• Domov
 • Recepty
 • Rozhovory
 • “Blendea je ideální směs všeho, co potřebuji.” – rozhovor se zákaznicí Pavlínou Langovou

“Blendea je ideální směs všeho, co potřebuji.” – rozhovor se zákaznicí Pavlínou Langovou

Vždy nás velmi potěší, když si čteme Vaše zkušenosti a názory na Blendeu SUPERGREENS. Všimli jste si toho? Vašich názorů je plný internet. Píšete nám na Facebooku i přímo na e-shopu. Děkujeme za každou zmínku o našem životabudiči.O to více nás baví, když některá ze zákaznic je ochotná nám upřímně odpovědět na několik otázek týkající se užívání Blendey.

Vždy nás velmi potěší, když si čteme Vaše zkušenosti a názory na Blendeu SUPERGREENS. Všimli jste si toho? Vašich názorů je plný internet. Píšete nám na Facebooku i přímo na e-shopu. Děkujeme za každou zmínku o našem životabudiči.

O to více nás baví, když některá ze zákaznic je ochotná nám upřímně odpovědět na několik otázek týkající se užívání Blendey.

Dávněji jsme si dali za cíl více poznat naše zákazníky, pamatujete? Na našem blogu jste si mohli přečíst třeba o paní Daniele, která Blendeu pije pravidelně jako prevenci před onemocněním.

Aby to bylo fér, začali jsme vám představovat také zákulisí značky Blendey. Zatím jsem vyzpovídala našehohlavu celého nápadu Petra, kouzelnici s grafikou Soničku nebo redaktora Blendea blogu Lukáše.

Dnes je na řadě zákaznice Pavlína. Proč mladá studentka užívá pravidelně Blendeu SUPERGREENS a v čem jí pomáhá? Přečtěte si krátký, ale výstižný rozhovor:

 

Pavlíno, řekněte nám něco o sobě  

Ahoj, mé jméno je Pavlína Langová a jsem studentkou VŠ. Studuji magisterský obor Hospodářská politika a správa, takže studium je momentálně mojí největší náplní. Kromě studia mě baví čtení, inline bruslení a procházky se psem.

 

Jak nejraději pijete Vaši denní dávku Blendea SUPERGREENS ?

Blendeu piju nejraději čistou a jen výjimečně si ji přidávám do smoothie.

 

Proč jste začala užívat výrobek Blendea?

Blendeu jsem začala užívat na doporučení kamarádky, je to ideální směs všeho, co potřebuji. Nemusím tak užívat každé zvlášť. A také je Blendea ve formě prášku, což považuji za velké plus.

 

Zaznamenala jste během pravidelného užívání nějaké změny?

Ano, Blendea dodává mému tělu energii a také mě zbavuje toxinů a zlepšuje mé trávení.

 

Zkoušela jste některý z našich smoothie receptů? Který Vám nejvíce zachutnal?

No vyzkoušela jsem kyselkavé smoothie z pomela a musím říct, že bylo velmi dobré.

TIP: Na blogu pro vás chystáme desítky receptů s Blendeou. Najděte svůj oblíbený

Smoothie z pomela

 

Jakou radu dáte čtenářům, kteří chtějí zlepšit zdravý životní styl? A jak ho zlepšujete Vy?

Určitě zařadit pohyb a samozřejmě pít Blendeu celoročně. Můj recept je pobyt na čerstvém vzduchu a každé ráno začít s Blendeou.

 

Sledujete naše sociální sítě?  Jaké příspěvky Vás nejvíce baví? Je něco, co Vám chybí?

Ano sleduji jak Facebook, tak Instagram. Nejvíce se mi líbí příspěvky s recepty na Instagramu. Hned budu muset vyzkoušet ty lívance 🙂

 

TIP: Bezlepkové lívance s Blendeou od Gábi v kuchyni

 

Je něco, o čem byste se chtěla s námi podělit?  

Možná jen o to, že Blendeu mohu doporučit všem, co ještě váhají.

 

Děkuji za pochvalu a rozhovor, Pavlíno 🙂

 

ČTĚTE TAKÉ: Další rozhovory se zákazníky i s členy Blendea týmu. 

Užíváte Blendeu pravidelně a dlouhodobě a chcete se s námi také podělit o své zkušenosti?

Neváhejte se ozvat a napište mi na e-mail kveta@blendea.cz. Budeme se těšit.

 

autor

  Květa Bezuchová

  Baví mě sepisovat poznatky do užitečných článků a rozhovorů, které mají přidanou hodnotu. S mým tělem budu až do konce života, a tak mi rozhodně není lhostejné, čím ho vyživuji. Základ informací jsem načerpala z kurzu pro výživové poradce zakončený certifikační zkouškou MŠMT. Mám ráda inspiraci, která je všude kolem v podobě zajímavých životních příběhů a ráda tyto zkušenosti sepisuji a předávám lidem v podobě inspirativních rozhovorů.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Kdo hodně čte, hodně se dozví 🙂

  Čtěte další užitečné články

  “Náš organismus nemůže být nikdy zcela vyčištěn,” rozhovor se specialiskami na výživu z NE HLADU

  09.07.2019

  Ing. Mgr. Veronika Pourová a Mgr. Andrea Jakešová jsou nutriční terapeutky a nutriční specialistky, které absolvovaly studium na 1. lékařské fakultě UK. Jsou členkami České asociace nutričních terapeutů a zakladatelkami nutriční poradny Ne hladu. Co se svými klienty nejčastěji řeší, co si myslí o jarním detoxu, přerušovaném půstu a jak se podle nich udržíte fit po celý […]

  Číst celej článek

  “Původně byl pro mě sport sprosté slovo,” rozhovor s lektorkou jógy Šárkou Simonidesovou

  23.05.2019

  Hormonální jógu a její benefity jsme vám přiblížili už v našem minulém úspěšném článku, četli jste? Proto mě těší, že vám mohu přinést hodnotný a velmi výživný rozhovor se Šárkou Simonidesovou. Šárka je certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues a současně i akreditovanou jógy, jin jógy a lektorkou školy pánevního dna. V poutavém […]

  Číst celej článek

  “Okolí mi tipuje tak o 10 let méně,” rozhovor se spokojenou zákaznicí Andy Jankovskou

  09.05.2019

  Zákaznice Andy a její instagramový profil @andysjankovska nás bohatě a pravidelně zásobuje nášupem zdravých Instastories, které vždy velmi rádi sdílíme jako inspiraci i pro ostatní. Nedalo mi to a Andy jsem vyzpovídala do detailu. Zajímalo mě, proč má Blendeu tak moc ráda a v čem ji konkrétně pomohla. Pokud trpíte na občasné bolesti hlavy a […]

  Číst celej článek

  “Jsem ráda, že jsem udělala první krok a tělu dopřála zelenou energii,” o účincích Blendey s Luckou

  23.04.2019

  Vždy nás potěší, když čteme chválu a pěkné zprávy od zákazníků. Častokrát nám píšete, jak se zlepšilo vaše trávení anebo máte po pravidelném užívání zelené směsi Blendea SUPERGREENS spoustu energie na rozdávání. Příběh zákaznice Lucky je rozhodně jiný. Velmi nás potěšilo, že se o něj rozhodla podělit v upřímném rozhovoru. Má totiž veselý konec 🙂

  Číst celej článek

  “Zdravie je vymoženosť dnešnej doby,” rozhovor s radikální a upřímnou koučkou Bagniari + pozvánka na BEZPLATNOU přednášku

  08.03.2019

  Káťa je radikální a upřímná výživová poradkyně, osobní trenérka a studentka aplikované kineziologie v jednom. Aktivně přednáší a učí širokou veřejnost, jak pracovat se svým tělem. Sama o sobě říká, že je nestranná a dělá to, co ji baví.

  Číst celej článek

  “Zelené superpotraviny do zdravého jídelníčku samozřejmě patří,” rozhovor se specialistkou Gabrielou Mádrovou

  14.02.2019

  Jak nahlíží nutriční specialistka Gabriela Mádrová na povánoční detox, jednorázové diety, zelené superpotraviny a proteiny jako doplněk stravy? Jak vám vlastně takový nutriční poradce může pomoci? Přečtěte si užitečný a zajímavý rozhovor.

  Číst celej článek

  “Cíle máme realizovat, ne o nich jenom snít,” rozhovor s poradkyní Kristýnkou Volfovou

  04.02.2019

  Kristýnka je odhodlaný člověk, který si jde tvrdě za vytouženým cílem. Ve svém mladém věku radí o generaci starším lidem, jak se stravovat a motivuje je k lepšímu a zdravějšímu JÁ. Ve volném čase natáčí videa pro svůj Youtube kanál, buduje komunitu na Instagramu a píše poezii. Týna je součástí naší #blendeafamily už od minulého […]

  Číst celej článek

  Jak zhubnout po novém roce díky stravě + ROZHOVOR s Evou Tóth

  22.01.2019

  Každý rok se na začátku ledna roztrhne pytel s články a tipy, které zaručují “zázračné” rychlé hubnutí. My vám zde ukážeme, že to jde i bez všelijakých složitostí a zhubnout se dá i rozumným způsobem. Pokud si kladete otázku, jak začít hubnout, pokračujte ve čtení.

  Číst celej článek

  “Cílem bylo vyhnout se nachlazení a podpořit zdravý vývoj miminka”, rozhovor s Evou Toth o užívání Blendey

  25.12.2018

  Užívání doplňků stravy během těhotenství a kojení stále vytváří různé otazníky a další otázky. Užívat či ne? Také dočtete, že Blendea není doporučena nastávajícím i kojícím maminkám, stejně jako většina jiných doplňků stravy. Přišlo mi zajímavé oslovit naši ambasadorku a výživovou poradkyni Evču Toth, která boří mýty. Celé těhotenství užívala naše produkty, cítí se báječně, […]

  Číst celej článek

  “Vznik knížky byl velký punk,” – rozhovor s blogerkou a kafeholičkou Veronikou Tázlerovou

  05.12.2018

  Přečtěte si motivační rozhovor s blogerkou Veronikou Tázlerovou, která se dokázala prokousat složitými situacemi v dětství, kdy už jako malá řešila váhu a hubnutí, začala zdravě a hlavně šťastně žít a nakonec si splnila i velký sen. Ze svého koníčku udělala část života, které se s láskou věnuje.

  Číst celej článek