“Jsem ráda, že jsem udělala první krok a tělu dopřála zelenou energii,” o účincích Blendey s Luckou

Lucka Nořinská o účincích Blendey

Baví mě sepisovat poznatky do užitečných článků a rozhovorů, které mají přidanou hodnotu. S mým tělem budu až do konce života, a tak mi rozhodně není lhostejné, čím ho vyživuji. Základ informací jsem načerpala z kurzu pro výživové poradce zakončený certifikační zkouškou MŠMT. Mám ráda inspiraci, která je všude kolem v podobě zajímavých životních příběhů a ráda tyto zkušenosti sepisuji a předávám lidem v podobě inspirativních rozhovorů.

Vždy nás potěší, když čteme chválu a pěkné zprávy od zákazníků. Častokrát nám píšete, jak se zlepšilo vaše trávení anebo máte po pravidelném užívání zelené směsi Blendea SUPERGREENS spoustu energie na rozdávání.

Příběh zákaznice Lucky je rozhodně jiný. Velmi nás potěšilo, že se o něj rozhodla podělit v upřímném rozhovoru. Má totiž veselý konec 🙂

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

🌱 Dneska mi přišel tento balíček od @blendea_cz a já za něj moc děkuji. Už se těším na první skleničku 🥤 ale také na to, jak zatočím s bacily a posílím svojí imunitu, která mě doslova opustila…🤕 Děkuji také @klukvzastere za rady 😉❤️🌱#blendea #blendea_cz #blendeavyzva

Příspěvek sdílený 😜 (@no_lucie),

 

Lucko, představíte se nám?
Květča Bezuchová, redaktorka a šéfová marketingu Blendea.cz
Jmenuji se Lucie Nořinská, je mi 28 let, bydlím pod Krušnými horami ve městě Litvínov. Studuji magisterský obor Veřejná správa na VŠFS  v Mostě. Předtím jsem studovala obor Právní asistent.

Pracuji jako finanční ředitelka v malé firmě, aktivně se věnuji politice. Mám loveckého psa, švýcarského honiče Tobiho, s kterým trávím všechen volný čas. Věnujeme se společně myslivosti, jezdím s ním na výstavy a také spolu sportujeme. Je mým nejlepším přítelem.

Ráda si zajdu zaplavat, zabruslit, občas se objevím i ve fitku. Ke štěstí nepotřebuji velké zázraky, stačí mi, když je hezky a můžu se jít projít do lesa, kde přijdu na jiné myšlenky a vyčistím si hlavu. Mám ráda zimu a sníh. Nejlepší dovolená je pro mě dovolená na chalupě kde nás obklopují lesy, louky, rybník a pole, stojí tam zkrátka čas a slovo problém a starost tam neexistují.

Lucie Nořinská, vážená zákaznice

Lucie Nořinská s pejskem

Lucka se svým pejskem Tobim

 

Jaké zdravotní problémy vás trápily v poslední době nejvíce?
Během posledního roku jsem trpěla na afty. Neudělal se mi jeden, dva, ale třeba dvacet aftů najednou. Byly to nesnesitelné bolesti.

Dále jsem trpěla bolesti hlavy a bez ibalginu jsem neopouštěla domov, co kdyby náhodu…

 

Jakým způsobem jste svůj problém zkoušela řešit?
Své zdravotní problémy jsem řešila s lékaři již na konci jara minulého roku, kdy jsem se začínala každé ráno probouzet s oteklou pusou, a začaly se mi dělat afty. Doktor mi napsal antibiotika a řekl, že to bude dobré. Aftů přibývalo, nemizely a bolesti se stupňovaly.

V létě bylo hrozné vedro, pamatujete? Nemohla jsem jíst, ale ani pít a skončila jsem dehydratovaná na pohotovosti. Tam jsem dostala infúzi, další antibiotika a jela jsem domů.

Začínala jsem mít pocit, že se aftů nikdy nezbavím. V lékárně jsem utrácela stovky korun za přípravky, na kterých bylo napsáno ,,na afty,, jen abych se zbavila bolesti, abych se mohla napít nebo alespoň trochu najíst. Bohužel nic nepomohlo. Jediné, co jsem jedla, byla zmrzlina a mražené hroznové víno, protože zmrzlá pusa je ne tak bolestivá pusa.

Přestala jsem chodit mezi lidi, protože každý pozdrav a každé promluvení znamenalo nesnesitelnou bolest. Vyčerpaná jsem šla znovu k lékaři, který mi napsal Herpesin. Řekl mi, že když tento lék zabírá lidem, co jsou HIV pozitivní, musí to zabrat i na afty.

Bohužel nic, znovu jsem trpěla, znovu jsem upadala do beznaděje. Na stupnici bolesti od 1 do 10 se moje bolest pohybovala na 9. Jednoho dne jsem se vzbudila a afty byly pryč, bylo to tuším někdy na začátku zimy.

Celá nadšená jsem myslela, že se zase nadechnu, zajdu si s kamarádkami na kafe, dojdu si do fitka, budu moc jít plavat… Ještě ten den se mi afty vrátily…. Doma jsme se naučili žít tak nějak jen z pohledů, mluvit pro mne bylo nereálné.

Naštěstí i Tobi venku znal pohled, který znamenal “zůstaň” a pohled  “ke mně”. Do dnes nechápu, co mi afty způsobilo. Nekouřím, nejím slaná, pálivá jídla. Letos v lednu jsem si řekla, že se zkusím poradit se zubařem a paradontologem, ale ani jeden mi nedokázal říci, proč.

Víte, afty jsou nepochopená věc, objeví se a zase zmizí, nikdo neví, proč se dělají a jen máloco na ně pomůže. Super, to jsem přesně potřebovala slyšet.

Ještě chvíli jsem zkoušela bylinkové čaje, ale pak jsem svůj boj vzdala, respektive, vzdala jsem to v momentě, kdy jsem na internetu viděla fotky lidí, kteří měli rakovinu jazyka a můj jazyk vypadal jako na fotkách. Řekla jsem si, že už nebudu pátrat po žádné radě, žádném léku, jinak se brzy zblázním…

Lucka a střelba

Lucčina netradiční záliba – sportovní střelba

 

Zkoušela jste proti aftům zelené superpotraviny? Jaký byl výsledek?
Zkoušela jsem Green Trio od Topnatur. Měla jsem od nich také Chlorellu.

Bohužel mi ani jedno nepomohlo. Od firmy Topnatur jsem si ale jako alergik na lepek oblíbila probiotické kaše bez lepku a laktózy. Objednávám jak sladké na snídani tak slané k obědu nebo večeři.

 

Jednalo se o směs nebo tabletky?
Jednalo se o tabletky. Bohužel mi tato forma nevyhovovala. Chlorella je malá tabletka, ale bere se jich 15 denně.

Green Trio jsou větší tablety a bere se jich denně 6. Musíte si představit, že pro člověka co má plnou pusu aftů, je spolknutí takového množství tablet velmi bolestivé, a kolikrát jsem myslela, že se jimi spíše udusím.

Lucka s Tobim

Lucka s Tobim na soutěži

 

Kde jste se dozvěděla o značce Blendea?
Blendeu jsem poprvé viděla na instagramovém profilu Olgy Plojhar Bursíkové. Její příspěvky pro mne byly hrozně povzbuzující.

Viděla jsem, jak je spokojená, krásná, usměvavá, jak má neustále dobrou náladu a jak si ve svých stories nikdy nestěžuje na nachlazení nebo nějakou nemoc, a to ani během zimy. Začala jsem na Instagramu sledovat Olgu i Blendeu.

 

Měla jste nějaké obavy před nákupem Blendejky?
Obavy jsem neměla, je mi moc líto, že jsem si Blendeu neobjednala dřív, protože její účinky jsou opravdu skvělé. Bohužel jsem, ale chodila domu dost vyčerpaná a myslela jen na to, jak si lehnu a bolest zaspím. Na nějaký nákup a objednávku jsem tedy neměla ani pomyšlení.

Když jsem se rozhodla Blendeu objednat, kontaktovala jsem přímo lidi od Blendea, kteří byli skvělý a já se tak mohla zeptat na vše, co mne zajímalo. Dostala jsem i kontakt na kluka, který s afty také bojuje.

Ač mi ho bylo líto, byla jsem ráda, že se můžu někoho zeptat, a také, že tyto problémy nemám jenom já, že prostě není chyba ve mně, že nedělám nic špatně, že je to prostě zákeřná nemoc, se kterou se musí bojovat a porazit jí.

 

Změnilo se něco po pravidelném užívání Blendea SUPERGREENS?
Už po týdnu užívání byly afty pryč. Hlava mě nebolí a v kabelce nenosím ibalgin už dobrých 14 dní. Dokonce i během menstruace jsem neměla nafouklé břicho a nebolely mě záda.

Na akné netrpím, jen se mi během menstruace objeví jeden, dva pupínky. Tentokrát, ale neměly šanci, jsem přeci zdravá a plná vitamínů. Necítím se unavená a řekla bych, že jsem snad letos poprvé zvítězila nad jarní únavou.

Lucka s Tobim na výletě

Lucka s Tobim na výletě

 

Jakým způsobem jste zelenou směs užívala?
Blendeu užívám jako nápoj. Je to po ránu takový rituál, a i když doma ráno lítám a nemám co na sebe, nemůžu najít klíče ani telefon, Blendeu si vychutnám v klidu a nějaké klíče jsou v tu chvíli nepodstatné.

V balení byl malý šejkr na přípravu nápoje i malá odměrka, což je super. Nápoj si připravíte snadno a rychle. Jednou mi bylo řečeno, že co pro tělo není dobré, tak nám nechutná, nepomůže a nemůžeme to proto ani polknout.

Zkoušela jsem samotnou chlorellu, spirulinu i kaktus, ale všechno to končilo v koši. Dělalo se mi zle, už když sem to připravovala. S Blendeou takový problém nemám, ba naopak, nápoj je velice dobrý a nepotřebuje žádné vylepšení ani míchání třeba s džusem aby se zakryla původní chuť.

 

Užívala jste společně se zelenou směsí i nějaké doplňky stravy?
Občas jsem si vzala kuličku homeopatik, jinak nic. Doma sice mám všechny možné vitamíny, ale ač okolo nich denně chodím a mám je na očích, nevezmu si je, jak bych měla.

 

Co byste vzkázala lidem, kteří váhají s důvěrou v zelenou směs Blendea?
Určitě bych všem vzkázala, ať se nebojí a Blendeu si objednají. Nikde není napsáno, že zelená směs musí zabrat na všechno, co nás trápí nebo s čím bojujeme.

Určitě je to ale skvělý pomocník v podporování imunity. Rozhodně je to šetrnější varianta než hromady chemie v podobě léků. Tělu neublíží, naopak… Myslím si, že každý kdo si Blendeu objedná a začne ji užívat, pozná nějaký rozdíl sám.

Někomu se zlepší pleť, někomu zažívání, někomu zmizí bolavé afty, každý si v tom ale najde své. Kdyby mi Blendea nepomohla, dneska bych na tuto otázku neodpovídala. Protože mi můžete věřit, že jsem na afty zkoušela všechno, tedy kromě svěcené vody, tu jsem si nechávala jako poslední variantu (haha).

Jsem ráda, že jsem ten první krok udělala a svému tělu dopřála zelenou energii.

 

Mnohokrát děkuji za pochvalu a milý rozhovor, Lucko.

Blendea koupit

 

Květa Bezuchová

Máte i vy svůj příběh, o který se chcete podělit? Máte reálnou zkušenost s našimi produkty? Napište mi na kveta@blendea.cz a pojďme to předat dalším zákazníkům v podobě rozhovoru. Odměna vás nemine 🙂

 

Další inspirativní a motivující rozhovory

Fitness maminka Eva Tóth: "Jak zhubnout po novém roce díky stravě?"
Výživová specialistka Ing. Hana Střítecká, Ph.D.: Přerušovaný půst – kompletní MANUÁL pro začátečníky
Influencerka Simona Dočkalová: "Nestydím se za to, že jsem blázen"
Pacientka Niki Musilová: "Rakovina útočí na symboly vašeho ženství"
Fitness maminka Eva Tóth: "Poslouchejte své tělo. Vždy dá tu nejlepší zpětnou vazbu, zda jsme si vybrali správnou cestu"

 

“Jsem ráda, že jsem udělala první krok a tělu dopřála zelenou energii,” o účincích Blendey s Luckou
5 (100%) 2 hlas[ů]

Přidejte komentář

XHTML: Můžete použít tyto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

NOVÝ PRODUKT

Blendea
SUPERPROTEIN

Pořiďte si kvalitní zdroj rostlinných bílkovin se superpotravinami.

Zjístit více