9 důvodů, proč právě Blendea

V čem je Blendea tak výjimečná a proč jí dát přednost před jinými proteiny a doplňky stravy ze superpotravin? Věříme, že následujícím přehledem jejích benefitů se jistě přesvědčíte, že je to ta správná cesta k posílení těla i vašeho zdraví a získání vitality. Pokud jde o zdraví, člověk by přece měl být náročný!

Exkluzivní směs superpotravin pro zdraví a sílu přímo z přírody

Tuto mimořádnou 100% BIO kombinaci 4 zelených superpotravin jen tak něco nepřekoná.

  • Poměr chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene a mladé pšenice jsme vymazlili tak, že žádné podobné přípravky navíc rozhodně brát nemusíte.
  • Co je zdravé, nemusí být vždy mlsným jazýčkům odporné. Důkazem je Blendea SUPERGREENS dochucená špetkou máty pro svěží chuť.
  • Nic kromě 4 superpotravin a kousku máty v ní nenajdete. Žádný cukr, lepek, laktóza či chemie (takže ani aromata, syntetická dochucovadla či konzervanty).

ukaž složení Blendea

1. Blendea jsou prémiové směsi superpotravin

Blendea SUPERGREENS je kombinací čtyř zelených superpotravin, SUPERPROTEIN je výjimečné spojení superpotravin a kompletních zdrojů rostlinných bílkovin.

Poskytují opravdu široké spektrum vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších důležitých živin přímo z přírody, které vašemu tělu skutečně prospějí. Blendea má všestranný účinek, pomáhá harmonizovat organismus a podporuje jej při fyzické zátěži.

Blendea SUPERGREENS maska

Supersměs 4 zelených superpotravin je pro vaše zdraví výhrou zevnitř i navenek

2. Záleží nám na kvalitě

Blendeu vyrábíme z těch nejkvalitnějších surovin. Ručíme vám za to, že všechny složky Blendey SUPERGREENS jsou v BIO kvalitě – to znamená, že rostou pod přímým slunečním zářením a nejsou hnojeny žádnými chemikáliemi. Spirulina a chlorella pocházejí z Taiwanu, zelený ječmen a mladá pšenice jsou z Německa.

Při výrobě Blendea SUPERPROTEINU pro vás kombinujeme výběrové bezlepkové a bezlaktózové proteiny z hnědé rýže a hrachu z Číny, macu, lucumu a yacon z Peru a MSM z Kanady.

Každá šarže a každá složka je certifikovaná

Certifikát COA (Certificate of Analysis) je ověřený dokument vydaný oddělením pro zajišťování kvality společnosti PlanetBIO d.o.o. Garantuje, že výrobky značky Blendea plní předepsané specifikace na kvalitu produktu. Certifikace se provádí vždy pro každou šarži a pro každou složku zvlášť.

Certifikace COA pro aktuálně prodávanou Blendea SUPERGREENS šarže 0118180-1401 (prášek z mladé pšenice BL 010-14, mladého ječmene BL 012-20, spiruliny 201802007 02, chlorelly 201802007 001 a máty peprné 80) byla provedena dne 6. listopadu 2018, prohlédnout si ji můžete v tomto PDF dokumentu.

Momentálně prodávaný Blendea SUPERPROTEIN šarže 0210180-1401 (prášek z hráškového pretoinu BL 010-14, rýžového proteinu BL 089-11 macy M-0106F01-16-240218, z yaconu Y-0352F09-16-181116, MSM 93403 a lucumy L-0308F16-16-051116) má certifikát COA ze dnů 12. listopadu a 12. prosince 2018, k nahlédnutí je v tomto PDF dokumentu.

blendea superprotein

Blendea SUPERPROTEIN je unikátní směsí přírodního proteinu z hrášku a hnědé rýže s prémiovými superpotravinami

3. Neobsahuje žádnou chemii

Blendea nepotřebuje “vylepšovat” žádnými chemikáliemi. Pro svěží chuť do SUPERGREENS přidáváme pouze špetku máty a do SUPERPROTEINU kousíšek yaconu pro sladší chuť. Barviva, aromata či syntetická aromata byste v ní hledali marně.

Namísto konzervantů ji pro delší dobu trvanlivosti balíme raději do praktické vzduchotěsné krabičky s uzavíratelným víčkem. Jedná se o přírodní produkt bez jakýchkoliv příměsí.

Balení Blendey je nejen hezké a praktické – vzduchotěsný obal prodlužuje dobu trvanlivosti bez použití škodlivých konzervantů

4. Neobsahuje cukr

Díky absenci cukru si můžete být jistí, že nepřijímáte žádné kalorie navíc. Blendea má přírodní chuť a můžete ji s klidem užívat i při dietě. Protože cukr, sladidla ani podobná dochucovadla do našich produktů nepřidáváme – vyhovují diabetikům a poporují redukci váhy.

Složky Blendey SUPERGREENS jsou připravené pomoci vám s dosažením vysněné váhy – urychlují metabolismus, zlepšují zažívání, čistí trávicí soustavu a dokonce i tlumí pocity hladu a učí vaše tělo lepšímu hospodaření s živinami. Díky obsahu antioxidantů a prospěšných látek přirozené hubnutí podpuruje i SUPERPROTEIN.

Blendea vám pomůže, ať chcete zdravě zhubnout nebo nabrat svalovou hmotu

5. Neobsahuje lepek ani laktózu

Blendea je přirozeně bezlepková, neobsahuje laktózu, ani sóju. Dopřát si ji proto bez obav můžou i alergici a vegani.

 Blendea SUPERPROTEIN je čistě rostlinný, vynikající protein bez lepku, laktózy, sóji a chemie

6. Má lepší chuť

Zelené superpotraviny jsou známé svou specifikou chutí, která může některým lidem zpočátku způsobovat problémy. Aby vám Blendea SUPERGREENS chutnala, zpříjemňujeme jí špetkou máty.

S Blendeou vyšperkujete každé smoothie i zdravý recept. Inspiraci můžete najít na našem blogu

SUPERPROTEIN je škoda míchat jen s obyčejnou vodou. Jeho výhodou je neutrální chuť, díky které s ním hravě vylepšíte každé jídlo i nápoj, od smoothies, přes koktejly, až po sladké i slané recepty. Protože není 100%rozpustný ve vodě, například smoothie trošku zahustí a dodá mu lahodnou strukturu.

wafle s blendea superproteinem

Blendea SUPERPROTEIN je rostlinný protein, který posiluje svaly, šlachy, klouby, vlasy, nehty i pokožku

7. Má praktické balení

Dali jsme si záležet také na návrhu krabičky. Má ochranné víčko, které Vám usnadní skladování a Blendeu s ním určitě nikdy nerozsypete.

blendea superprotein

Díky praktickému balení si Blendeu můžete pohodlně vychutnat doma i na cestách

8. Rozdáváme dárky

Aby pro Vás byla její příprava co nejjednodušší, s objednávkou od nás jako dárek k SUPERGREENS i SUPERPROTEINU dostanete praktickou odměrku.

Objednejte si Blendeu ještě dnes a do dvou dnů je u vás doma – vybavená pro co nejpohodlnější užívání.

9. Vážíme si věrných zákazníků

A proto Vám s každou objednávkou zašleme také kupón na slevu z další objednávky. Nejlepších účinků totiž dosáhnete při dlouhodobém a pravidelném užívání.

Chci Blendeu vyzkoušet