírnění pocitů nafouklého břicha,
 • pravidelné vyprazdňování,
 • úleva od menstruačních bolestí.

Kromě účinků si zákazníci pochvalují také chuť, dobrou rozpustnost, jednoduché užívání a možnost různě se směsí experimentovat ve zdravých nápojích i receptech.

Nové příchutě mají složení navlas stejné, pouze s rozdílem použitého přírodního aroma. Všechna spokojená hodnocení najdete v recenzích a zkušenostech na stránce nebo na portálu Heuréka.

Aktuálně platí časově omezená akce 1 + 1 balení ZDARMA na všechny příchutě.

příchutě supergreens
Klikněte na tlačítko a čtěte podrobně se o všech účincích. Přes stejnou stránku si můžete směs také objednat. Na pravé straně najdete výběr konkrétní příchutě a balíček si můžete nakombinovat. Doručujeme do 48 hodin.

V čem je rozdíl?

Směsi SUPERGREENS obsahují stejné složení zelených superpotravin, pouze s rozdílem v příchuti.

Nové SUPERGREENS dochucujeme přírodními aromaty. Nejsou to tedy žádné syntetické látky, které by bylo podle zákona nutné označovat Éčky. Přírodní aromata jsou získávány z přírodních látek a tedy v našem případě ze skutečných plodin.

Chuť nových SUPERGREENS je přirozeně nasládlá díky slazení stevioglykosidy. To jsou přírodní sladidla získaná z listů Stévie sladké. Toto sladidlo je vhodné i pro diabetiky, kteří se mezi našimi zákazníky objevují poměrně běžně. Celkovou chuť směsi zlepšuje regulátor kyselosti kyselina citronová.

Směsi SUPERGREENS neobsahují žádná umělá (syntetická) ochucovadla, aromata ani konzervační látky. Právě díky tomu můžeme hrdě používat označení BIO potravina. Rovněž obsažený zelený ječmen, mladá pšenice, chlorella a spirulina dodržují všechny podmínky na BIO potravinu.

Klasická mátová příchuť je už out?

Prodej klasické mátové SUPERGREENS pořád pokračuje. Proč by taky ne, když jde o náš naprostý bestseller a to již od její uvedení na trh v roce 2016. Mátová SUPERGREENS si ale zasloužila své chutné sestřičky, aby se na skladě ani u vás ve spíži necítila tak sama 🙂

Jelikož jsem za ta léta četl nejednu reakci, že „ta SUPERGREENS je taková nějaká divně trávová„, nemohli jsme se o zájem těchto s původní chutí nepříliš spokojených zákazníků obrat. Nové SUPERGREENS jsou zde přesně pro ně.

Pokud jste na mátovou verzi zvyklí, poznejte zase něco nového a přidejte ke svému zdravému zvyku nové svěží chutě.

🍃 Kdo preferuje čisté přírodní chutě, ocení klasickou mátovou SUPERGREENS.

🍒 Komu travnatá chuť zelených superpotravin příliš neseděla, tomu zachutnají nové přírodní ovocné příchutě.

Nové příchutě, nový obal

Původní obal byl ze 3 materiálů a to z papírového kelímku, plastového víčka a ochranného hliníkového víčka. Víme, že naši zákazníci chtějí recyklovat a mít udržitelnější spotřebu. Nemyslím si ale, že se někdo trápil a rozmontovával obal „na součástky“, které by recykloval samostatně.

Obaly nových SUPERGREENS stačí hodit do žluté popelnice na plast a je vystaráno

Jako bonus jsme přidali šroubovací víčko, takže se již nikomu nestane, že by se mu po otevření z kelímku prášilo. Cílem bylo i jednodušší dávkování a čistota 👍

Proč tedy zcela určitě vyzkoušet nové příchutě SUPERGREENS?

 • Výborně chutnají i bez dalšího dochucení. Přírodní aromata totiž maskují přirozenou „trávovou“ chuť zelených superpotravin.
 • Mají ty samé prospěšné účinky jako původní mátová SUPERGREENS.
 • Splňují přísné podmínky pro označení BIO potravina.
 • Jsou ochuceny pouze přírodními aromaty získávanými z plodů a doslazeny sladidlem z listů Stévie sladké.
 • Jsou vhodné i pro diabetiky.
 • Můžete si vymyslet spoustu nových chutných nápojů nebo receptů podle toho, co si do směsi rádi přidáváte. Pokud směs neznáte, inspirujte se recepty z našeho blogu.
 • Díky šroubovacímu uzávěru nic nepráší, takže dávkování je čistější a jednodušší.
 • Jsou ekologičtější, protože celý obal je plastový a stačí jej vyhodit do žluté popelnice na tříděný plastový odpad.
 • Aktuálně platí časově omezená akce 1 + 1 balení ZDARMA na všechny příchutě.
 • Produkty Blendea právem patří do zdravé životosprávy. Rozšiřte řady našich spokojených zákazníků, prosím 😉

Pokud vás zajímají účinky nebo nové příchutě směsi SUPERGREENS, zeptejte se v komentáři pod článkem, pište mail na info@blendea.cz nebo volejte Kryštofovi na zákaznickou linku +420 608 255 816. Odpovídáme během pracovních dnů mezi 08:00 – 17:00 hod.

autor

Lukáš Chládek

Ve firmě eMarkest, s.r.o. jsem začal jako prodejce, a právě to mě dovedlo k podrobnému studiu našich výrobků, a hlavně jejich účinků. Jako redaktor blogu Blendea Vám podrobně představím naše produkty. V článcích vysvětlím všechny pozitivní účinky složek produktů Blendea. Podíváme se i na nejčastější zdravotní komplikace, které naše zákazníky trápí, jejich příčiny a projevy. Poradíme, jak se jich nejrychleji zbavit. Kdykoliv mi můžete napsat na chladek.emarkest@gmail.com. Odpovídám během pracovních dnů mezi 09:00 až 18:00. Děkuji, že čtete náš blog a nakupujete u nás. Přeji Vám krásný den a pevné zdraví :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kdo hodně čte, hodně se dozví 🙂

Čtěte další užitečné články

Shilajit: Zdraví prospěšná pryskyřice? Jak se jí a co dělá? 🪨

14.05.2024

Shilajit je přírodní látka rostlinného původu s různými zdravotními účinky. Je to pryskyřice a tedy lepkavá, tmavá hmota podobná dehtu nebo syrové ropě, která se v přirozené formě vyskytuje různě po světě. Historicky nejvyšší oblibu si získala v tradiční ajurvédské a tedy původní indické medicíně. V článku jmenuji aktuálně dostupné důkazy o zdravotních účincích shilajitu, […]

Číst celý článek

Co je v doplňku lepší, extrakt nebo prášek ze sušené rostliny?

25.04.2024

Věčné téma a jeden z prvních požadavků na složení doplňků stravy: Užívat doplňky s extrakty z rostlin nebo sušené prášky či práškové směsi z celých surovin? Každá forma doplňků má své plusy i mínusy. Jelikož v Blendea vyrábíme několik doplňků v obou formách, vysvětleme si, pro koho je která vhodná a proč.

Číst celý článek

Rozmarýnový olej: Na vlasy jako stvořený 👩🏼

21.03.2024

Výraz Rozmarýnový olej na vlasy hledá na českém internetu přes 6000 lidí měsíčně (!!). Jelikož rozmarýnový olej nově přidáváme do vlasového séra pod značkou Blendea, opět jsem si sedl nad odborné zdroje a hledal v nich důkazy jak rozmarýnový olej působí na růst a kvalitu vlasů a jakou roli hraje v prevenci před jejich vypadáváním. […]

Číst celý článek

Atopický ekzém jako důsledek mikrobiální dysbiózy. Jak souvisejí a co jíst? 🤔

12.03.2024

O příčinách vzniku atopického ekzému a metodách, jak jej zklidnit svépomocí jsem již obsáhlý článek psal nedávno. Na svět ale přicházejí pořád nové vědecké studie, které míru závažnosti a úlevu od atopického ekzému spojují se zdravím střev a tím, co přesně jíme. Důležité je zde zdraví střevní mikrobioty a optimální stav toho, co vědci nazývají […]

Číst celý článek

Vaginální mykóza: Příčiny a protikvasinková dieta, která vás zbaví infekce 🍄

22.02.2024

Vaginální mykóza je bezesporu nepříjemný a rizikový intimní problém způsobený vaginální kvasinkovou infekcí. Příznaky jsou vesměs nepříjemné a postiženou omezují v denních návycích i hygieně. Mykóza se projevuje pálením, podrážděním, zarudnutím a svěděním kůže kolem pochvy, zároveň může měnit vlastnosti poševního výtoku. Kromě toho, že postižená zažívá značně nepříjemné pocity a nemá jistotu v tom, […]

Číst celý článek

Detoxikace organismu pohledem nutričního speciality: Je detox vůbec správný?

01.02.2024

S příchodem nového roku přichází i různá novoroční předsevzetí. Jedním z nejčastějších je „očista“ a detoxikace organismu, abychom vcházeli do nového roku s tzv. „čistým štítem“. Je to ale skutečně zapotřebí? Potřebuje naše tělo skutečně detoxikační programy? Na to se podíváme v článku, který pro Vás napsala nutriční specialistka Mgr. Kristýna Kubíková. 

Číst celý článek

Steatóza jater (ztučnění) nesouvisí pouze s alkoholem. Co dělat, aby játra „zhubla“?

04.01.2024

Steatóza jater označuje nežádoucí a rizikový stav, kdy se v játrech nahromadí nadbytečné množství tuku (nad 5 % hmotnosti jater). Hlavním rizikovým faktorem ztučnění jater jsou různé metabolické stavy a tedy procesy proměny, které se v játrech odehrávají. Steatózu může vyvolat i nadměrné pití alkoholu a, co si budem, v Česku je alkohol velmi častou […]

Číst celý článek

Jak mít o svátcích v pohodě trávení?

30.11.2023

„Já si o svátcích jím co chci!“ řekl nejeden svátečník, kterého pak bolel žaludek a břicho se mu nafukovalo až do Tří králů. „Já o svátcích držím zásadně dietu!“ řekl si druhý a pak u sváteční tabule záviděl, jak si ostatní přidávají salátku, než se jim dosmaží třetí kapří podkovička a zatím si přicinkávali druhým […]

Číst celý článek

Reflux: Co dělat, když se obsah žaludku vrací přes jícen a proč se to děje?

25.11.2023

Reflux, v lékařském slovníku gastroezofageální reflux, v lidské řeči reflux jícnu nebo kyselý reflux označuje častou poruchu, kdy se natrávená potrava a žaludeční šťávy vracejí zpět do jícnu. Jícen je trubice spojující hltan s žaludkem. Reflux vyvolává nepříjemné pálení žáhy, krkání, pocity překyselení, tíhy, tlaku a bolesti na hrudi a někdy až zvracení. Mnozí lidé […]

Číst celý článek

Příběh vzniku značky Blendea: Jak to celé začalo?

06.11.2023

Znáte takové ty šťastné a obdivuhodné příběhy, kdy jeden člověk dostane skvělý nápad, zrealizuje ho, úspěšně proslaví a lidé se jdou utlouct, aby si mohli výrobek koupit taky? Příběhy, které končí někde na pláži na Bali, kde se pak onen šikovný člověk vyvaluje a postuje na sítě záviděníhodné fotky? Podobný, ne-li stejný je i příběh […]

Číst celý článek