9 důvodů, proč právě Blendea

V čem je Blendea tak výjimečná a proč jí dát přednost před jinými doplňky stravy ze superpotravin? Věříme, že následujícím přehledem jejích benefitů se jistě přesvědčíte, že je to ta správná cesta k posílení Vašeho zdraví a získání vitality. Pokud jde o zdraví, člověk by přece měl být náročný!

 

1. Blendea je kombinací čtyř zelených superpotravin

Díky tomu získává opravdu široké spektrum vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších důležitých živin pro naše tělo. Má všestranný účinek a pomáhá harmonizovat organismus.

2. Záleží nám na kvalitě

Blendeu vyrábíme z těch nejkvalitnějších surovin. Všechny její složky jsou v BIO kvalitě, to znamená, že rostou pod přímým slunečním zářením a nejsou hnojeny žádnými chemikáliemi. Spirulina a chlorella pocházejí z Taiwanu, zelený ječmen a mladá pšenice jsou z Nového Zélandu.

3. Neobsahuje žádnou chemii

Při výrobě se nepřidávají žádné chemické látky. Blendea je čistě přírodní produkt bez jakýchkoliv příměsí.

4. Neobsahuje cukr

Díky absenci cukru si můžete být jistí, že nepřijímáte žádné kalorie navíc a Blendeu můžete s klidem užívat i při dietě.

5. Neobsahuje lepek ani laktózu

Blendea je přirozeně bezlepková a neobsahuje ani laktózu. Je tedy vhodná i pro alergiky a vegany.

6. Má lepší chuť

Zelené superpotraviny jsou známé svou specifikou chutí, která může některým lidem zpočátku způsobovat problémy. My pro její zpříjemnění přidáváme špetku máty.

7. Má praktické balení

Dali jsme si záležet také na návrhu krabičky. Má ochranné víčko, které Vám usnadní skladování a Blendeu s ním určitě nikdy nerozsypete.

8. Rozdáváme dárky

Aby pro Vás byla její příprava co nejjednodušší, s první objednávkou od nás dostanete jako dárek shaker a lžičku.

9. Vážíme si věrných zákazníků

A proto Vám s každou objednávkou zašleme také kupón na slevu z další objednávky. Nejlepších účinků totiž dosáhnete při dlouhodobém a pravidelném užívání.

 

Chci Blendeu vyzkoušet

NOVÝ PRODUKT

Blendea
SUPERPROTEIN

Pořiďte si kvalitní zdroj rostlinných bílkovin se superpotravinami.

Zjístit více