• Domov
  • Recepty
  • Rozhovory
  • „Okolí mi tipuje tak o 10 let méně,“ rozhovor se spokojenou zákaznicí Andy Jankovskou

„Okolí mi tipuje tak o 10 let méně,“ rozhovor se spokojenou zákaznicí Andy Jankovskou

Zákaznice Andy a její instagramový profil @andysjankovska nás bohatě a pravidelně zásobuje nášupem zdravých Instastories, které vždy velmi rádi sdílíme jako inspiraci i pro ostatní. Nedalo mi to a Andy jsem vyzpovídala do detailu. Zajímalo mě, proč má Blendeu tak moc ráda a v čem ji konkrétně pomohla. Pokud trpíte na občasné bolesti hlavy a sem tam si lupnete Ibalgin, rozhovor je pro vás to pravé k dnešnímu kafíčku :)

Zákaznice Andy a její instagramový profil @andysjankovska nás bohatě a pravidelně zásobuje nášupem zdravých Instastories, které vždy velmi rádi sdílíme jako inspiraci i pro ostatní.

Nedalo mi to a Andy jsem vyzpovídala do detailu. Zajímalo mě, proč má Blendeu tak moc ráda a v čem ji konkrétně pomohla. Pokud trpíte na občasné bolesti hlavy a sem tam si lupnete Ibalgin, rozhovor je pro vás to pravé k dnešnímu kafíčku 🙂

Andy Jankovská

 

Andy, představíte se?
Květča Bezuchová, redaktorka a šéfová marketingu Blendea.cz
Jmenuji se Andrea Jankovská a je mi 33 let. Bydlím v Hostivici nedaleko od Prahy.

Pracuji jako kadeřnice, moje povolání mě baví, ale jelikož jsem aktivní člověk, mám i mimo práci spoustu zálib. Mezi ně patří sport, nejraději chodím se svými dvěma pejsky do lesa na dlouhé procházky, trénuji s nimi psí triky, ráda cvíčím, jezdím na inline bruslích, ale miluju i fotografování přírody a zvířat.

Mezi mé velké záliby také patří pečení a příprava dezertů což se ale poslední rok snažím dělat ve zdravějších variantách. A v neposlední řadě mě velmi baví nakupování a móda 🙂

Andy Jankovská, spokojená zákaznice

 

S jakou motivací jste si pořídila své první Blendea balení?
Abych řekla pravdu moc jsem od toho nejdříve nečekala, i z toho důvodu, že už mě jiné preparáty zklamaly, ale říkala jsem si, že když to nezkusím, tak nezjistím, zda to pomůže. A upřímně lituji, že jsem Blendeu neobjevila už dříve.

 

Trápily Vás před užíváním nějaké zdravotní potíže?
Jee těch bylo 🙂 Nejvíc mě trápila častá únava, bolesti hlavy a migrény, špatná pleť, padání vlasů, velmi špatné trávení a zácpa. 

Andy Jankovská s pejsky

 

Řešila jste to také odborníkem? Zkoušela jste nějakou léčbu či jiné doplňky stravy?
Zkoušela jsem na padání vlasů methionin a vitamin C. Na trávení a pleť jsme zkoušela psyllium, ale téměř bez výsledku.

Co se týče bolesti hlavy, vždycky jsem slupla Ibalgin a tento zdravotní problém neustále odsouvala a říkala si, že ostatní to mají taky a je to vlastně docela normální…

 

Změnilo se něco po pravidelném užívání SUPERGREENS?
Ano změnilo se toho hodně a samozřejmě k lepšímu 🙂 Už po týdnu se viditelně zlepšilo trávení a únava, bolest hlavy se také objevovala čím dál méně a po čase mi i přestaly padat vlasy a zlepšily se mi nehty a pleť.

Také jsem po měsíci užívání asi 2 kila zhubla. Asi to bude znít divně, ale přijde mi, jako bych úplně omládla. I okolí mi tipuje tak o 10 let méně.

Blendea účinky

 

Jak dlouho Vám vydrží v průměru jedno balení SUPERGREENS?
Jedno balení mám cca na 6 týdnů, což mi přijde super.

 

Jak dlouho zelenou směs užíváte a po jaké době se objevil nějaký první efekt?
Blendeu SG už užívám 1 rok a první efekt se dostavil už po tom prvním týdnu.

Nicméně největší efekt jsem pocítila po prvním měsíci.

 

Užíváte i SUPERPROTEIN Blendea? Pokud ano, co na něm oceňujete?
Ano nedávno jsem ho začala užívat po fyzické aktivitě a ocenuji, že mi z něj není těžko od žaludku jako po klasických živočišných proteinech.

Navíc jsem teď přestala pít kravské mléko, které mi taktéž nedělá dobře.

Blendea SUPERPROTEIN ukaž složení

 

Jak Blendeu užíváte nejraději? Prozradíte nám nějaký oblíbený recept?
Blendeu si dávám nejčastěji do směsi pomerančového džusu s vodou, ale když mám více času, připravím si ovocné smoothie a míchám ji do něj.

Můj nejoblíbenější recept na smoothie je rozmixovat jahody s banánem a mandlovým mlékem 🙂

 

Co byste vzkázala našim budoucím zákazníkům, kteří se o pořízení balení rozhodují?
Aby neváhali a Blendeu vyzkoušeli, protože kdo nic nezkusí nic nezíská.

V tomto případě to platí dvojnásob. Už jsem přesvědčila několik lidí ke koupi a nikdo toho zatím nelitoval.

Andy Jankovská a recept na waffle

 

Sledujete některého z našich ambasadorů na Instagramu? Baví Vás náš Instagram?
Ano sleduji Simču Dočkalovou a Gabču Pospíšilovou, mám moc ráda jejich pozitivní energii.

Váš Blendea Instagram je bezvadný, máte hezké fotky a velmi mě baví i Vaše recepty.

 

Kdo je pro vás inspirací?
Momentálně je mým největším vzorem blogerka a youtuberka Petruška Elbová, která žije zdravým životním stylem a energie z ní doslova sálá.

Andy Jankovská, recept na dort

 

Prozradíte nám na závěr nějaké Vaše životní heslo nebo motto, kterým se řídíte?
„Užívej si každý den tak jako by měl být tvůj poslední.“

 

Květa Bezuchová

Máte i vy svůj příběh, o který se chcete podělit? Máte reálnou zkušenost s našimi produkty? Napište mi na kveta@blendea.cz a pojďme to předat dalším zákazníkům v podobě rozhovoru. Odměna vás nemine 🙂

 

[table “5” not found /]

 

autor

Květa Bezuchová

Baví mě sepisovat poznatky do užitečných článků a rozhovorů, které mají přidanou hodnotu. S mým tělem budu až do konce života, a tak mi rozhodně není lhostejné, čím ho vyživuji. Základ informací jsem načerpala z kurzu pro výživové poradce zakončený certifikační zkouškou MŠMT. Mám ráda inspiraci, která je všude kolem v podobě zajímavých životních příběhů a ráda tyto zkušenosti sepisuji a předávám lidem v podobě inspirativních rozhovorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kdo hodně čte, hodně se dozví 🙂

Čtěte další užitečné články

Detoxikace organismu pohledem nutričního speciality: Je detox vůbec správný?

01.02.2024

S příchodem nového roku přichází i různá novoroční předsevzetí. Jedním z nejčastějších je „očista“ a detoxikace organismu, abychom vcházeli do nového roku s tzv. „čistým štítem“. Je to ale skutečně zapotřebí? Potřebuje naše tělo skutečně detoxikační programy? Na to se podíváme v článku, který pro Vás napsala nutriční specialistka Mgr. Kristýna Kubíková. 

Číst celý článek

Jak mi funkční houby doslova změnily život (zkušenost mladé maminky Niky)

11.10.2022

Před pár lety jsem byla na nějakém mém pomyslném životním dně, kde se mi nedařilo a vše se mi hroutilo. Hodinu před státnicemi se se mnou po šesti letech rozešel přes sms bývalý přítel. Nejen že proběhl rozchod, ale ke státnicím jsem v tom stavu nedošla, a tak jsem se “nemohla” a hlavně nechtěla vracet […]

Číst celý článek

„Největším nebezpečím jsme my sami,“ říká o potravinové intoleranci výživová poradkyně Nikola van Waardenburg

28.07.2021

Potravinová intolerance dokáže člověka pořádně potrápit a ztížit mu život. Její projevy ale lidé často ignorují a podceňují.

Číst celý článek

Háňa s Vérou z blogu Peaches: Za nejzásadnější považujeme znalost fungování ženského těla a cykličnosti

07.05.2021

Nesoustředěnost, náladovost, zhoršení akné, paranoia, únava, nespavost, úzkost, plačtivost, bolest svalů a zad. I to všechno mohou být příznaky PMS neboli premenstruačního syndromu, který se u žen objevuje přibližně v posledním týdnu před menstruací. Studie odhadují, že nějakou formu PMS zažívá až 20 – 40 % všech žen. O svůj pohled na tuto problematiku, zkušenosti […]

Číst celý článek

„Dech s naším rozpoložením dělá velké zázraky,“ upozorňuje jogínka Petra Kozejová

24.02.2021

Petra Kozejová je jogínka, sportovkyně a ambassadorka Blendea produktů. V dnešním rozhovoru jsme ji trošku vyzpovídali. Dozvěděli jsme se, jaké byly její začátky s jógou, jaké jsou její zdravé návyky a kde čerpá inspiraci. Pohodlně se usaďte, jdeme na to 🙂

Číst celý článek

„Pokud chceme mít hezké vztahy, nejdůležitější je rozvíjet vztah k sobě,“ motivuje koučka Dagmar Kožinová

10.02.2021

Každý z nás si jistě prošel vztahem, který nebyl úplně stoprocentní a nepovedl se tak, jak jsme si představovali. Rozchody a jiná zklamání mohou zanechat hluboké šrámy a ovlivnit nás více, než bychom chtěli nebo vůbec čekali. Usoudili jsme proto, že k tomuto tématu by bylo nejlepší přizvat si odborníka. Oslovili jsme lektorku a životní […]

Číst celý článek

„Padlo tabu, že jít k psychologovi rovná se být blázen,“ ujisťuje zakladatelka Soulmio.com Simona Zábržová

07.10.2020

Zakladatelka Soulmio.com Simona Zábržová mluví o tom, zda se české firmy starají o psychickou pohodu svých zaměstnanců, jaké psychické problémy sebou nese dnešní uspěchaná doba zaměřená na výkon a poradí, co dělat doma pro každodenní psychohygienu.

Číst celý článek

„22 kilogramů šlo dolů a cítím se dobře,“ pochvaluje si změnu životosprávy zákaznice Aneta

30.09.2020

Mladá maminka Aneta je naše spokojená zákaznice. Popisuje zdravotní problémy, které ji trápily a změny v životosprávě, díky kterým se komplikací zbavila. Aneta užívá Blendea SUPERGREENS a popisuje, jak přesně jí zelená směs pomohla.

Číst celý článek

„Zadýchal jsem se i u vázání tkaniček,“ rozhovor se zakladatelem značky Blendea Petrem Chodelkou, MSc.

13.05.2020

My v týmu Blendea nechceme působit pouze jako anonymní prodejci doplňků výživy. O zdravé stravě píšeme a mluvíme pořád, a proto jsme se rozhodli naše stravovací návyky, které ale nejsou vždy úplně ukázkové, sepsat veřejně v sérii rozhovorů s námi. Ve 2. díle odpovídá zakladatel značky Blendea Peter Chodelka, MSc., který razí cestu zdravé stravy, ale […]

Číst celý článek

„Ak si chcete uľahčiť pôst, detox či diétu, odporúčam začať v deň splnu,“ radí Alexandra Kováčová

20.11.2019

Přerušovaný půst se těší čím dál větší pozornosti a lidé od něj mají velká očekávání.  Na prvním místě je snaha očistit organismus, zvýšit energii i imunitu, a dokonce podpořit hubnutí.  Pro ty, kteří se na plný nebo přerušovaný půst teprve chystáte, jsem sepsala dnešní rozhovor s Alexandrou Kováčovou, na Instagramu známou jako @CrazySexyFunTraveler.  S půstem […]

Číst celý článek

Na tento recept byl použit produkt - Supergreens Originál Máta 90 g