• Domov
  • Recepty
  • Blog
  • Blendea SUPERCOFFEE je prostě „jiný kafe“. Řeknu vám proč.

Blendea SUPERCOFFEE je prostě „jiný kafe“. Řeknu vám proč.

Není žádným tajemstvím, že Blendea SUPERCOFFEE je aktuálně nejprodávanějším produktem, a tedy bestsellerem naší značky. Není se čemu divit, protože nás spokojení zákazníci "bombardují" pochvalnými zkušenostmi a skvělými recenzemi. Několik jich přikládám níže.

Pokud SUPERCOFFEE zatím ještě neznáte, rád bych vás seznámil s hlavními rozdíly mezi klasickou kávou a naší instantní, zdravější alternativou. Vyjmenuji prospěšné účinky, díky kterým se naše zdravé kafíčko pomalu zdomácnělo na vrchních příčkách prodejnosti.

Zdravá káva supercoffee s mlékem v rukách
Tak tohle je ona. Instantní kávová směs Blendea SUPERCOFFEE s funkčními houbami, vlákninou z kořene čekanky a cejlonskou skořicí.
blendea supercoffee
A takto vypadá dózička. SUPERCOFFEE je dostupná v gramáži 100 nebo 300 gramů (čisté lásky 🙂 )

SUPERCOFFEE eliminuje vše, co lidem na běžné kávě často překáží

My v týmu Blendea se snažíme „ušít“ všechny výrobky na míru zákaznickým potřebám a očekáváním. Dlouho jsme pracovali na tom, aby SUPERCOFFEE vynikla nad všemi ostatními instantními kávami a kávovými nápoji. Zákaznické ohlasy nás utvrzují v tom, že se nám to povedlo.

Není to pouze delikátní chuť a snížený obsah kofeinu, co SUPERCOFFEE odlišuje od šedého černého průměru. Obsahuje několik rostlinných složek, ze kterých každá má své zdravotní benefity. Pojďme si to shrnout, abyste si mohli utvořit vlastní názor:

Rodina Králova si pochvaluje, že SUPERCOFFEE působí dlouho, přičemž nezpůsobuje výkyvy energie

SUPERCOFFEE nedráždí a nezatěžuje žaludek

Káva mnohým lidem dráždí žaludek, kvůli čemu se jí mnozí vzdali. Shodně mluví o překyselení žaludku. Jelikož se ale málokdo chce vzdát povzbudivých účinků kofeinu, snížili jsme jeho obsah na 55 mg v jedné dávce, což je přibližně osmina bezpečné denní dávky. Snížený kofein žaludek tolik nedráždí.

Mezi další dráždidla patří i kyselina chlorogenová, které je v SUPERCOFFEE rovněž méně. Běžně totiž stimuluje produkci žaludečních kyselin, zvyšuje jejich pH a vyvolává pocit překyselení žaludku a pálení záhy.

Čeho je v ní naopak dostatek, je vláknina inulin z kořene čekanky. Vědecké důkazy potvrzují, že inulin i vláknina jako taková pomáhá zlepšit zdravé trávení, zmírňuje zácpu, a dokonce pomáhá zhubnout. Jedna dávka obsahuje 1,3 g inulinu.

Další významnou složkou je směs funkčních hub v BIO kvalitě, konkrétně reishi, chaga a hericium. Je vědecky potvrzeno, že tyto houby upravují střevní mikroflóru (mikrobiom) a podporují správné funkce žaludku i střev. Namísto podráždění a překyselení SUPERCOFFEE žaludek upokojí a podpoří jeho správné fungování.

Nezapomeňte, že žaludek může podráždit i mléko, cukr a další přísady. Pokud máte žaludek citlivější a nevíte, co přesně vám jej překyseluje, pijte SUPERCOFFEE čistou.

Pokud jí chcete jemnou a krémovou, nabízíme i rostlinný creamer z ovesného prášku.

káva Blendea SUPERCOFFEE, která nezatěžuje žaludek
Anna sice váhala, ale nakonec nelitovala jediné koruny
káva Blendea SUPERCOFFEE nedráždí žaludek
Že SUPERCOFFEE nedráždí žaludek potvrzuje i zákaznice Jana

SUPERCOFFEE přirozeně podporuje hubnutí a skvěle chutná

Ne každému běžná káva chutná. Pro někoho je příliš hořká nebo kyselá. Přesně z toho důvodu do kávy přidáváme příjemnou BIO cejlonskou skořici, která její chuť zjemňuje a z nenápadné šálky kafe dělá chutný dezert. Samozřejmě do ní nepřidáváme žádný cukr, takže neohrožuje vaši linii a díky inulinu bezpečně podpoří hubnutí.

Nasládlá chuť je výsledkem citlivě namíchaného složení, ve kterém dominuje cejlonská skořice. Věděli jste, že i skořice podporuje hubnutí? Stimuluje totiž metabolismus, redukuje negativní účinky potravin bohatých na tuky a snižuje chutě na sladké díky kontrole krevního cukru a minimalizaci výkyvů inzulinu. O významných rozdílech mezi kvalitnější cejlonskou skořicí a „klasickou“ čínskou Cassia skořicí jsme sepsali samostatný článek.

káva Blendea SUPERCOFFEE skvěle chutná
Další zákaznice je spokojená s chutí a potvrzuje, že přirozená chuť kávy není nijak silně zamaskovaná. Děkuji i za zajímavý recept 🙂

SUPERCOFFEE nabuzuje energii a podporuje soustředěnost

Ano, psal jsem, že má naše káva nižší obsah kofeinu. To ale neznamená, že by v ní kofein nebyl a neměla žádné stimulační účinky.

Běžné espresso má kolem 80 mg kofeinu, překapávaná káva klidně 160 mg na jeden šálek. I to je důvod, proč se lidé po běžné kávě cítí napjatí, nervózní, buší jim srdce a necítí se dobře. Kvůli tomu klesá jak schopnost soustředit se, tak pracovní či studijní výkon. Zdravý člověk by za den neměl přesáhnout množství 400 mg kofeinu.

Jedna porce SUPERCOFFEE (3,3 gramu) obsahuje pořád slušných 55 mg kofeinu, což je bezpečné a nezávadné množství. Jaký názor mají na stimulaci energie zákazníci? Všechny recenze najdete pod tímto odkazem na naší stránce nebo v hodnoceních reálných zákazníků na Heuréce.

káva Blendea SUPERCOFFEE stimuluje energii
Adrianě vyhovuje nakopnutí energie, navíc potvrzuje posílení imunity, kterou SUPERCOFFEE stimuluje díky funkčním houbám

SLYŠELI JSTE o aktuální akci 1+1 BALENÍ ZDARMA ke každé objednávce?

Můžete se buď zásobit na později nebo balení zdarma někomu darovat a pomoct mu najít lepší, zdravější a chutnější kávu. A to se vyplatí!

Balíček vám doručíme do 2 dnů, takže již pozítří můžete začít den zcela novým rituálem.
Složení kávy Blendea Supercoffee
Složení je tak čisté, že čistější snad ani být nemůže 🙂

Pro koho je SUPERCOFFEE vhodná?

Supercoffee káva na podporu koncentrace
K práci, ke studiu, na chuť nebo jako dárek. Každý má právo těžit ze zdravých benefitů SUPERCOFFEE.

Pokud jste zapálený kafíčkář, který si užívá pouze 100% arabicu či robustu, SUPERCOFFEE vaše potřeby a choutky pravděpodobně neuspokojí. Není tak chuťově výrazná ani silná jako klasické espresso či turek, protože jde o kávovinovou směs.

Hlavním cílem SUPERCOFFEE je ale dopřávat vám chutným a voňavým způsobem významné zdravotní benefity každý jeden den. Podívejte se na produktovou stránku, kde jmenujeme všechny zásadní účinky. Šanci by jí měl dát i zkušený milovník kávy, kterého trápí nějaký zdravotní problém, chce vyzkoušet nové alternativy nebo snížit vysoký příjem kofeinu. Naše kafe obsahuje 55 mg kofeinu v jedné šálce.

Pokud máte rádi instantní kávu nebo její obilninové náhrady, které si navíc dochucujete mlékem, cukrem či jinými pochutinami, nic se pro vás nezmění 🙂 SUPERCOFFEE vám bude díky cejlonské skořici chutnat, pomocí kofeinu vás nabije energií, díky funkčním houáam podpoří vaši imunitu, inulinem nastimuluje hubnutí i správné trávení a můžete s ní různě experimentovat.

káva Blendea SUPERCOFFEE a dostatečné dávkování
Zákaznici Hedvice bohatě stačil jeden šálek hned po ránu, další potřebu již neměla

Já už jsem si dnes svoje 2 kafíčka vypil a udělaly mi moc dobře. Jdete do toho se mnou?

Věřím, že ano, takže klikněte na tlačítko níže a objednejte si ji. Do 48 hodin je u vás, milí čtenáři 🙂

Předem děkuji za případnou objednávku. Zároveň vás ubezpečuji, že v případě nespokojenosti garantujeme vrácení peněz a kafíčko nám můžete kdykoliv poslat zpátky, i pokud bude otevřené. Přeji krásný den a vždy pevné zdraví. S pozdravem, Lukáš Chládek, autor článku a redaktor blogu Blendea.
autor

Lukáš Chládek

Ve firmě eMarkest, s.r.o. jsem začal jako prodejce, a právě to mě dovedlo k podrobnému studiu našich výrobků, a hlavně jejich účinků. Jako redaktor blogu Blendea Vám podrobně představím naše produkty. V článcích vysvětlím všechny pozitivní účinky složek produktů Blendea. Podíváme se i na nejčastější zdravotní komplikace, které naše zákazníky trápí, jejich příčiny a projevy. Poradíme, jak se jich nejrychleji zbavit. Kdykoliv mi můžete napsat na chladek.emarkest@gmail.com. Odpovídám během pracovních dnů mezi 09:00 až 18:00. Děkuji, že čtete náš blog a nakupujete u nás. Přeji Vám krásný den a pevné zdraví :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kdo hodně čte, hodně se dozví 🙂

Čtěte další užitečné články

Atopický ekzém: Najděte konkrétní spouštěč a vyhněte se mu 🚫

07.09.2023

Atopický ekzém (atopická dermatitida) je zdravotní stav způsobující suchou, svědící, olupující se a zanícenou pokožku. Atopický ekzém je velmi častý u novorozenců a dětí, ale trápí a znesnadňuje život i mnoha dospělým. Ekzém je většinou dlouhotrvající, a tedy chronické povahy. Navíc může často měnit intenzitu od téměř nepatrných svědivých flíčků až po velká zanícená a […]

Číst celý článek

Pískavice řecké seno: Cenná rostlinka pro podporu laktace s mnoha dalšími zdravotními benefity

31.08.2023

Pískavice řecké seno si dnes představíme hlavně díky její podpoře laktace, a tedy podpoře produkce mateřského mléka. Zároveň uvedu další zdravotní benefity pískavice a to na ženské i mužské zdraví. Pomáhá kontrolovat hladinu krevního cukru, cholesterolu a zvyšuje hladinu hormonu testosteronu. Některé účinky zatím nejsou potvrzené vědeckými studiemi, proto se zaměřím na ty, které již […]

Číst celý článek

Artritida: Zánětlivá nemoc kloubů, kvůli které dnes možná ani nevstanete z postele 😔

24.07.2023

Výraz artritida (lidově revma) hledá na českém internetu každý měsíc přes 4400 lidí, takže jde o rozšířený a době známý zdravotní problém pohybového aparátu, konkrétně jde o zánět kloubů. Lidi nejčastěji zajímá, proč artritida vzniká a jak se projevuje, jaké druhy artritidy známe, a samozřejmě jak zle artritidu léčit nebo aspoň zmírnit její bolestivé symptomy. […]

Číst celý článek

Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea): Krásná květinka pro podporu mentální výkonnosti a tělesné kondice 🧠💪

17.06.2023

Každý z času na čas potřebujeme mentální vzpruhu, která by podpořila naši soustředěnost, psychickou výkonnost, paměť, pozornost, a ideálně urychlila schopnost učit se. Obvykle sáhneme po kávě či jiném legálním stimulantu, protože jsou nejdostupnější. Existuje ale několik tradičních a rovněž dostupných bylin, které nám pomohou nakopnout duševní výkonnost aniž bychom si na nich vytvořili závislost. […]

Číst celý článek

Nedostatek hořčíku a negativní příznaky, které již možná pociťujete

15.06.2023

Nedostatek hořčíku má své jasné příznaky. Některých jste si na sobě již možná všimli, ale zatím netušíte, zda reálně trpíte nedostatkem. Proto vás navedu na určité „indice“, které mohou deficit prokazovat. V článku se nevěnuji nepostradatelnému významu hořčíku v těle. O něm se dočtete v lékařských a vědeckých zdrojích, na které v článku odkazuji. Hlavním […]

Číst celý článek

Jak zlepšit kvalitu spánku? (vaše nová spánková hygiena)

27.04.2023

Spánek je nezbytný pro každou živou bytost. O kvalitním spánku si mnozí bohužel můžeme „nechat jenom zdát“. To, jak a kolik spíme, má přímý vliv na regeneraci organismu, zdravotní kondici, tělesnou i mentální energii a v neposlední řadě i na náš vzhled. Jistě to znáte. Pokud se jednu-dvě noci dobře nevyspíte, jste bledí nebo naopak […]

Číst celý článek

Tribulus terrestris (Kotvičník zemní): Cenná soupiska potvrzených účinků i rizik

26.04.2023

Tribulus terrestris (česky Kotvičník zemní) vyvolává zvýšený zájem mužů, protože pomáhá stimulovat přirozenou tvorbu vlastního testosteronu. Pod značkou Blendea jsme začali prodávat kapsle s extraktem z tribulusu. Zajímavý je 40% obsah saponínů. V článku srozumitelně vysvětlím, jak tribulus pomáhá s hladinou testosteronu, a samozřejmě odkáži na výsledky vědeckých studií, které všechny informace potvrzují. Zmíním i […]

Číst celý článek

Nafouklé břicho a změny stravování, které vás jej zbaví

29.03.2023

Nafouklé břicho dnes řeším, protože zmírnění až odstranění pocitů nafouklého břicha hlásíte jako jeden z nejčastějších prospěšných účinků směsi Blendea SUPERGREENS. Výrobek zároveň doporučuji hned na úvod. Než článek dočtete, směs může být na cestě k vám 🙂 Do té doby ale vysvětlím, kvůli kterým příčinám se vlastně břicho nafukuje a jak se problému zbavit […]

Číst celý článek

Artyčok a extrakt z artyčoku: Potvrzené zdravotní účinky na játra, cukr, cholesterol a další

22.03.2023

Artyčok na pizzu patří! Ale to nás dnes zajímat nebude 🙂 Zajímat se budeme o zdravotní účinky artyčoku, a hlavně extraktu v doplňcích stravy, a tedy v tabletách a kapslích. Extrakt z artyčoku totiž přidáváme do nových kapslí Blendea se 400 mg extraktu v jedné. V článku vám vysvětlím, s čím vším vám může artyčok […]

Číst celý článek

Detoxikace jater: Odděluji fakta od mýtů. Co dělat, co nepomáhá a co je nemožné?

02.03.2023

Detoxikace jater je velice populární téma, zvlášť po zimě začátkem jara. Bohužel v této oblasti existuje více mýtů a dezinformací, než vědecky potvrzených, pravdivých a bezpečných informací. Skoro každá stránka se vás bude snažit přesvědčit, že díky detoxikaci jater se stanete téměř nesmrtelní a zbavíte se všech možných i nemožných nemocí. Není to pravda. Játra […]

Číst celý článek

Soubory cookie používáme pro správné fungování naší stránky, přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a pro analýzu návštěvnosti. Informace o používání naší stránky také sdílíme s našimi sociálními médii, reklamními a analytickými partnery.