• Domov
 • Recepty
 • Rozhovory
 • “Jsem ráda, že jsem udělala první krok a tělu dopřála zelenou energii,” o účincích Blendey s Luckou

“Jsem ráda, že jsem udělala první krok a tělu dopřála zelenou energii,” o účincích Blendey s Luckou

Vždy nás potěší, když čteme chválu a pěkné zprávy od zákazníků. Častokrát nám píšete, jak se zlepšilo vaše trávení anebo máte po pravidelném užívání zelené směsi Blendea SUPERGREENS spoustu energie na rozdávání. Příběh zákaznice Lucky je rozhodně jiný. Velmi nás potěšilo, že se o něj rozhodla podělit v upřímném rozhovoru. Má totiž veselý konec :)

Vždy nás potěší, když čteme chválu a pěkné zprávy od zákazníků. Častokrát nám píšete, jak se zlepšilo vaše trávení anebo máte po pravidelném užívání zelené směsi Blendea SUPERGREENS spoustu energie na rozdávání.

Příběh zákaznice Lucky je rozhodně jiný. Velmi nás potěšilo, že se o něj rozhodla podělit v upřímném rozhovoru. Má totiž veselý konec 🙂

Lucko, představíte se nám?
Květča Bezuchová, redaktorka a šéfová marketingu Blendea.cz
Jmenuji se Lucie Nořinská, je mi 28 let, bydlím pod Krušnými horami ve městě Litvínov. Studuji magisterský obor Veřejná správa na VŠFS  v Mostě. Předtím jsem studovala obor Právní asistent.

Pracuji jako finanční ředitelka v malé firmě, aktivně se věnuji politice. Mám loveckého psa, švýcarského honiče Tobiho, s kterým trávím všechen volný čas. Věnujeme se společně myslivosti, jezdím s ním na výstavy a také spolu sportujeme. Je mým nejlepším přítelem.

Ráda si zajdu zaplavat, zabruslit, občas se objevím i ve fitku. Ke štěstí nepotřebuji velké zázraky, stačí mi, když je hezky a můžu se jít projít do lesa, kde přijdu na jiné myšlenky a vyčistím si hlavu. Mám ráda zimu a sníh. Nejlepší dovolená je pro mě dovolená na chalupě kde nás obklopují lesy, louky, rybník a pole, stojí tam zkrátka čas a slovo problém a starost tam neexistují.

Lucie Nořinská, vážená zákaznice

Lucie Nořinská s pejskem

Lucka se svým pejskem Tobim

Jaké zdravotní problémy vás trápily v poslední době nejvíce?
Během posledního roku jsem trpěla na afty. Neudělal se mi jeden, dva, ale třeba dvacet aftů najednou. Byly to nesnesitelné bolesti.

Dále jsem trpěla bolesti hlavy a bez ibalginu jsem neopouštěla domov, co kdyby náhodu…

ČTĚTE TAKÉ: Co afty přesně jsou, jak vznikají a jak je rychle vyléčit?

afty na jazyku

Jakým způsobem jste svůj problém zkoušela řešit?
Své zdravotní problémy jsem řešila s lékaři již na konci jara minulého roku, kdy jsem se začínala každé ráno probouzet s oteklou pusou, a začaly se mi dělat afty. Doktor mi napsal antibiotika a řekl, že to bude dobré. Aftů přibývalo, nemizely a bolesti se stupňovaly.

V létě bylo hrozné vedro, pamatujete? Nemohla jsem jíst, ale ani pít a skončila jsem dehydratovaná na pohotovosti. Tam jsem dostala infúzi, další antibiotika a jela jsem domů.

Začínala jsem mít pocit, že se aftů nikdy nezbavím. V lékárně jsem utrácela stovky korun za přípravky, na kterých bylo napsáno ,,na afty,, jen abych se zbavila bolesti, abych se mohla napít nebo alespoň trochu najíst. Bohužel nic nepomohlo. Jediné, co jsem jedla, byla zmrzlina a mražené hroznové víno, protože zmrzlá pusa je ne tak bolestivá pusa.

Přestala jsem chodit mezi lidi, protože každý pozdrav a každé promluvení znamenalo nesnesitelnou bolest. Vyčerpaná jsem šla znovu k lékaři, který mi napsal Herpesin. Řekl mi, že když tento lék zabírá lidem, co jsou HIV pozitivní, musí to zabrat i na afty.

Bohužel nic, znovu jsem trpěla, znovu jsem upadala do beznaděje. Na stupnici bolesti od 1 do 10 se moje bolest pohybovala na 9. Jednoho dne jsem se vzbudila a afty byly pryč, bylo to tuším někdy na začátku zimy.

Celá nadšená jsem myslela, že se zase nadechnu, zajdu si s kamarádkami na kafe, dojdu si do fitka, budu moc jít plavat… Ještě ten den se mi afty vrátily…. Doma jsme se naučili žít tak nějak jen z pohledů, mluvit pro mne bylo nereálné.

Naštěstí i Tobi venku znal pohled, který znamenal “zůstaň” a pohled  “ke mně”. Do dnes nechápu, co mi afty způsobilo. Nekouřím, nejím slaná, pálivá jídla. Letos v lednu jsem si řekla, že se zkusím poradit se zubařem a paradontologem, ale ani jeden mi nedokázal říci, proč.

Víte, afty jsou nepochopená věc, objeví se a zase zmizí, nikdo neví, proč se dělají a jen máloco na ně pomůže. Super, to jsem přesně potřebovala slyšet.

Ještě chvíli jsem zkoušela bylinkové čaje, ale pak jsem svůj boj vzdala, respektive, vzdala jsem to v momentě, kdy jsem na internetu viděla fotky lidí, kteří měli rakovinu jazyka a můj jazyk vypadal jako na fotkách. Řekla jsem si, že už nebudu pátrat po žádné radě, žádném léku, jinak se brzy zblázním…

Lucka a střelba

Lucčina netradiční záliba – sportovní střelba

Zkoušela jste proti aftům zelené superpotraviny? Jaký byl výsledek?
Zkoušela jsem Green Trio od Topnatur. Měla jsem od nich také Chlorellu.

Bohužel mi ani jedno nepomohlo. Od firmy Topnatur jsem si ale jako alergik na lepek oblíbila probiotické kaše bez lepku a laktózy. Objednávám jak sladké na snídani tak slané k obědu nebo večeři.

Jednalo se o směs nebo tabletky?
Jednalo se o tabletky. Bohužel mi tato forma nevyhovovala. Chlorella je malá tabletka, ale bere se jich 15 denně.

Green Trio jsou větší tablety a bere se jich denně 6. Musíte si představit, že pro člověka co má plnou pusu aftů, je spolknutí takového množství tablet velmi bolestivé, a kolikrát jsem myslela, že se jimi spíše udusím.

Lucka s Tobim

Lucka s Tobim na soutěži

Kde jste se dozvěděla o značce Blendea?
Blendeu jsem poprvé viděla na instagramovém profilu Olgy Plojhar Bursíkové. Její příspěvky pro mne byly hrozně povzbuzující.

Viděla jsem, jak je spokojená, krásná, usměvavá, jak má neustále dobrou náladu a jak si ve svých stories nikdy nestěžuje na nachlazení nebo nějakou nemoc, a to ani během zimy. Začala jsem na Instagramu sledovat Olgu i Blendeu.

Měla jste nějaké obavy před nákupem Blendejky?
Obavy jsem neměla, je mi moc líto, že jsem si Blendeu neobjednala dřív, protože její účinky jsou opravdu skvělé. Bohužel jsem, ale chodila domu dost vyčerpaná a myslela jen na to, jak si lehnu a bolest zaspím. Na nějaký nákup a objednávku jsem tedy neměla ani pomyšlení.

Když jsem se rozhodla Blendeu objednat, kontaktovala jsem přímo lidi od Blendea, kteří byli skvělý a já se tak mohla zeptat na vše, co mne zajímalo. Dostala jsem i kontakt na kluka, který s afty také bojuje.

Ač mi ho bylo líto, byla jsem ráda, že se můžu někoho zeptat, a také, že tyto problémy nemám jenom já, že prostě není chyba ve mně, že nedělám nic špatně, že je to prostě zákeřná nemoc, se kterou se musí bojovat a porazit jí.

Změnilo se něco po pravidelném užívání Blendea SUPERGREENS?
Už po týdnu užívání byly afty pryč. Hlava mě nebolí a v kabelce nenosím ibalgin už dobrých 14 dní. Dokonce i během menstruace jsem neměla nafouklé břicho a nebolely mě záda.

Na akné netrpím, jen se mi během menstruace objeví jeden, dva pupínky. Tentokrát, ale neměly šanci, jsem přeci zdravá a plná vitamínů. Necítím se unavená a řekla bych, že jsem snad letos poprvé zvítězila nad jarní únavou.

Lucka s Tobim na výletě

Lucka s Tobim na výletě

Jakým způsobem jste zelenou směs užívala?
Blendeu užívám jako nápoj. Je to po ránu takový rituál, a i když doma ráno lítám a nemám co na sebe, nemůžu najít klíče ani telefon, Blendeu si vychutnám v klidu a nějaké klíče jsou v tu chvíli nepodstatné.

V balení byl malý šejkr na přípravu nápoje i malá odměrka, což je super. Nápoj si připravíte snadno a rychle. Jednou mi bylo řečeno, že co pro tělo není dobré, tak nám nechutná, nepomůže a nemůžeme to proto ani polknout.

Zkoušela jsem samotnou chlorellu, spirulinu i kaktus, ale všechno to končilo v koši. Dělalo se mi zle, už když sem to připravovala. S Blendeou takový problém nemám, ba naopak, nápoj je velice dobrý a nepotřebuje žádné vylepšení ani míchání třeba s džusem aby se zakryla původní chuť.

Užívala jste společně se zelenou směsí i nějaké doplňky stravy?
Občas jsem si vzala kuličku homeopatik, jinak nic. Doma sice mám všechny možné vitamíny, ale ač okolo nich denně chodím a mám je na očích, nevezmu si je, jak bych měla.
Co byste vzkázala lidem, kteří váhají s důvěrou v zelenou směs Blendea?
Určitě bych všem vzkázala, ať se nebojí a Blendeu si objednají. Nikde není napsáno, že zelená směs musí zabrat na všechno, co nás trápí nebo s čím bojujeme.

Určitě je to ale skvělý pomocník v podporování imunity. Rozhodně je to šetrnější varianta než hromady chemie v podobě léků. Tělu neublíží, naopak… Myslím si, že každý kdo si Blendeu objedná a začne ji užívat, pozná nějaký rozdíl sám.

Někomu se zlepší pleť, někomu zažívání, někomu zmizí bolavé afty, každý si v tom ale najde své. Kdyby mi Blendea nepomohla, dneska bych na tuto otázku neodpovídala. Protože mi můžete věřit, že jsem na afty zkoušela všechno, tedy kromě svěcené vody, tu jsem si nechávala jako poslední variantu (haha).

Jsem ráda, že jsem ten první krok udělala a svému tělu dopřála zelenou energii.

Mnohokrát děkuji za pochvalu a milý rozhovor, Lucko.

Blendea koupit

Květa Bezuchová

Máte i vy svůj příběh, o který se chcete podělit? Máte reálnou zkušenost s našimi produkty? Napište mi na kveta@blendea.cz a pojďme to předat dalším zákazníkům v podobě rozhovoru. Odměna vás nemine 🙂

[table “5” not found /]
autor

  Květa Bezuchová

  Baví mě sepisovat poznatky do užitečných článků a rozhovorů, které mají přidanou hodnotu. S mým tělem budu až do konce života, a tak mi rozhodně není lhostejné, čím ho vyživuji. Základ informací jsem načerpala z kurzu pro výživové poradce zakončený certifikační zkouškou MŠMT. Mám ráda inspiraci, která je všude kolem v podobě zajímavých životních příběhů a ráda tyto zkušenosti sepisuji a předávám lidem v podobě inspirativních rozhovorů.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Kdo hodně čte, hodně se dozví 🙂

  Čtěte další užitečné články

  “Zadýchal jsem se i u vázání tkaniček,” rozhovor se zakladatelem značky Blendea Petrem Chodelkou, MSc.

  13.05.2020

  My v týmu Blendea nechceme působit pouze jako anonymní prodejci doplňků výživy. O zdravé stravě píšeme a mluvíme pořád, a proto jsme se rozhodli naše stravovací návyky, které ale nejsou vždy úplně ukázkové, sepsat veřejně v sérii rozhovorů s námi. Ve 2. díle odpovídá zakladatel značky Blendea Peter Chodelka, MSc., který razí cestu zdravé stravy, ale […]

  Číst celý článek

  “Je to poprvé, co nedělám něco podobného pro hubnutí, ale pro své zdraví,” rozhovor se Símou Dočkalovou o detoxu na štávách

  13.11.2019

  Simona Dočkalová je ambassadorkou značky Blendea. V dnešním rozhovoru ale budeme rozebírat její očistnou kůru na zeleninových a ovocných šťávách, kterou nedávno absolvovala.  Jak dlouho detox držela, jaké výsledky díky němu dosáhla, zda se jí povedlo zhubnout, co pro ni bylo nejtěžší a zda se ke šťávám ještě někdy vrátí se dozvíte v dnešním milém […]

  Číst celý článek

  Na tento recept byl použit produkt - Blendea SUPERGREENS

  “Díky zdravotním problémům bych nebyla tam, kde jsem”, rozhovor s Barčou Millerovou

  22.10.2019

  Vyzpovídala jsem Barču Millerovou, mladou studentku, která by svým zdravím a zodpovědným přístupem k životu mohla inspirovat nejednoho dospěláka. Usměvavá a pozitivní Barča se také pochválila, jak ji Blendea SUPERGREENS pomohla s kvalitou pleti a trávením.

  Číst celý článek

  Na tento recept byl použit produkt - Blendea SUPERGREENS

  “Firmy zatím náhrady plastu netrápí, časem to budou muset řešit,” rozhovor se studentskou firmou EkoBrko

  31.07.2019

  Říkáte si, co ty dnešní mlaďochy v dnešní době vlastně baví? My jsme narazili na studentskou firmu Ekobrko a nestačíme se divit! Firmička vznikla pod záštitou neziskové organizace JA Czech, která dává studentům možnost vyzkoušet si podnikání přímo v praxi.  Parta mladých lidí šla do toho po hlavě a co víc! Vymysleli skvělý ekologický koncept […]

  Číst celý článek

  “Pokud nad koupí váháte kvůli chuti, je opravdu svěží, mátová a lahodná”, rozhovor se spokojenou zákaznicí Dášou

  26.07.2019

  Dnes jsem si s naší zákaznicí Dášou popovídala o tom, jak ji Blendea pomohla zbavit se trápení s věčně nafouknutým bříškem. Pokud často nosíte volná trička právě kvůli problémům s nafouknutím a trpíte bolestmi, tenhle rozhovor je přímo pro vás. 

  Číst celý článek

  Na tento recept byl použit produkt - Blendea SUPERGREENS

  “Dělám prostě to, co dělá dobře tělu i hlavě,” rozhovor se spokojenou zákaznicí Terezou Horníčkovou

  19.07.2019

  Máme tu pro Vás další rozhovor ze série reálných zákaznických zkušeností s Blendeou. Tentokrát se o svůj příběh podělila slečna Tereza Horníčková, která je lektorkou jógy, výživová poradkyně a milovnice zelených superpotravin – doslova! 🙂  Dozvíte se, proč vyzkoušela téměř všechny zelené ječmeny na českém trhu, jaké problémy mohou spustit špatně fungující střeva a jaké byly […]

  Číst celý článek

  Na tento recept byl použit produkt - Blendea SUPERGREENS

  “Náš organismus nemůže být nikdy zcela vyčištěn,” rozhovor se specialiskami na výživu z NE HLADU

  09.07.2019

  Ing. Mgr. Veronika Pourová a Mgr. Andrea Jakešová jsou nutriční terapeutky a nutriční specialistky, které absolvovaly studium na 1. lékařské fakultě UK. Jsou členkami České asociace nutričních terapeutů a zakladatelkami nutriční poradny Ne hladu. Co se svými klienty nejčastěji řeší, co si myslí o jarním detoxu, přerušovaném půstu a jak se podle nich udržíte fit po celý […]

  Číst celý článek

  “Původně byl pro mě sport sprosté slovo,” rozhovor s lektorkou jógy Šárkou Simonidesovou

  23.05.2019

  Hormonální jógu a její benefity jsme vám přiblížili už v našem minulém úspěšném článku, četli jste? Proto mě těší, že vám mohu přinést hodnotný a velmi výživný rozhovor se Šárkou Simonidesovou. Šárka je certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues a současně i akreditovanou jógy, jin jógy a lektorkou školy pánevního dna. V poutavém […]

  Číst celý článek

  “Okolí mi tipuje tak o 10 let méně,” rozhovor se spokojenou zákaznicí Andy Jankovskou

  09.05.2019

  Zákaznice Andy a její instagramový profil @andysjankovska nás bohatě a pravidelně zásobuje nášupem zdravých Instastories, které vždy velmi rádi sdílíme jako inspiraci i pro ostatní. Nedalo mi to a Andy jsem vyzpovídala do detailu. Zajímalo mě, proč má Blendeu tak moc ráda a v čem ji konkrétně pomohla. Pokud trpíte na občasné bolesti hlavy a […]

  Číst celý článek

  “Zdravie je vymoženosť dnešnej doby,” rozhovor s radikální a upřímnou koučkou Bagniari + pozvánka na BEZPLATNOU přednášku

  08.03.2019

  Káťa je radikální a upřímná výživová poradkyně, osobní trenérka a studentka aplikované kineziologie v jednom. Aktivně přednáší a učí širokou veřejnost, jak pracovat se svým tělem. Sama o sobě říká, že je nestranná a dělá to, co ji baví.

  Číst celý článek
  [value^="om-"]
  [value^="om-"]